Online alışveriş siteleri, hangisi iyi?

isilcelik

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
26
0
Kızlar merhaba,
İnternetten alışveriş yapmak istiyorum, ama bir sürü site var. Hangisini seçeceğime ve nasıl arayacağıma karar veremiyorum. Sizler nasıl alışveriş yapıyorsunuz?
Teşekkür ederim.

trendyol.com ve limango.com.tr benim en sık ve güvenerek alışveriş yaptığım sitelerdir.yıllardır ikiside ne gönderimde ne de iadelerde sorun çıkardılar.kesinlikle gözün kapalı alışveriş yapabilirsin.

Kızlar merhaba,
İnternetten alışveriş yapmak istiyorum, ama bir sürü site var. Hangisini seçeceğime ve nasıl arayacağıma karar veremiyorum. Sizler nasıl alışveriş yapıyorsunuz?
Teşekkür ederim.

benimde güvenerek alışveriş yaptıgım site jiqlet .com öneririm ...

abim elektronik mühendisi olduğundan hemen hemen tüm alışveriş sitelerinden alışveriş yaptım. memnun kaldığım siteler müşteri memnuniyeti açısından hepsiburada markafoni trendyol albidi n11 limangodur. ama markafoni trendyol ve limangonun sahte ürün gönderdiklerini internetten okumuştum lakin bana denk gelmedi.

Ben nevresimsepeti.com dan nevresim takimi aldim canim
Kargo cok cok hizli geldi
Urunu cok guzel paketlemisler hosuma gitmisti
Urun de guzel geldi

Tavsiye ederim

Markafoni,evtekstilibul,hepsiburada,maurer avmden memnun kaldım ama son aldıgımda artık markafoniden almıyorum çok eksik farklı renk ürün gönderiyorlar:KK51:

Online alışveriş sitelerinin de her alışveriş gibi riskleri vardır.Elektronikde ve giyim de özellikle beden konusunda cok riskleri vardır.Ama ben yapmıyomuyum dersem kesinlikle yapıyorum.Çünkü artık zaman bizler için çok kıymetli...Benim alışveriş yaptığım siteler;vipdükkan,trendyol,modanisa,markafoni,darty,xmarket gibi siteler...

slm kızlar n11 den elbise sipariş veren var mı beğendiğim bi elbise var ama aynısı gelir mi gelmez mi tereddütteyim

Morhipo,trendyol,markafoni,1v1y bu dördünden de devamlı alışveriş yapıyorum. Favorim Morhipo her siparişte lokum yolluyorlar :)

Yalnızca online olarak 1v1y ve trendyol fena değil.
Online / fiziksel mağaza olarak GAP ve Gencallar iyidir.

Güzel bir konu açmışsın, internetten alışveriş gerçekten işimize çok yarıyor. fakat doğru sitelerden alışveriş yapmak koşuluyla. sonradan sıkıntıya düşmemek için herkesin deneyimlerini paylaşması önemli.

limango.com ve trendyol.com dan alışveriş yaptım, biraz geç geliyor ürünler ama geri gönderebilme olayı oldukça kullanışlı.

Bir de hani belki herkesin işine yaramaz ama bir gün kesin işine yarar, HIRDAVAT FIRSATI online ankastre, mobilya aksesuar vs. satış sitesi var. dekorasyon yaptırırsanız oldukça işinize yarar.

böyle bilinmedik siteleri de söylerseniz bayağı bir faydası olur hepimize. :KK66:

Canım; modagiyimalisverissiteleri konusunda bildiğim güzel blog yönlendirme siteleri var. bu siteleri inceleyerek en iyisine ulaşabilirsin diye düşünüyorum.

Güzel bir konu açmışsın, internetten alışveriş gerçekten işimize çok yarıyor. fakat doğru sitelerden alışveriş yapmak koşuluyla. sonradan sıkıntıya düşmemek için herkesin deneyimlerini paylaşması önemli.

limango.com ve trendyol.com dan alışveriş yaptım, biraz geç geliyor ürünler ama geri gönderebilme olayı oldukça kullanışlı.

Bir de hani belki herkesin işine yaramaz ama bir gün kesin işine yarar, HIRDAVAT FIRSATI online ankastre, mobilya aksesuar vs. satış sitesi var. dekorasyon yaptırırsanız oldukça işinize yarar.

böyle bilinmedik siteleri de söylerseniz bayağı bir faydası olur hepimize. :KK66:

Yeni eve taşındık, tam ihiyacım olan şey, çok teşekkür ederim. Peki ne kadar güvenilir ve ne kadar hızlı?

Merhaba,
kış sezonu geldi ev içerisinde terlik yerine giyilebilecek ev içi çizme babet tarzı ürünleri bulabileceğiniz adres chirpystore güzel modelleri var değişik ben klasik olan düz modellerden aldım kalitesi son derece iyi. Diğer ev tekstili ile ilgili de önerebileceğim sormadanal.com sitesini tavsiye debilirim kapıda ödeme güvencesi de var.

X