Büyüdüm Büyüdüm Bende Anne Oldum

Wosgi basin sagolsun.

zapzup allah acil sifalar versin.

umutege senin de annen rahatsiz galiba acil sifalar.

grill gule gule giydir.ben daha almadim.bugun alabilirim.
ortanca elbise istiyor hep.gecen hafta 3 tane elbise aldim.biri degisecek.
cidden cok kalabalik orasi insallah kaybolmayiz :KK53:

Kizlar gecen hafta cuma yildonumuydu ya
ilk kez yalniziz filan
aksam kuzenim surpriz yapip gelmis :KK52:
1 hafta gezdik tozduk alis verisler iftarlar doya doya gezdik.onceki gunde sinavi aciklandi gazi ogrt. Yerlesmis.cok sevindik burayi daha cok istiyorduk ama neyse.
dun aksam da yolcu ettik.
bana cok iyi geldi.

Ycl takdir ettim seni.devam et boyle nasil cesaret gelmistir simdi.hele esin olmasa daha rahat olursun. Ben bile hala esim varken etkilenirim o kendinden baska herkes kullanirken gerilir.

gecen hafta sonu bakirkoy sahilde iftara davetliydik.bizim arabayla elemani ayni zaman da kankasi ve oglum gitti benim arabayla da kuzenim ben kızlarım gidiyorduk esimde geldi hemde arka koltukta :KK53:
Cok kinardi oyle onde bayanlar arkada adam filan.trafik felcti resmen tam iftara yakin aman allahim.hic konusmadi ama terlemisti.inince dedi hatun sen olmuşsun artik tamam diye.artik oyle germiyor bakalim.bahanesi de var.simdi bir adi cikar sıkıştırir cocuklar da var falan filan ... he cnm.

Ycl takdir ettim seni.devam et boyle nasil cesaret gelmistir simdi.hele esin olmasa daha rahat olursun. Ben bile hala esim varken etkilenirim o kendinden baska herkes kullanirken gerilir.

gecen hafta sonu bakirkoy sahilde iftara davetliydik.bizim arabayla elemani ayni zaman da kankasi ve oglum gitti benim arabayla da kuzenim ben kızlarım gidiyorduk esimde geldi hemde arka koltukta :KK53:
Cok kinardi oyle onde bayanlar arkada adam filan.trafik felcti resmen tam iftara yakin aman allahim.hic konusmadi ama terlemisti.inince dedi hatun sen olmuşsun artik tamam diye.artik oyle germiyor bakalim.bahanesi de var.simdi bir adi cikar sıkıştırir cocuklar da var falan filan ... he cnm.

he he:KK52: bana cesaret geldi de eşim ne durumdaydı içten içe bilmem yollarda gayet dikkatli rahat kullandım tam ofise dönerken ara sokağa aniden girdim eşim toparlayamam diye düşünmüş direksiyona doğru uzandı, dur tamam döndüm işte dedim ama korkmuştu:KK1:

selam kızlar nasılsını. ben dün ilk kontrole gittim. kalp atışını duyduk. bu arada oğlumuda memeden kestim. iki gündür bunalımdayız. o ağladıkça benim içim parçalanıyor. beni de çok etkiledi beraber ağlıyoruz. meğer ne ehemmiyeti varmış şu memenin anne ile evlat arasındaki kuvvetli duygusal bağ imiş.
tabi bu duruma ikimizde hazır değildik.
bugün kan vermeye gittim eşimin başına taş düştü galiba benimle hastaneye geldi. ( aman dilimi ısırayım ) bu çocuğa pek hevesli. bana yardımcı olmalar falan filan

gözün aydın canım, duymuşsun ilk pıt pıtları.
kısmeti ile gelsin inşallah

hayırlı sabahlar kızlar

grill ;canım güle güle giysin kızın çok güzel beğenmişsin

ruveyda; bende öyle duymuştum bi kaç ay daha emzirebilirsin canım.

voltajjj duy sesimi.. bu sabah arabayı eşimin ofisine kadar ben sürdüm, ordan servise bindim böyle yavaştan başlıcam inşallah sürmeye :)

bas gaza şöför, bas gaza
zapzup bizde bir cesaretlenelim.
10 yıllık hiç kullanılmamış bir ehliyetim var. ne zaman gaza gelirim bilmiyorum.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

valla cesaretlen canım bende korkuyordum ama yavaştan dikkatli gidince sorun yok, bide inşallah nasip olur alırsan otomatik vites al, kızınla izmirin tozunu attırı verin inşallah :)
tabi canım olmuşken ototmatik olsun yormasın ben zaten telaş panik birisiyim karıştırır gaz fren debriyaj birbirine katarım :)

gözün aydın canım, duymuşsun ilk pıt pıtları.
kısmeti ile gelsin inşallah

bas gaza şöför, bas gaza
zapzup bizde bir cesaretlenelim.
10 yıllık hiç kullanılmamış bir ehliyetim var. ne zaman gaza gelirim bilmiyorum.
şekerim ehliyet varsa neden cesaret yok bence arabanız varmı bilmiyorum ama ufaktan ufaktan alıştırma turları at öğren ehliyeti almışsın demek ki arabayı kullanıyorsun beceriyorsun bu işi sadece pratik lazım sana

biz anneyiz neleri başarıyoruz bir araba sürmeyi mi başaramıcaz senden de ycl gibi bir performans bekliyorum kız şu şeytanın bacağını

şimdiden hepinize iyi bayramlar diliyorum malum birazdan mesai biter zapzup kaçar telden de pek girmiyorum görüşemezsek hepinizi bol bol öpüyor bayramınızı kutluyorum araba kullananlar lütfen bayramda dikkatli olun bayram dönüşü görüşmek üzere kendinize iyi bakın

Teşekkürler kızlar.
Hiç halim yok. İftara annemler, kardeşim, eniştemler geldiler. Yine de çok yoruldum nedense. Tüm gün oturmadım desem yeridir.

Zapzup sana da iyi bayramlar canım.

Selam kizlar...
hepinize hayirli bayramlar diliyorum Rabbim tekrarini nasip etsin.

günaydın tatil biter iş başı yapılır :)

çok yorucu bir tatil oldu 1 gğn köye gittik toprakta bahçede çıldırdı mercanla halil oynadılar tepindiler ama ben bitmiş vaziyetteyim dün gece bacaklarım artık ağrıyordu koşturmaktan sizler neler yaptınız bakalım tatilciler tatile devam mı ?

geçmiş olsun canım hayırlısıyla git gel inşallah

geçmiş olsun canım kötü birşey yoktur işallah allah şifa versin iyi yolculuklar sana

yok ya başlamadım bir tembellik var üzerimde anlatamam kolumu kaldırasım gelmiyor fikrim değişmezse yapıcam bakalımkumaşım krem zemine siyah kalpler olan bir kumaş basit elbise yaparım mercanınkinin beline pembe kurdele takar arkasına fiyonk yaparım diye düşündüm bende pembe kemer takarım tabi ki üşenmemek dikemek lazım puff bayrama da az kaldı sende alacaksan şimdiden bak bayrama yakın birşey kalmıyor yoksa cumartesi 10:30 evden çıktık mercanla alışveriş merkezine gittik raflar düzenli kalabalık yokken alışveriş daha güzel oluyor
sağolun kızlar döndük evimize çok şükür annemde iyi
Selam kızlar nasılsınız. Biz iyiyiz oğlum la vakit geçiriyorum. Tatile çıktık. Bu arada haber vereyim. Bugün test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim. Sanırım 5 hafta 3 günlüguz. Ilk bebeğim tüp bebek di. Erken menapoza girme riskim olduğu için korunmuyorduk kısmet.
çok sevindim canım darısı başıma allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
canlarım benim darısı sizlere olsun böyle tedavisiz hamile kalırsınız inşallah:)

gril de ruveyda da böyle olmuş ne güzel şükür ki Rabbim aratmamış tekrardan
inşallahhhhhhh canımmmm
Günaydın kizlar
Çarşamba günü annem rahatsızlandi ambulansla hastaneye kaldırıldı kalp krizinden şüphelendiler 9 saat hastanede gözetim altında kaldı
Dun kardiyoloji poliklinigine götürdüm tahlil tetkik sonuç olarak bugün anjiyo olacak şimdi hastanedeyiz ameliyathaneye götürmelerini bekliyoruz annem icin dua eder misiniz sağ salim anjiyodan çıksın ve tehlikeli bir durumu olmasın

Ruveyda hayırlısı olsun sağlıkla kucağına al bebeğini
geçmiş olsun canım allah şifa versin annene
geçmiş olsun canım

zapzup benim kızımda pek et yemiyor. bende kasaptan ilikli kemik alıyorum. kemik suyu kaynatıp buzluğa atıyorum haftalık. çorbalarını kemik suyu ile yapıyorum. sende öyle yapabilirsin.

ben geçen hafta izindeydim. evde kızımla bir hafta boğuştuk. yorgunluktan ağzım açık kaldı ama yinede çok güzeldi.

gözün aydın canım. çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.

amin canım. bugün eşimi tüp bebek merkezinden aramışlar. temmuz ayında başlamıştık tedaviye. 2 tane embriyo dondurmuştuk. dondurma işlemine devam etmek istiyor musunuz? ödeme yapmanız lazım diye
eşim diyor bizim kızla ikinci çok zor. ne yapalım. dondurmaya devam edelim mi, boşa mı para veriyor oluruz diyor.
5 sene saklanma şansı var. ben dondurmaya devam etmek istiyorum. ama eşim isteksiz geldi.
bakalım akşama karşılıklı oturup konuşup bir karar vereceğiz artık
sağol canım iyi çok şükür annem
emriyoyuda sizin yerinizde olsam dondururumdun
Dünkü urfa ceylan pinardaki catismada yegenimiz yaraliydi dun aksam olum haberi geldi bugun cenazesi kalkacak. Ates gerçekten dustugu yeri yakiyor hepimiz kavrulduk gittik. Allah herkese sabir versin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
başınız sağ olsun canım allah sabır versin
selam kızlar nasılsını. ben dün ilk kontrole gittim. kalp atışını duyduk. bu arada oğlumuda memeden kestim. iki gündür bunalımdayız. o ağladıkça benim içim parçalanıyor. beni de çok etkiledi beraber ağlıyoruz. meğer ne ehemmiyeti varmış şu memenin anne ile evlat arasındaki kuvvetli duygusal bağ imiş.
tabi bu duruma ikimizde hazır değildik.
bugün kan vermeye gittim eşimin başına taş düştü galiba benimle hastaneye geldi. ( aman dilimi ısırayım ) bu çocuğa pek hevesli. bana yardımcı olmalar falan filan
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Wosgi basin sagolsun.

zapzup allah acil sifalar versin.

umutege senin de annen rahatsiz galiba acil sifalar.

grill gule gule giydir.ben daha almadim.bugun alabilirim.
ortanca elbise istiyor hep.gecen hafta 3 tane elbise aldim.biri degisecek.
cidden cok kalabalik orasi insallah kaybolmayiz :KK53:

sağol canım

günaydın

acaba bugün geri döner misiniz diye bekliyorum hu huu hanımlar yeter bu kadar tatil ya :KK43:

Sağolun kizlar başsağlığı dilekleriniz için tek tek alinti yapamadim kusura bakmayin. Umarim herkes iyidir.
Bizim kosturmaca bitmiyor büyük ogluma dogum gunu yaptik korsan konsepti istedi öyle yaptik cenaza dolayisiyla cok kimseyi cagirmadik annemler geldi bursadan hala amca okadar cok istemeseydi yapmicaktik ama kardesininkini kiskandigi icin yaptik oldu bitti cok şükür. Gorumcemle bizde bodruma geldik tatil yeni başladı haftayada babamiz gelcek bikacgun kalip evimize doncez :) yorucu gecio biraz 2 cocukla cok zor tatil bile ne oluo anlamioz :) bizde böyle gecio gunler surekli kosturmaca ve bolca şamata ...dönünce de abinin okul kosturmasi baslicak Anaokuluna baslicak paşa bakalim nasil olucak bende daha cok heyecan var... bide iş teklifi geldi evimizin yakinina benzin istasyanu acilio muhasebe yada markete ise baslicam 4 ay sonra acilcak oglanda okula alismis olur inşallah kolayca atlatirizda calisirim sıkıldım artik evde durmaktan. İnşallah bi aksilik olmazda baslarim.

günaydın kızlar
bu ara yazasım yok, bakıp çıkıyorum. zaten sık sık annemdeyim. kızkardeşim geldi, onlarla vakit geçiriyorum daha çok.

aslında bir sürü işim var bebeğimle ilgili ama sıcaklardan mıdır nedir, elim kolum kalkmıyor.

Sağolun kizlar başsağlığı dilekleriniz için tek tek alinti yapamadim kusura bakmayin. Umarim herkes iyidir.
Bizim kosturmaca bitmiyor büyük ogluma dogum gunu yaptik korsan konsepti istedi öyle yaptik cenaza dolayisiyla cok kimseyi cagirmadik annemler geldi bursadan hala amca okadar cok istemeseydi yapmicaktik ama kardesininkini kiskandigi icin yaptik oldu bitti cok şükür. Gorumcemle bizde bodruma geldik tatil yeni başladı haftayada babamiz gelcek bikacgun kalip evimize doncez :) yorucu gecio biraz 2 cocukla cok zor tatil bile ne oluo anlamioz :) bizde böyle gecio gunler surekli kosturmaca ve bolca şamata ...dönünce de abinin okul kosturmasi baslicak Anaokuluna baslicak paşa bakalim nasil olucak bende daha cok heyecan var... bide iş teklifi geldi evimizin yakinina benzin istasyanu acilio muhasebe yada markete ise baslicam 4 ay sonra acilcak oglanda okula alismis olur inşallah kolayca atlatirizda calisirim sıkıldım artik evde durmaktan. İnşallah bi aksilik olmazda baslarim.

Allah oğullarına uzun sağlıklı ömürler versin canım. Doğum gününüz kutlu olsun.
Herşey insan için.
Hem çocuk hem iş yorucu oluyor, iki çocukla dahada zordur da bunun birde ekonomik tarafı var. İhtiyaçlarıda ona göre daha fazla.
Yakınında çocuklar konusunda yardımcı olacak birileri varsa iş konusunda hiç düşünme derim.

günaydın kızlar
bu ara yazasım yok, bakıp çıkıyorum. zaten sık sık annemdeyim. kızkardeşim geldi, onlarla vakit geçiriyorum daha çok.

aslında bir sürü işim var bebeğimle ilgili ama sıcaklardan mıdır nedir, elim kolum kalkmıyor.

Günaydın canım.
tüm kızlar kayıp, bende arada bakıyorum kimse yok kaçıyorum.
Bebek için daha zaman var. Eylülü bekle havalar biraz daha serinlesin. Biz dayanamıyoruz sıcağa sen,ycl için daha da zordur.
Kızım evde fayansların üzerine gidip uzanıyor serinlemek için.

Allah oğullarına uzun sağlıklı ömürler versin canım. Doğum gününüz kutlu olsun.
Herşey insan için.
Hem çocuk hem iş yorucu oluyor, iki çocukla dahada zordur da bunun birde ekonomik tarafı var. İhtiyaçlarıda ona göre daha fazla.
Yakınında çocuklar konusunda yardımcı olacak birileri varsa iş konusunda hiç düşünme derim.
.

Teşekkürler canim oldu bitti iste. Is konusunda bi tek kendime guveniyorum kv deyle beraber oturuoz ama baktirmam bakmaz zaten ole olunca sorun cikario hep cok yasadim büyük oglan o zmn a kadar okula alisir kendi gider gelir cok yakin okul bakkala gidio surekli ayni yerdede okul var oyuzden o alisir. Küçüğü de ya krese vercem yada guvendigim komsu var ucrette anlasirsak ve teklifi kabul ederse ona burakmayi dysunuyorum saatleri de surekli ayni olcakmis 8. 4 veya 8 .5 oda bana yeter herhalde şimdilik plan bu aksilik olmazsa. :)

Teşekkürler canim oldu bitti iste. Is konusunda bi tek kendime guveniyorum kv deyle beraber oturuoz ama baktirmam bakmaz zaten ole olunca sorun cikario hep cok yasadim büyük oglan o zmn a kadar okula alisir kendi gider gelir cok yakin okul bakkala gidio surekli ayni yerdede okul var oyuzden o alisir. Küçüğü de ya krese vercem yada guvendigim komsu var ucrette anlasirsak ve teklifi kabul ederse ona burakmayi dysunuyorum saatleri de surekli ayni olcakmis 8. 4 veya 8 .5 oda bana yeter herhalde şimdilik plan bu aksilik olmazsa. :)

Akşam 4 çıkış olursa ev işlerinide rahat halledersin. ilk zamanlarda zorlansanda zamanla düzene oturuyor.
En güzeli kreşte yinede onada götürüp getirecek adam lazım.
Allah büyüktür hepsi girer yoluna.

doğum günü kutlu olsun büyük paşamızın pastası nasıl güzel olmuş kesin bunu wosgi yaptı dedim sen bu işte güzel ilerliyorsun mşallah sana

iş konusunda sevindim senin adına saatleri de çok güzel uygun hayırlısı olsun canım

günaydın kızlar

sen gel şekerim arada özlettiniz kendinizi :)

X