2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

darısı başıma inşallah:13: seninde istediğin olur inşallah

Darısı başınıza inş:) benim bu aralar en çok istediğim iyi bir anne olmak :)) a grubuna bu yıl denemek için gireceğim. seneye daha ciddi hazırlanabilirim belki. ama onun kadrolarında da genelde rotasyon var, tam düzenimi kurmuşken şehir şehir gezmek de istemiyorum. ne diyelim hayırlısııı olsun...

Darısı başınıza inş:) benim bu aralar en çok istediğim iyi bir anne olmak :)) a grubuna bu yıl denemek için gireceğim. seneye daha ciddi hazırlanabilirim belki. ama onun kadrolarında da genelde rotasyon var, tam düzenimi kurmuşken şehir şehir gezmek de istemiyorum. ne diyelim hayırlısııı olsun...
hayırlısı olsun inşallah.... en güzel ve gecikmemesi gereken tek kariyer annelik benim için gecikti genç yaşta anne olmak isterdim ama şartlar elvermedi:KK9::KK9: kendini sıkmana gerek yok canım mutlu olabileceğin bir işin olsun en güzel iş budur hayatı kendimiz için zorlaştırmaya gerek yok sonra hepsine yetişeceğiz diye kendimizi helak ediyoruz

Merhabalar çok dertliyim bu aralar kpssden yana. Herkes konuları bitirip tekrar aşamasındayken ben yeni başlıyorum üstelik dershaneye de geç başladığım için loopp diye daldım konuların ortasına herkes benden bir adım önde moral denen bir şey kalmadı. Hızlandırılmış kurs açıldı hafta sonları ona gideyim dedim hızlandırılmış kurs ya, her şey mi genel hızlı olur. E lisans neydi pardon? Detay.. Hafta içi git ortadan devam et hafta sonu baştan al. Çok karışığım arkadaşlar çokk.. Dershaneyi bırakıp sıfırdan kendim başlamak istiyorum böyle iyice strese girdim. Bi el atın durumuma yaklaşık 2.5 ay kalmışken sıfırdan başlayanlar naaapmalk neetmeli nerelere gitmeli? Oy dağlar karstik dağlar, tektonik ovalar.. :))

http://www.kpss.sakarya.edu.tr/ arkadaşlar az önce bunu buldum netten arastırmaya calıstım ama hiç bir yorum v.s bulamadım sizce nasıl olur ki

Merhabalar çok dertliyim bu aralar kpssden yana. Herkes konuları bitirip tekrar aşamasındayken ben yeni başlıyorum üstelik dershaneye de geç başladığım için loopp diye daldım konuların ortasına herkes benden bir adım önde moral denen bir şey kalmadı. Hızlandırılmış kurs açıldı hafta sonları ona gideyim dedim hızlandırılmış kurs ya, her şey mi genel hızlı olur. E lisans neydi pardon? Detay.. Hafta içi git ortadan devam et hafta sonu baştan al. Çok karışığım arkadaşlar çokk.. Dershaneyi bırakıp sıfırdan kendim başlamak istiyorum böyle iyice strese girdim. Bi el atın durumuma yaklaşık 2.5 ay kalmışken sıfırdan başlayanlar naaapmalk neetmeli nerelere gitmeli? Oy dağlar karstik dağlar, tektonik ovalar.. :))

canım benimde okulum yarım dönem uzadığı için 2.dönem 26 şubat grubuyla başladım
aynı senin gibi endişelerim oldu
hala gitmiş değil ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum
bi iş yerinde çalışıyor musun yoksa boş musun
blümün nedir?

ben şu şeklde yapıyorum haftanın 3 günü dersanede ne işlediysek o hafta o konuda eksiksem konu tekrarı yapıp test çözüyorum eksik değilsem de testlerini tarıyorum
kalan testler oluyor illaki çünkü matematik oyalıyor
kalanlarıda en son çözmeyi planlıyorum yoksa birine ağırlık verince dieri gidiyor...
sen programını yazarsan daha detaylı yardımcı olabilirim sana...

Son düzenleme:
kızlar selamm. baya konuşmussunuz hepsini okuyamadım amaa biri bana yardım edebilirmiiii :18: Kpss b grubu tarih kitabı arıyorum detaylı anlatımı olan elimde bulunan kitabım fazlasıyla eksik :KK43: önerisi olan varmııı yardım please. Ve yeni sistemden kullananlar önerirse çok güzel olur :26:

selamlar ben de kendimi sınamak için bu yıl kpssye gireceğim inş.
başvurular ne zaman?

ben uzman kariyerin 2014 yeni sitstem 5li soru bankası setini aldım internet sitesinden ve soruları başlangıç-düzey geliştirme ve ileri düzey şeklinde yani kolay-orta-zor diye 3 aşamalı.

iş yerime götürdüm, boşluklarımda ve öğle aralarında çözmeye çalışıyorum, evde hiç bakma fırsatım yok, bi de karacan akademinin konu anlatımlı seti var gk gy, dediğim gibi çalışamıyorum artık nasipte ne varsa o :)

çalışanlara Rabbim emek ziyanlığı vermesin, hepinize başarılar:)

kızlar selamm. baya konuşmussunuz hepsini okuyamadım amaa biri bana yardım edebilirmiiii :18: Kpss b grubu tarih kitabı arıyorum detaylı anlatımı olan elimde bulunan kitabım fazlasıyla eksik :KK43: önerisi olan varmııı yardım please. Ve yeni sistemden kullananlar önerirse çok güzel olur :26:

ben ihtiyac yayınlarından calıstım datanın soru bankası cok hosuma gitti onun konu anlatımınıda alabilirsin bence

Kizlar ya bu vatandaslik 1982anayasasi cok zor ve karmasik geldi bana oku oku bitmiyo. Ihtiyacin 72 saatte Gy kitaplari var onumu alsam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

,*9lm kızlar. bende ihtiyaç yayınlarını aldım tam set.birde pegem in soru bankasını.kpss cafe den de onlıne test çözüyorum.ha birde videolar var tabi.pegem in birde canlı dersleri var.hoca anlatıyor onlıne sizde soru sorup katılabiliyorsunuz derse.benim matematik sorun:KK43: birde fazla çalışamıyorum çocuklardan..en küçük 15 aylık .tabi birde ev var.Allahdan eşim yardımcı oluyor.bu ara giden gelen çok boşladım. allah yardımcımız olsun:26:

pamuğumm büşram gittinn gidiş o gidiş :KK50:
kimsecikler yok artık eskisi gibi
2012 de ben topikleri takip ediyodum beraber soru falan çözüyolardı hep
bizde yazan kaçıyo :KK31:
Allah kolaylık versin herkese :KK16:

selamlar ben de kendimi sınamak için bu yıl kpssye gireceğim inş.
başvurular ne zaman?

ben uzman kariyerin 2014 yeni sitstem 5li soru bankası setini aldım internet sitesinden ve soruları başlangıç-düzey geliştirme ve ileri düzey şeklinde yani kolay-orta-zor diye 3 aşamalı.

iş yerime götürdüm, boşluklarımda ve öğle aralarında çözmeye çalışıyorum, evde hiç bakma fırsatım yok, bi de karacan akademinin konu anlatımlı seti var gk gy, dediğim gibi çalışamıyorum artık nasipte ne varsa o :)

çalışanlara Rabbim emek ziyanlığı vermesin, hepinize başarılar:)

canım merhaba
başvurular mayısın 5inde başlıyor.
uzman kariyerden aldığın kaynaktan memnun musun bende almayı düşünüyorum?

pamuğumm büşram gittinn gidiş o gidiş :KK50:
kimsecikler yok artık eskisi gibi
2012 de ben topikleri takip ediyodum beraber soru falan çözüyolardı hep
bizde yazan kaçıyo :KK31:
Allah kolaylık versin herkese :KK16:
Canim merhaba. Pamuk un tasindigindan dolayi evde neti yokmus telden girip bakabiliyor. Dun soru cozme sayfamiza yazdi.orasi guncel oraya beklerim.soru cozumundede yardimci oluyoruz birbirimize.
Sanirim sinav yaklasinca cogu kisisel calismayi tercih etti.

merhaba kızlar kimse yok mu....

güzel bir kahve yapıp derse başlayacağım...

kim eşlik etmek ister bana......:nazar:

nasıl alırsınız kahvenizi?:KK9:

X