Büyüdüm Büyüdüm Bende Anne Oldum

zapzup,umutege,wosgi
Anneciklerinize Allah'tan acil şifalar dilerim.
zapzup benim kızın saçları da yanlar keldi üstten uzuyordu ben de kazıttım.Babam kesti iyi oldu hepsi eşit uzayacaj ve artık elini kafasına götürmüyor rahatladı sanki.
Hatta uzamaya başladı bile.Baktın çok kötü oldu sen de kestir kışa kadar çoktan uzar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

zapzup;
gözün aydın canım.

aaumut;
siz bilirsiniz ama kardeş herkese lazım. kızkardeşimin tek çocuğu var, kardeş isterim diye ağlıyor ara ara. olmuyor maalesef. inşallah Rabbim ona da nasip eder tez zamanda.

ycl sana da gözünaydın demeli, izne çıkıyorsun, tatil ve kızınla olacaksın :)

zapzup,umutege,wosgi
Anneciklerinize Allah'tan acil şifalar dilerim.
zapzup benim kızın saçları da yanlar keldi üstten uzuyordu ben de kazıttım.Babam kesti iyi oldu hepsi eşit uzayacaj ve artık elini kafasına götürmüyor rahatladı sanki.
Hatta uzamaya başladı bile.Baktın çok kötü oldu sen de kestir kışa kadar çoktan uzar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
sağol canım amşn

evet gördüm senin kızı bende neden kısa acaba diyordum evet ya kestirmek iyi gelebilir sıcakta biraz rahatlar hem bayram geçsinde anne kız kuaföre gidip bakım yapalım kendimize :)

zapzup;
gözün aydın canım.

aaumut;
siz bilirsiniz ama kardeş herkese lazım. kızkardeşimin tek çocuğu var, kardeş isterim diye ağlıyor ara ara. olmuyor maalesef. inşallah Rabbim ona da nasip eder tez zamanda.

sağol canım da doktor gastrolojiye göndermiş kalple ilgili sprun yokmuş karaciğere bakılacakmış kolestrol falan yüksek çıkmış hala doktor işi bitmedi işallah sonuçlandırırsak iyice rahatlayacağız

zapzup;
gözün aydın canım.

aaumut;

saol canım, zapzup un dediği gibi yoğunluğum hiç bitmeyecek şehir dışında olucaz kızımla birlikte güzel vakit geçircez inşallah

allah kolaylık versin izine ayrılınca daha yoğun olacaksın merak etme :) izinde iş, gezme bitmez

saol canım aynen öyle olucak yoğunluğum hiç bitmeyecek ama işe gelmiyor olmak bile çok güzel olucak, artık sıkıldım çalışmaktan, çalışmasanda olmuyor böyle gelmiş böyle nereye kadar giderse gidicek artık

sagol canım konuşuyoruz biraz daha iyi kalkıp hareket ediyor dolaşıyor evde konuşmadan önce tüm gün yatıyordu şimdi daha iyi

senin annen nasıl oldu kemoterapi nasıl gidiyor zorluyor mu anneni

Annem iyi sayilir kemoterapi dozlari bitti bugun tomografi cekildi sonuca bakip devam yada bitti dicekler inşallah hayırlı haberler gelir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın hayırlı kandiller kızlar

saol canım, zapzup un dediği gibi yoğunluğum hiç bitmeyecek şehir dışında olucaz kızımla birlikte güzel vakit geçircez inşallah
ohh gez bakalım dikkat edişn kendinize gezmeye çok takılıp kızı hasta etmeyin hava değişimi hemen etkiliyor çocukları

saol canım aynen öyle olucak yoğunluğum hiç bitmeyecek ama işe gelmiyor olmak bile çok güzel olucak, artık sıkıldım çalışmaktan, çalışmasanda olmuyor böyle gelmiş böyle nereye kadar giderse gidicek artık
sorma bende işe gelmekten hem sıkılıyorum hemde bir taraftan işe gelmek güzel evde olsan ye, iç, iş yap kendini paralayacaksın ben evde olunca temizlik yemek biraz abartıyorum çok çalışıp kendime bakmıyorum boşver çalış en güzeli

Annem iyi sayilir kemoterapi dozlari bitti bugun tomografi cekildi sonuca bakip devam yada bitti dicekler inşallah hayırlı haberler gelir.

hadi bakalım işallah hayırlı haberler gelir olumlu güzel şeyler olur işallah allah yardımcınız olsun canım

Dünkü urfa ceylan pinardaki catismada yegenimiz yaraliydi dun aksam olum haberi geldi bugun cenazesi kalkacak. Ates gerçekten dustugu yeri yakiyor hepimiz kavrulduk gittik. Allah herkese sabir versin

Dünkü urfa ceylan pinardaki catismada yegenimiz yaraliydi dun aksam olum haberi geldi bugun cenazesi kalkacak. Ates gerçekten dustugu yeri yakiyor hepimiz kavrulduk gittik. Allah herkese sabir versin

Başınız sağolsun canım, Allah rahmet eylesin

başınız sağolsun canım allah rahmet eylesin

wosgi Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecemiz bize ve tüm islam alemine hayırlar getirsin inşallah. Amin.

Bu arada kızımın bayram cicileri :)
LCW de zor buldum, çok kalabalıktı.
$etek.jpg $cici 1.jpg $cici.jpg

başınız saolsun Allah rahmet eylesin canım, dün tv de izledim ağladım sözlüymüşde Rabbim sabırlar versin

selam kızlar nasılsını. ben dün ilk kontrole gittim. kalp atışını duyduk. bu arada oğlumuda memeden kestim. iki gündür bunalımdayız. o ağladıkça benim içim parçalanıyor. beni de çok etkiledi beraber ağlıyoruz. meğer ne ehemmiyeti varmış şu memenin anne ile evlat arasındaki kuvvetli duygusal bağ imiş.
tabi bu duruma ikimizde hazır değildik.
bugün kan vermeye gittim eşimin başına taş düştü galiba benimle hastaneye geldi. ( aman dilimi ısırayım ) bu çocuğa pek hevesli. bana yardımcı olmalar falan filan

selam kızlar nasılsını. ben dün ilk kontrole gittim. kalp atışını duyduk. bu arada oğlumuda memeden kestim. iki gündür bunalımdayız. o ağladıkça benim içim parçalanıyor. beni de çok etkiledi beraber ağlıyoruz. meğer ne ehemmiyeti varmış şu memenin anne ile evlat arasındaki kuvvetli duygusal bağ imiş.
bugün kan vermeye gittim eşimin başına taş düştü galiba benimle hastaneye geldi. ( aman dilimi ısırayım ) bu çocuğa pek hevesli. bana yardımcı olmalar falan filan

Doktorum 6. aya kadar emzirme izni verdi. Yavaş yavaş bıraktır istersen.

hayırlı sabahlar kızlar

grill ;canım güle güle giysin kızın çok güzel beğenmişsin

ruveyda; bende öyle duymuştum bi kaç ay daha emzirebilirsin canım.

voltajjj duy sesimi.. bu sabah arabayı eşimin ofisine kadar ben sürdüm, ordan servise bindim böyle yavaştan başlıcam inşallah sürmeye :)

eşinin ilgilenmesine çok sevindim aman dilini ısır da değişmesin hep ilgili olsun meme bırakma zor iş ben gece uyurken emzirmiyorum geceleri çok kalkıyordu emzirmeyi bırakınca 1 kere kalkıyor birde sabah 6 da o kadar saat başı uyanıyordu şimdi rahatladım ama 1 hafta ağladı böylelikle alışacak akşam eve gelince tabi emiyor ona devam süt geldiği kadar emsin :) geçen gün oyuncak etti mememi annem de ucunu ıslat karabibewr dök dedi yaptım emdi çıkardı ee yaptı ee olmuş dedim bir daha denedi emmeyi tadı hoşuna gitmedi kalktı kucağımdan çok sıkıştırırsa öyle yap meme çirkin olmuş de

Doktorum 6. aya kadar emzirme izni verdi. Yavaş yavaş bıraktır istersen.
günaydıncanım aslında tek seferde bırakmak daha iyi ama anne yüreği dayanmıyor azaltınca benimki daha düşkün oldu versem tümgün ağzında emer ama şükür ki emziği de , emerek uyumayı da, gece kalkıp emmeyide bıraktı işden gelince ve sabah işe giderken emiyor o kadar zaten süt de o kadar :)

hayırlı sabahlar kızlar

grill ;canım güle güle giysin kızın çok güzel beğenmişsin

ruveyda; bende öyle duymuştum bi kaç ay daha emzirebilirsin canım.

voltajjj duy sesimi.. bu sabah arabayı eşimin ofisine kadar ben sürdüm, ordan servise bindim böyle yavaştan başlıcam inşallah sürmeye :)

günaydın

hadi iyisin maşallah devamı gelsin işallah sizi böyle gördükçe cesaretleniyorum araba mı alsam diye :) ama ehliyet bile yok dün mini cooperlara baktım çok güzel araba ama 2 kapılı belki biraz daha ileride alırım bir araba gezerim kızımla böyle tıkıldık eve biri gelse alsa da gezsek diye bakıyoruz

Son düzenleme:
günaydın

hadi iyisin maşallah devamı gelsin işallah sizi böyle gördükçe cesaretleniyorum araba mı alsam diye :) ama ehliyet bile yok dün mini cooperlara baktım çok güzel araba ama 2 kapılı belki biraz daha ileride alırım bir araba gezerim kızımla böyle tıkıldık eve biri gelse alsa da gezsek diye bakıyoruz

valla cesaretlen canım bende korkuyordum ama yavaştan dikkatli gidince sorun yok, bide inşallah nasip olur alırsan otomatik vites al, kızınla izmirin tozunu attırı verin inşallah :)

X