Büyüdüm Büyüdüm Bende Anne Oldum

İlk konu kv :)) kizlar sizin de kv ler cocuk sizin tarafa benzedigi halde israrla ogluna benzedigini soyluyor mu ve bunu hastalik derecesine getiriyor mu :)) su benzetme mevzusundan tiksindim yeminle :KK53:

Bebeci
Baci Benimki benzetir oglumu ama amcasına .
Benimki gerci ayrı dunyanın varlığı .
Kızımı hep kendi tarafına benzetir hatta bazen kudurup beni bile kendine benzetmeye çalışır da o az sıkıyor.hemen "R" vites.
Dedim ya ayrı iste.

Kizlar birde,
Hosgeldiniz 💐
Kv duyunca Nevrim felek ilen çark ediyor:KK53:

voltaj hayırlı olsun

İlk konu kv :)) kizlar sizin de kv ler cocuk sizin tarafa benzedigi halde israrla ogluna benzedigini soyluyor mu ve bunu hastalik derecesine getiriyor mu :)) su benzetme mevzusundan tiksindim yeminle :KK53:
aynen bizde de var o muhabbet oğlum hııhhh demiş burnumdan düşmüş biraz eşime biraz da kaynıma benzetiyo kv. hey Allahım :)

Benimkini bana benzeten olsa da aynı babası. Ama kaynanamin başka marifetleri var. Anlatabilirim:))

anlat chosyciğim anlat...hepsi aynı bunların.

allahtan benim kv bana benzediğini inkar etmiyor.

Bu çocuğu onun için doğurdu zannediyo sanırım. Asilbomba şu ki: biz 3 yildir bayramlarda beraber gezerdik nedense. Geçen yaz eşime demiştim seneye ailecek gezeriz diye. Geçenlerde de hatirlattim ama bakalım bu bayram nolcak.

Bu çocuğu onun için doğurdu zannediyo sanırım. Asilbomba şu ki: biz 3 yildir bayramlarda beraber gezerdik nedense. Geçen yaz eşime demiştim seneye ailecek gezeriz diye. Geçenlerde de hatirlattim ama bakalım bu bayram nolcak.
oldu canım kolayını bulsalar kendilerine anne dedirtecekler.sizde bizim gibiymişsiniz canım.
biz her izine gittiğimizde cümbür cemaat geziyoruz. kv kb bi de bonus kaynım var.
140 kilodur kendisi ön koltuğa eşimin yanına kurulur ben arkada ortada.
bakalım bu kurbanda ne yapacaklar merak ediyorum.
arka koltuğa oğlumla ben ancak sığıyoruz onlar nereye oturacak.
kb bir ara minibüs almanın zamanı geldi torun geliyor 2. gelinde gelcek nasıl sığcaz diyordu.

Hogeldiniz kizlar.
Dunurume bak be ya.😍
DertsiZ o kaynini görmeden nefret ettim ya.😒
Ne Minibüsü baci,kamyon alın da kasada gitsin.hem yolda kantar varsa asiri yukten izin vermezler Ehu Ehu .
Ayrıca kendileri yetmezmis gibi bonusu ve hatta daha olacak gelini de hesap eden kb ya "hey yavrum tilki bu bidik"

KiZlar ben işitme testine gidecektim gidemedim tabi.yarın dedi beyim😌.
Hala yemek yapacagım.
Halılar yıkanmaya gitmişti bugun gelecek.koltuklar yıkanacak dolaplar silinecek.is cok ama gayret yok.ne zaman yaparım bilmem.zaten Ramazan bana yorucu geliyor.yetisen isler kalıyor niye bilmiyorum.
Bayrama kadar bekleyip Bayram haftası yapmayı düşünüyorum .
Bayrama annem gelecek.1.5 yıl sonra kavuşacağız bakalım.2 haftadır da kardesim bende.allahtan o var.evde degil çalışıyor ama sahura kadar oturuyoruz .

biz 3 yildir bayramlarda beraber gezerdik nedense. .
:KK53:
Bizde kucukken beraber gezerdik.
amcaogullarim ablam kardesim.topladigimiz şekerleri bolusurduk...

Ne antika kaynanan.
Oğluna mı düşkün etraftan gelen tepkileri mı merak ediyor.
Ayrıca gözümün onune geldin
Hotlayarak guldum :KK53:

Son düzenleme:
Eşimde ole bi espri yapmıştı zamanında:) bizim kp de ne arar ne sorar. Geçen hafta gittik, ismi ne dedi bizim çocuk için. Ama bayramlarda hoop arabaya. On koltuk benim ama vermezdim:)

Kızlar selam bende Nisan annesinin 3 Nisan doğumlu kızım arada bakıyordum size bugün bu toprağı gorDum hayırlı olsun benzetme konusunda bende anlatayım içimde kalacak benım kız aynı babası o tarafa çok benziyor goz burun kaslar aynı esim cene görumcem kızımın göz rengi amcası ve kuzeniyle aynı renkte mavi gibi renkli, elitim bizim kızın gözlerinin rengiyle aynı Dio görümcem ne desin sizde renkli göz yok esimi söyleyerek oda renkli değil bu nasıl oldu? Terbiyesizler Kv hemen durumu düzeltmeye çalışıyor amcasıyla gozlerı aynı diyerek

X