Büyüdüm Büyüdüm Bende Anne Oldum

işallah rahatlar biran önce kıyamam demek elifinde diş ve aşı aynı zamana denk geldi biraz nazlanacaklar artık ne yapalım kedi gibiydi akşam kucağımda yapıştı bana öyle uyudu şurup verdim ateşi ağrısı için o çok rahatladı

sağol canım akşam gidince öyle yapıcam bende kolonya ile ovucam

ya size birşey sormaak istiyorum ycl elife aşı yapmak istememişler su çiçeği olursa senin için tehlikeli diye ya benim yiyenim var biliyorsunuz acaba birkaç gün görüştürmesek mi korkuyorum o na falan bulaşır diye

bencede şuan ikiside hasta olmadığı için tehlike olmaz canım, eltimle aynı binadayız ya onun çocuklarda su çiçeği geçirdi 10-12 gün görüşmediler elifle daha aşısı olmadığı için, sizde böyle bir durumda yok bişey olmaz bence

Merhaba kizlar
Benim kizim da asi oldu bugun. Hemsire iki kol ve sol bacaga yapti. Bingildak kapanmamis dedi, telaslansam mi?
bıngıldak 18 aya kadar kapanabilir endişe edecek birşey yok ama bol bol güneş alması gerekiyor havalarda güzel nasıl olsa doğal d vitamini alsın
bu arada sadece mercanın aşıları komple bacaktan olmuş kızarıklık ve hafif şişlik var yürümekte biraz zorlanıyor sanırım pat pat yere düşüyor

Benim oglum 1 yas asisini 2 koldan vuruldu ve onunda sag kolunda sislik olmustu.sol kolundan kan gelmemisti ama sagdan gelmisti.simdi okuyunca sag kolda mi bisey var acaba diye dusundum

Butun asisi vurulan miniklerimize gecmis olsun.
size de geçmiş olsun bu aşı ağır geliyor sanırım bebeklere şişlik hassasiyet yapabiliyor
Ne guzel hazirlanmissiniz hersey cok guzel gorunuyor.pastasida gayet guzel olmus.Allahim sansini bahtini acik etsin nice senelere.
teşekkür ederim bahtı şansı herşeyi güzel iyi olsun kızımın işallah tabi sizlerin evlatlarınızın da iyi olsun

bencede şuan ikiside hasta olmadığı için tehlike olmaz canım, eltimle aynı binadayız ya onun çocuklarda su çiçeği geçirdi 10-12 gün görüşmediler elifle daha aşısı olmadığı için, sizde böyle bir durumda yok bişey olmaz bence

iyi içim rahatladı olurda su çiçeği çıkarır falan halili etkiler diye korkuyordum iyi sorun değil panik yapmama gerek kalmadı

Zapzup cnm bizimde 3 aşida bacaktan oldu bu izmir uygulaması galiba 1 sağ 2 sol bacaktan oldu ne agri ne ates hic bisey yapmadi ilk defa hic calpol içmeden atlattik asimizi .... sizede gecmis olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Zapzup cnm bizimde 3 aşida bacaktan oldu bu izmir uygulaması galiba 1 sağ 2 sol bacaktan oldu ne agri ne ates hic bisey yapmadi ilk defa hic calpol içmeden atlattik asimizi .... sizede gecmis olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

allah allah bu kesin izmire özel bir metod demek ki mercana 2 sağ bacağa 1 sol yapılsı ve sağdaki aşının biri kırmızı ve hafif şiş kolonyalı pamuk ile iner işallah

Selam kızlar biz de aşı olduk sadece 1 bacaktan o kadar.hiç ateş filan huysuzluk olmadı MaşAllah. Cumartesi kızımın doğumgünü doğumgünü yapıcam ama bütün tanıdıkları çağırsam 10-15 kişi oluruz herhalde bir o kadar da çocuk.ayy hiç çekemem.sayıyı azaltacağım 5-6 kişi çağırsam yeter.gelip yiyip içecekler bana kalan yorgunluk.bide kızım daha yürümüyor başlarlar artık yürüme muhabbetine. hele birinin kızı var Betülden 7 ay büyük Betülün parmağını ısırdı nasıl ağladı yavrum neymiş diğer çocuklarla oynamak istemiyormuş hakimiyet duygusu varmış.Hahaha ya çocuğum asosyal demiyor da. Neyse dolmuşum bayaa :))

Zapzupcum doğumgününüz çook güzel olmuş.Halil senin yeğenin mi? o da pek şeker MaşAllah.

günaydınnnnn

bizim bir sağ bir sol biride koldan oldu çok şükür ateş huysuzluk falanda yapmadı
oh ne güzel bizim bacak dün yumurta gibi şişmiş aşı olan yer cumartesi doktora gidicem gösteririm aşı yerini de
Selam kızlar biz de aşı olduk sadece 1 bacaktan o kadar.hiç ateş filan huysuzluk olmadı MaşAllah. Cumartesi kızımın doğumgünü doğumgünü yapıcam ama bütün tanıdıkları çağırsam 10-15 kişi oluruz herhalde bir o kadar da çocuk.ayy hiç çekemem.sayıyı azaltacağım 5-6 kişi çağırsam yeter.gelip yiyip içecekler bana kalan yorgunluk.bide kızım daha yürümüyor başlarlar artık yürüme muhabbetine. hele birinin kızı var Betülden 7 ay büyük Betülün parmağını ısırdı nasıl ağladı yavrum neymiş diğer çocuklarla oynamak istemiyormuş hakimiyet duygusu varmış.Hahaha ya çocuğum asosyal demiyor da. Neyse dolmuşum bayaa :))

Zapzupcum doğumgününüz çook güzel olmuş.Halil senin yeğenin mi? o da pek şeker MaşAllah.

en güzeli çok kalabalık olmadan daha iyi halilin diş buğdayında çok kalbalıktık birde bizimkilerle birlikte 6 çocuk çok fenaydı diğer çocuklar büyük ama dur oturdan anlamıyor kıpır kıpır az kişiyle daha keyifli oluyor

evet halil yiğenim mavi boncuk gözlü kendisi getirin kızlarınızı bir öpsün :) kız gördü mü dayanamaz hemen öper popoyu dikiyor sonra öpüyor :)

lenacım nasılsın özletme kendini:)
az kişiyle kutlamanız daha iyi kalabalıkta çocuklarında huyu suyu değişiyor

günaydınnnnn

oh ne güzel bizim bacak dün yumurta gibi şişmiş aşı olan yer cumartesi doktora gidicem gösteririm aşı yerini de

en güzeli çok kalabalık olmadan daha iyi halilin diş buğdayında çok kalbalıktık birde bizimkilerle birlikte 6 çocuk çok fenaydı diğer çocuklar büyük ama dur oturdan anlamıyor kıpır kıpır az kişiyle daha keyifli oluyor

evet halil yiğenim mavi boncuk gözlü kendisi getirin kızlarınızı bir öpsün :) kız gördü mü dayanamaz hemen öper popoyu dikiyor sonra öpüyor :)

günaydın canımm, elifin üstten 4. dişide geliyor bi anda çıktılar bebeğim zorlanıyor yaa huyu suyu değişti sinirlenince ayaklarını hızlı hızlı yere vuruyor, ağlama gibi sesler çıkarıyor

günaydın canımm, elifin üstten 4. dişide geliyor bi anda çıktılar bebeğim zorlanıyor yaa huyu suyu değişti sinirlenince ayaklarını hızlı hızlı yere vuruyor, ağlama gibi sesler çıkarıyor

diş kremi varsa ondan sürsen çok sürmek iyi değil ama en azından şu çok ağrısı olduğu günlerde iyi gelir kıyamam ya 4 diş ne demek aynı anda öıkması bide nasıl canını yakıyordur elifin

diş kremi varsa ondan sürsen çok sürmek iyi değil ama en azından şu çok ağrısı olduğu günlerde iyi gelir kıyamam ya 4 diş ne demek aynı anda öıkması bide nasıl canını yakıyordur elifin

evet canım o özellikle gece ağlayarak uyandığı zaman hemen sürüyorum rahatlatıyor calgel diye bi krem

grill, yağmur, wosgi, umutege,lena tüm aşı yaptıranlara geçmiş olsun.

lena orada uyguladıkları farklı bir aşı herhalde. hem daha doğum günü geçmeden yapmışlar hemde tek aşı
doğum gününe mümkün olduğunca az kişi çağır bence. bizimkinde hiç çağırmadığım kişilerde geldi, gün boyu gelen giden bitmedi. evin temizliği gece yarısına kalmıştı. çocuğunda düzeni bozuldu tabi, doğru düzgün yemedi, uyumadı.

:) tepinmeyede mi başladı. yerim onun sinirini
ırmakta beşiğin içinde ayaklarını kaldırıp kaldırıp vuruyor. beşiği sallanıyor kızım:)

kızlar mercanın bacaklarında diz kapağının alt tarafı kısmında morluklar var yürüdüğü şçşn sanırım malum düşe kalka gidiyor ama bu morluklar 2 haftadır falan bakıyorum geçmiyor aksine çogalıyor bir tarafı da şiş hatta cumartesi doktora göstereceğim ama sizin bebişlerin bacaklarında var mı böyle şeyler biraz beni tedirgin etti de morarması tamam düştüğü için ama geçmemesi biraz canımı sıktı :KK43:

kızlar mercanın bacaklarında diz kapağının alt tarafı kısmında morluklar var yürüdüğü şçşn sanırım malum düşe kalka gidiyor ama bu morluklar 2 haftadır falan bakıyorum geçmiyor aksine çogalıyor bir tarafı da şiş hatta cumartesi doktora göstereceğim ama sizin bebişlerin bacaklarında var mı böyle şeyler biraz beni tedirgin etti de morarması tamam düştüğü için ama geçmemesi biraz canımı sıktı :KK43:

zapzup canım geçmiş olsun inşallah önemli bişeyi yoktur mercanın

Selam kizlar, nasilsiniz?
hoşgeldin canım gerçi kaçırmışım seni ama bugün yine bekliyorum buraya :)

zapzup canım geçmiş olsun inşallah önemli bişeyi yoktur mercanın
bence de yoktur da hazır doktora gişdiyorken kafasını şişireyim dün baktım geçmiş bazı morluklar demek ki anca düzeliyor

pembe33 hoşgeldin sende :)

Zapzup bebişini bi doktora göster benim kızımında bacağının bi köşesinde var hiç geçmiyo bakalım ne diyecek

yarın kızıma dgünü yapıcam bikaç arkadaşımla ama hediye istemiyorum ( trde de yapcağım için) böyle desem ayıp olur mu acil cevapp:KK43:

voltaj iyiyiz cnm sen nassın:)))))))))))

Zapzup bebişini bi doktora göster benim kızımında bacağının bi köşesinde var hiç geçmiyo bakalım ne diyecek

yarın kızıma dgünü yapıcam bikaç arkadaşımla ama hediye istemiyorum ( trde de yapcağım için) böyle desem ayıp olur mu acil cevapp:KK43:

voltaj iyiyiz cnm sen nassın:)))))))))))

lenacım merhaba canım, bence doğum gününe diye çağırdığını söyleme söyleyeceksende sakın hediye getirmeyin deme, yani ben olsam demezdim

X