Bebek İkinci El fisher price aktivite masası arıyorum...

atine

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.282
51
43
fısher price aktivite masası arıyorum benzer oyuncaklarda olabilir.

bondigonun sıfırları fisher pricein 2.elleriyle aynı fiyata.ben ikisinide inceleyip bondigo aldım.

canım mrb bende ogluma aldım artık oynamıyor duruyor yenı butun tusları calısıyor yıpranma yok bosuna duracagına bı bebıs oynasın almak ıstersen 50 tlye verecegım

avlaefe ve anneyimben, kızlar resim koyabilirmisiniz bende istiyorum.
birde bir arkadaş bondigodan bahsetmiş memnunmusun cnm ses sistemi nasıl mesela fisher prizin çok net ve anlaşılır bondigoda öylemi ve en önenmlisi miniğin oynuyormu?

cünkü benim kız oyuncaklarıyla oynamıyor daha çok kalem, kitap çekmece içleri. oyuncağı kendimize alıyoruz resmen

Anneyimben: Bende aktivite masası arıyorum kızlar...resim koyarmısınız? Ayrıca hangi şehirdesiniz? Elden almayı tercih ediyorum

Cnim benim kizim boyle seylerle cok oynuyordu oglanda oynar die aldim yuzune bakmadi.verdigim paraya acidim.fiyat yuksek gelmesin diyorumya ya 10 gun oldu ya 2 hafta yuzune bile bakmadi.Elinde paspas supurge oyle seylerle oynuyor.Oglan cocugu heralde ondan.::))Bu arada ben Sarıyer deyim kizlar.

Eklentiler

• $20130801_104716.jpg
    $20130801_104716.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 74
  • $20130801_104711.jpg
    $20130801_104711.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 72
  • $20130801_104707.jpg
    $20130801_104707.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:
Cnim benim kizim boyle seylerle cok oynuyordu oglanda oynar die aldim yuzune bakmadi.verdigim paraya acidim.fiyat yuksek gelmesin diyorumya ya 10 gun oldu ya 2 hafta yuzune bile bakmadi.Elinde paspas supurge oyle seylerle oynuyor.Oglan cocugu heralde ondan.::))Bu arada ben Sarıyer deyim kizlar.

cnm ne kadar indirim yapabilirsin??ben beylikdüzündeyim çünkü şimdi sarıyerden kargo parası falanda olucak o nedenle

Bondigonunda sesi gayet net iki ayari var.isikli ve sesli masa.oglum oynadimi oyle saatlerce degil cok hareketli o nedenle birseyle en fazla 10 dk oynuyor.ama masa iyi oldu cunku birkac oyuncak birarada.verilen paraya yazik mi evet bence .cunku benimkkide supurge ,plastik sise,vs oynuyor.ama ilerleyen surecte alfabesini falan kullanicaz sekiller renkler hepsi biraarada.yani illa almaniz gereken birsey degil mesela playskoolun havali masasi var o daha ilgi cekiyor.cunku hava ufluyor ve oyuncalar hareket ediyor.ancak o sadeve oyuncak alfabe,vs. Yok ancak yine motor becerilerine yonelik.uzun lafin kisasi uygun 2.el bulursaniiz alin bulunsun.1.el alicam dersenizde bondogonunku eyidir canlar.

Canim daha 10 gunluk kendi kutusunda kargoda ptt kargo ile en fazla 8 10 tl tutar.

Hee o yeni masa ben anneyimben den alıntı yapıp sormuştum o 50 tl demişti o yüzden marka falan sordum farketmedim sizin cvp verdiğinizi 100 demiştiniz siz yani inme şansınız varsa öle alabilirim sonuçta sizin de yepyeni elinizde kalacak yazık olmasın

X