Çatlaklar Vücut Çatlakları

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
slm acnelyse krem aldım nasıl kullanacağımı bilmiyorum bi arkadaş daha acnelyse krem için kullanım şekli çok önemli çatlaklara tek tek sürün dışına taşırmayın diyor yazısında ama benim çatlaklarım belimde ve çok ince kulak temizleme çubuğuyla daha taşıyor sen nasıl kullanıyorsun gerçekten önemliimi taşmamasımı gerekiyor şimdiden tşkrlr

acnelyse tahriş gücü yüksek olan bir krem olduğu için az sürülmeli ve taşırmamaya özen göstermeli. ama öle cm cm de onunla uğraşılmaz çok etrafına taşırmaman yeterli canım. bide tahriş olursa bir iki gün ara ver sonra yeniden başla

arkadaşlar benim size tavsiyem contractubex kullanmanız gerçekten çok faydasını göreceksiniz ben 15 gündür kullanıyorum şimdiden etkisini görmeye başladım ikinci haftada bunu 4 ay kullanacagım...

arkadasım senı ben anlamadım benım actıgım konuda dıyosunkı hıcbır ısı yaramadı ve kasıntı yaptı ve kızarık olustu dıyosun bı baska yerde de harıka kasıntı ve kızarık yapmadı ve cok ıse yaradıgını soyluyosun hangısı dogru anlayamadım ama lutfn buraya dogru bılgılerı yazın bızlerı yanıtmayın sen bızlen alaymı edıyosun:eek:klava:

acnelese bendede var:KK70: gecen sene bi kaç tane olan sivilcem için almıstm ve yüzümü hasat etmişti doktor kızmıstı bana nie aldın cildin çok hassas die:) benimde ufak tefek var onlara bi deneyim bide arkadsalar hergün mü sürücez ve kaç ayda geçiyo gerçi kişiden kişye değişirde: ) ama tahriş olursa dokturun verdiği merhemde süreyim adıda locoid eğer çok tahriş olursa onu deneyin bence hemen etki ediyor

Acnelyse kullanmayın bence faydası olmadığı gibi cildi tahriş ediyor. Acnelyse deki amaç deri soymaksa contractubex süper soyuyor; ben kullandım bir tüp bitti e ne oldu derseniz yine kullanmak istiyorum yani bütün vücuduma sürdüğüm için 1 haftada bitti yani kesin sonuca ulaşmadım dua edin de geçsin şu çatlaklarım :) teşekkürler :)

canım bu çatlakları gideren bi krem biliyom stretch mark cream diye ve ben denedim gerçektem çözüm veriyo yani bitti gibi bişey tabi tavsiyelerinde çok önemli teşk

cnm nolur bilgi verrr çok mrk ettimmm eğer fayda gördüysen bende 17 yaşındayım şimdiden beyaz beyaz çatlaklarım var yani snrasını düşünemiyorum nolur faydalıysa kullanmaya başlamak isterim ama biraz kremi anlatırmısın lütfenn

X