Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

Merhaba,

Öncelikle herkese kolay bir doğum diliyorum,sağlıkla doğsun bebişleriniz,AMİNNN:)

Bebek yapmaya karar vermek tamam da,hemen kalınılsa keşke..

Sizler de son adet tarihinize göre ne zaman hamile kalmayı başardınız

ben 3tane düşük ve bir tane de normal olmak üzere 4tane hamilelik geçirdim hepsi de korumayi bıraktıggm ay kaldım şu an 4. hamileym 33haftdayim

O kadar üzüntüden sonra ne güzel ki şimdi 33.haftanızmış,çok sevindim,sağlıkla doğsun inşallah:KK16:

ben anne olmak istedikten 10 ay sonra hamile kalabildim..inşallah bu yolda yavrularınıza tez zamanda kavuşursunuz.

Evliliğimin ilk üç yılında doğum kontrol hapı kullanmıştım, hamile kalmam 6 ay sürdü, sonra hap kullanmadım ve istediğim ilk ay
( Temmuz) oldu çok şükür. Allah isteyen herkese en hayırlı zamanda versin İnşallah. Oldu mu olmadı mı diye beklemenin zorluğunu çok iyi anlıyorum.

Evliliğimin ilk üç yılında doğum kontrol hapı kullanmıştım, hamile kalmam 6 ay sürdü, sonra hap kullanmadım ve istediğim ilk ay
( Temmuz) oldu çok şükür. Allah isteyen herkese en hayırlı zamanda versin İnşallah. Oldu mu olmadı mı diye beklemenin zorluğunu çok iyi anlıyorum.

Amin, darısı başımıza :nazar: düşünmemeye çalışıyo insan ama zaman duruyo sanki :KK1:

ben vajinismustum nisan ayının sonunda yendim ve korunmadık hiç bebek istiyoruz çünkü ama hastalıklar yakamı bırakmadı ilaç kullanmak zorunda kaldım bu ayın başında ilacı bıraktım tekrar başladık içimde bi umut inş. bu ay gelir bebişimiz 9 gün var adetime.

Ben hic korunmadım esım korundu hep. Adetim düzensizdi bu yüzden ayarlamayı yapmak zordu benim için :) Ya tutarsa hesabı yaptık ama ilk denemede tuttu bizimde suan 5bucuk aylık hamileyim :) Kişiye göre değişiyo yani ovul testi varmıs sanırım dönemi bulabilmek için tam bilmiyorum ama bi araştır istersen yumurtlama dönemini bulmaya yardımcı yanlıs bilmiyosam :) Herkese hayırlı doğumlar

ben vajinismustum nisan ayının sonunda yendim ve korunmadık hiç bebek istiyoruz çünkü ama hastalıklar yakamı bırakmadı ilaç kullanmak zorunda kaldım bu ayın başında ilacı bıraktım tekrar başladık içimde bi umut inş. bu ay gelir bebişimiz 9 gün var adetime.

Aminnn,sevinelim beraber :21:

Ben hic korunmadım esım korundu hep. Adetim düzensizdi bu yüzden ayarlamayı yapmak zordu benim için :) Ya tutarsa hesabı yaptık ama ilk denemede tuttu bizimde suan 5bucuk aylık hamileyim :) Kişiye göre değişiyo yani ovul testi varmıs sanırım dönemi bulabilmek için tam bilmiyorum ama bi araştır istersen yumurtlama dönemini bulmaya yardımcı yanlıs bilmiyosam :) Herkese hayırlı doğumlar

işte böyle mesajlara bayılıyorum,süperr :nazar::nazar: benim doktorum ultrasonla takip ediyor yumurtlama tarihimi,bugün veya yarın olucak dedi,yarın tekrar bakıcak emin olmak için :KK17::KK1:

benim ki 07 Ağustos,inşallah müjdeni alırız yakında:21: ben mümkün oldukça kendimi hazırladım ilk aylar olmayabilir diye,hayırlısı

bende hazırlıklıyım.olmassa kısmet deyip üzülmeyeceğim ama sırf merak işte insanı yiyip bitiriyor:18:

Son düzenleme:
Herkese sevgiler...

Bende minik, aşkımdan ve benden olan bir can istiyorum. Geçen ay regl gecikmemden dolayı çok umutlanmıştım. 25.05.2013 tarihinde evlendim. Evlenmeden 1 ay önce doğum kontrol hapına başladım ve 2 kutu kullandım. Doğum kontrol hapının yeni bırakılmış olması hamile kalmayı etkiler mi?

Rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda.

Herkese sevgiler...

Bende minik, aşkımdan ve benden olan bir can istiyorum. Geçen ay regl gecikmemden dolayı çok umutlanmıştım. 25.05.2013 tarihinde evlendim. Evlenmeden 1 ay önce doğum kontrol hapına başladım ve 2 kutu kullandım. Doğum kontrol hapının yeni bırakılmış olması hamile kalmayı etkiler mi?

Rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda.

canım madem bu kadar erken çocuk düşünüyodun neden hap kullandın ki
ben hapı hiç düşünmedim bile hormonları etk,liyo sonuçta
ama tabi hiç bişey belli olmaz arkadaşım sadece 2 gun almayı unutmuştu ve hamile kalmıştı

canım madem bu kadar erken çocuk düşünüyodun neden hap kullandın ki
ben hapı hiç düşünmedim bile hormonları etk,liyo sonuçta
ama tabi hiç bişey belli olmaz arkadaşım sadece 2 gun almayı unutmuştu ve hamile kalmıştı

Dürüst olmam gerekirse ilk önce istemiyordum. Fakat evlilik sonrası aklıma düştü. Bende zaten kendimde tuhaflıklar hissettiğim için bıraktım hapı. Bence arkadaşın şanslıymş ama korunduğuna göre düşünmüyorlardı.

Dürüst olmam gerekirse ilk önce istemiyordum. Fakat evlilik sonrası aklıma düştü. Bende zaten kendimde tuhaflıklar hissettiğim için bıraktım hapı. Bence arkadaşın şanslıymş ama korunduğuna göre düşünmüyorlardı.

anladım canım benim ablamda kullanmıştı ve göğsünde kitle oluşmuştu ben o yüzden hiç istemedim

arkadaşım evliliğinden henüz çok emin değildi o yüzden birde daha kucuk olduğunu düşünüyodu ama şimdi oğluşu 1 yaşında bile oldu :)

X