Ne kadar sürede hamile kaldınız ? Herkes yazabilir mi?

29 ocak 2014 akşamı bebek istediğimize karar verdik ve beklemeyelim dedik. Doğum kontrol hapı kullanıyordum. 7 şubatta adet olduğum gün son hapı da içtim ve bıraktım. 4 mart günü hamile olduğumu öğrendim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1. Hamileliğim ilk denemede oldu
2. De nasıl olsa hemen hamile kalmam diye korunmadık ilk ve tek denemede 2. Bebeğime 7 haftalık hamileyim...

Herkese Allah hayırlı evlat nasip etsin

1. Hamileliğim ilk denemede oldu
2. De nasıl olsa hemen hamile kalmam diye korunmadık ilk ve tek denemede 2. Bebeğime 7 haftalık hamileyim...

Herkese Allah hayırlı evlat nasip etsin
Her seferinde gol yani rezervler saglammis .......başarılı:-!:-!:-!:-!:-!;-);-);-);-);-);-);-)

Eylülde evlililigimizin 3.yili dolucak. Nisan ayında hadi deneyelim dedik çok şükür oldu Rabbim aratmadı,14 haftalik hamileyim. Allah herkese nasip etsin

Dogum kontrol hapı ıcıyordum bıraktıgım ay hamıle kaldım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İlki korunmayı bırakır bırakmaz oldu, Allah'a şükür. Şimdi ikinci için deniyoruz. Yumurtlama günlerinde , uygun pozisyonda denedik. Otuz dakika da sırt üstü yattım denemelerden sonra ama olmamış bu ay. Nasip.

Bi kez korunmadik. Hastaligim biteli bir gün olmuştu bisy olmaz heralde diye düşünüp ertesi gün hapı kullanmadım. Sonuç bir buçuk ay önce Gökçem doğdu:-)

k bkma brz baya gec cevap verdım ama uzun zamandr sıteye gıremıyorum yoqunum bu aralar. sey cnm netten bebek duaları dıye yazdım ne cıkarsa hepsını okudum yaptm . bıde sıteden bı arkadas gonderdı onu sanada atayım mutlaka oku cnm.

Canım biz de 6 aydır ıstiyorduk olmuyordu son ilişkiden hemen önce 1 fatiha 3 İhlas okudum cok şükür şu an 7 haftalik hamileyim darısı isteyen herkesin başına inşallah ...

Ben evlendikten 3 bucuk ay sonra hamile kaldım ama malesef bebegim düştü. 6 ay ara verin dedi doktorlar bana ne kadar uzun süre gelsede dayandim yasak daha yeni bitti. Korunmadik iliskiye girdik ayin 11 inde hasta olucam bilmiyorum gebemiyim degilmiyim midem bulaniyo ama daha 3 gun var test yaptim bu arads negatif..

Ben cok ugraştım:) 2 sene ugraştım aşılama yapıldı olmadı tüp bebek yapıldı tutmadı:) şükür tüp bebekten 1 ay sonra kendilignden oldu 2 aylıgım allahım bana sonunu bebişimi kucagıma aldıgını göstersin

Ben cok ugraştım:) 2 sene ugraştım aşılama yapıldı olmadı tüp bebek yapıldı tutmadı:) şükür tüp bebekten 1 ay sonra kendilignden oldu 2 aylıgım allahım bana sonunu bebişimi kucagıma aldıgını göstersin

CANIM HERSEYIN HAYIRLISI ISTE.. RABBIMIN NE ZAMAN nasip etcegi BELLI OLMUYOR. Cok sevindim senin adina kucagina almayi nasip etsin ins

Amin isteyen herkese saglıklı sıhatli bebiş versin

Amin insallah hersey nasip kismet meselesi banada doktorlar bazi rahatsizliklarim nedeniyle kolay hamile,kalamayacagimi hatta sadece tedaviyle olabilecegini soyleyip korkuttular ama ben tek seferde hamile,kaldim rabbim izin verdikten sonra hersey oluyor sabretmek,gerek

yumurtalama gününden önce hamile kaldın ölemi biz 13 aydır uğraşıyoruz
15 eylülde hastalandım 22 eylülde korunmadan birlikte olduk ekimde hastalanmadim test yaptım pozitif çıktı :) umarım sizde daha fazla beklemeden Bebeğinizi kucağıniza alırsınız. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Bende sizin araniza azerbaycandan katiliyorum ben ilk bebeyime cabucak hamile kaldim ikici bebeyime 2 sene urastik sukur allahima

İnss cabucak bebegini kucagina alirsin

X