2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

PammukSeker

Bütün dünyayı gezelim elele<3
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2010
3.377
1.268
Merhabalar bayanlar:KK16:
KPSS 2014'le ilgili baya konu açılmış ama bir çoğu A grubu, öğretmenliklerle ilgili topikler.
Kpss'ye B grubundan yani sadece Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavlarından girecek (Mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, memur, psikolog, veteriner vb.) tüm sınavdaşlarımı bu topiğe bekliyorum.:KK16:
Ben mühendislik fakültesinden bu yıl mezun oldum ve bir çok insan gibi gönlümde memurluk yatıyor. Kpss'den 90 üstü bir puan almam gerek ve bu yılımı yalnızca kpss ve yds'ye ayıracağım. Ramazandan sonra kpss dershanesi araştırıp yazılmayı düşünüyorum.
Beni teşvik etmesi adına çalıştıkça bu topiğe yazıp motive olmak istiyorum.:109:
Vee yarından itibaren çalışmalarıma start veriyorum:KK55:
Benimle birlikte kpss derdime ortak olup, birlikte çalışmak isteyen, canı sıkıldığında dertleşip konuşmak isteyen, öneri tavsiye her türlü paylaşım yapmak isteyen herkesi beklerim.:KK19:
Samimi, tatlı paylaşımlı bir topik olması ve seneye bu zamanlar KPSS'yi alt etmiş musmutlu üyeleriyle dolup taşması dileklerimlee:KK16:
Bu da güncel bilgiler topiğimiz:KK8: : http://www.kadinlarkulubu.com/kamu-...6-2014-kpss-guncel-bilgiler.html#post32059318
Vee motivasyon topiğimiz :KK61: : http://www.kadinlarkulubu.com/kamu-...erbelgesellermuzi-kler-vs-paylasim-alani.html
KPSS YOLDAŞLARI:KK19:
KUZULAR:KK16: BRANŞLARIMIZ:KK42:ŞEHİRLERİMİZ:109:
PammukSekerKimya Mühendisliğiİstanbul
ilkay10 (İlkay)PsikolojiDenizli
nathaliee (Gül)Maden Mühendisliği
dumannnn (Gamze)İşletmeBatman
__BADE__ (Sevgi)Dış Ticaret İstanbul
kayacans (Gizem)İktisat
muhemirİktisatİzmir
_zeytin_İktisat
pantera14 (Sibel)Bilgisayar ProgramcılığıBolu
B_MonorozaBüro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıBursa
magicienKamu Yönetimi
fusunntÇalışma Ekonomisi
ahsen_16 (Ahsen)İşletmeBursa
naz61 (Nazire)Türk Dili ve Edebiyatı
LadyCedarUluslararası TicaretBurdur
yeduaetsev_Adaletİstanbul
dusduruİşletmeİstanbul
yilikeKimya Mühendisliğiİstanbul
VasthaNeradaElektrik-Elektronik Mühendisliğiİstanbul
elfmetİşletmeSamsun
GarengKimya Mühendisliği
TheBeyinHemşirelik
rdlpstckİktisatİzmir
ziraatZiraat MühendisliğiAnkara
pufkekKamu Yönetimi
aleladeMimarlıkEskişehir
Puffittİşletmeİzmir
carpe__diemMühendislikAnkara
ebyarSosyolojiİstanbul
patruska (Buket)İşletmeAnkara
hlya1987İşletmeİstanbul
HarmonyyUluslararası İlişkiler
5FebruaryKamu Yönetimi
princes_PocahontasİktisatMuğla
kelebeeekk (Ayşegül)EbelikNiğde
gullesuMaliye
deniz_1988Kamu Yönetimi
SottileKamu Yönetimi
TersTepkiKamu YönetimiBursa
ayce47Ziraat Mühendisliği
asiyeasyaModa Tasarımıİstanbul
z_e_l_i_sÇalışma Ekonomisiİstanbul
guness_İletişimKonya
pembemsÇalışma Ekonomisi
elizabeth_bathArkeolojiAnkara
Kaizen_Alman Dili ve EdebiyatıAnkara
_simayTurizm ve Otelcilik
elmascanZiraat Mühendisliği
ebissssKamu YönetimiAnkara

:nazar::nazar::nazar:BAŞARI TABLOMUZ:nazar::nazar::nazar:
TÜRKÇEBİTİRENLER:KK19:
Sözcükte Anlam
PammukSeker, _giz_, _zeytin_, naz61, magicien, samyeli26, yeduaetsev_, __BADE__
fatosbrn, amante03, pantera14, yilike, patruska, ziraat, hlya1987, princes_Pocahontas,
papatya3459, elfmet, TersTepki, dumannn, nathaliee, guness_, cimcime_89, hepsenhep, ebissss
Cümlede Anlam
PammukSeker, _giz_, _zeytin_, naz61, yeduaetsev_, __BADE__, fatosbrn, magicien,
pantera14, patruska, nathaliee, amante03, ziraat, elfmet, ebisss, guness_
Paragraf
PammukSeker, _giz_, _zeytin_, naz61, __BADE__, magicien, fatosbrn, pantera14, patruska, nathaliee, ebisss, guness_, elfmet
Dil Bilgisi
naz61, __BADE__, pantera14, _zeytin_, fatosbrn, patruska, elfmet, rdlsptck
Anlatım Bozuklukları
naz61, __BADE__, _zeytin_, pantera14, fatosbrn, nathaliee, patruska,
Noktalama ve Yazım Kuralları
_zeytin_, naz61, __BADE__, pantera14, fatosbrn, patruska
Sözel Mantıkpantera14, fatosbrn, elfmet

MATEMATİKBİTİRENLER
Temel Kavramlar
naz61, B_Monoroza, PammukSeker, dumannn, lavinya85,_zeytin_, _giz_, kayacans, samyeli26, fatosbrn
pantera14, nathaliee, VasthaNerada, yilike, SevgiliMelek, zencefil26, hat1006, patruska, elfmet, carpe__diem, merveesk, ziraat, hlya1987, princes_Pocahontas, ayce47, kayacans, TersTepki, asiyeasya, amante03, guness_, Puffitt, pembems, cimcime_89, elizabet_bath, Kaizen_, pnr_, JNEPS, carpe__diem, ebisss
Sayı Sistemleri
dumannn, samyeli26, fatosbrn, magicien, naz61, nathaliee, VasthaNerada, hat1006, patruska, yilike, ziraat, _zeytin_, princes_Pocahontas, kayacans, merveesk, TersTepki, hlya1987, asiyeasya, Puffitt, PammukSeker, Kaizen_, pnr_, guness_, _zeytin_, pantera14, elfmet, carpe__diem, ebisss
Bölme-Bölünebilme
dumannn, fatosbrn, naz61,nathaliee, patruska, princes_Pocahontas, kayacans, merveesk, asiyeasya, Puffitt, PammukSeker, Kaizen_, pnr_, _zeytin_, pantera14, elfmet, carpe__diem, ebisss, guness_
Ebob-Ekok
dumannn, fatosbrn, naz61, nathaliee, patruska, princes_Pocahontas, kayacans, merveesk, Puffitt, Kaizen_, _zeytin_, pantera14, carpe__diem, PammukSeker, ebisss, pnr_, guness_, elfmet
Rasyonel Sayılar
dumannn, fatosbrn, naz61, nathaliee, patruska, princes_Pocahontas, kayacans, merveesk, Puffitt, Kaizen_, _ zeytin_, carpe__diem, Pammukseker, pantera14, ebisss, pnr_, guness_, elfmet
Basit Eşitsizlik ve Sıralama
dumannn, fatosbrn, nathaliee, patruska, naz61, princes_Pocahontas, kayacans, merveesk, Puffitt, pembems, devrim_, carpe__diem, ebisss, pnr_, Kaizen_
Mutlak Değer
fatosbrn, dumannn, nathaliee, patruska, princes_Pocahontas, kayacans, merveesk, Puffitt, pembems, carpe__diem, naz61, ebisss, Kaizen_, guness_, ebissss
Köklü Sayılar
nathaliee, dumannn, patruska, fatosbrn, princes_Pocahontas, kayacans, merveesk, Puffitt, pembems, carpe__diem, naz61, Kaizen
Üslü Sayılar
nathaliee, dumannn, patruska, fatosbrn, kayacans, merveesk, Puffitt, pembems, Kaizen_, _zeytin_, carpe__diem, naz61
Çarpanlara Ayırma
dumannn, nathaliee, patruska, fatosbrn, kayacans, merveesk, Puffitt, carpe__diem
Oran-Orantı
nathaliee, patruska, fatosbrn, dumannn, kayacans, merveesk, Puffitt, carpe__diem, naz61
1. Dereceden Denklemler
dumannn, nathaliee, patruska, fatosbrn, kayacans, merveesk, Puffitt, carpe__diem, naz61, elfmet
2.Dereceden Denklemler
dumannn, nathaliee, patruska, fatosbrn, kayacans, merveesk, Puffitt, carpe__diem, elfmet
Sayı Problemleri
naz61, nathaliee, patruska, fatosbrn, dumannn, merveesk, ziraat, Puffitt, pembems
Kesir Problemleri
naz61, nathaliee, patruska, fatosbrn, dumannn, merveesk, Puffitt, pembems
Yaş Problemleri
naz61, nathaliee, patruska, fatosbrn, merveesk, Puffitt, pembems
İşçi-Havuz Problmleri
nathaliee, patruska, fatosbrn, merveesk, Puffitt
Hareket Problemleri
Yüzde,Kâr, Faiz Problemleri
nathaliee, patruska, fatosbrn, dumannn, merveesk, Puffitt
Karışım Problemleri
Tablo ve Grafik Problemleri
nathaliee,patruska, dumannn, fatosbrn, Puffitt, _zeytin_
Kümeler
nathaliee, patruska, fatosbrn, dumannn, Puffitt
İşlem, Modüler Aritmetik
nathaliee, fatosbrn, patruska, dumannn, Puffitt
Permutasyon,Kombinasyon
nathaliee, fatosbrn, dumannn, Puffitt
Olasılık
nathaliee, fatosbrn, dumannn

GEOMETRİBİTİRENLER:KK19:
Geometrik Kavramlar
PammukSeker, _giz_, _zeytin_, yilike, naz61, hlya1987, gullesu, ziraat, fatosbrn, dumannn, nathaliee, cimcime_89, elfmet, patruska, carpe__diem, aysel1982
Üçgende Açılar
PammukSeker, naz61, yilike, gullesu, hlya1987, fatosbrn, nathaliee, carpe__diem, dumannn, elfmet
Üçgende Uzunluk ve Alan
PammukSeker, naz61, gullesu, hlya1987, nathaliee, carpe__diem, dumannn
Çokgenler ve Dörtgenler
hlya1987, dumannn
Çember ve Daire
dumannn
Analitik Geometri
Grafikler

Geometrik Cisimler

TARİHBİTİRENLER:KK19:
İslamiyet Öncesi Türk Tarihi
PammukSeker, __giz__, _zeytin_, naz61, B_Monoroza, samyeli26, kayacans, dusduru, yilike, __BADE__, SevgiliMelek, carpe__diem, Gareng, merveesk, patruska, ilkay10, ziraat, elfmet, fatosbrn, engchem, ziraat, fatosbrn, magicien, hlya1987, nathaliee, Puffitt, cimcime_89, elizabet_bath, Kaizen_, pnr_, guness_, JNEPS, papatya3459, carpe__diem, rdlpstck, ebisss, _simay
İlk Müslüman Türk Devletleri
PammukSeker, __giz__, _zeytin_, naz61, dusduru, __BADE__, Gareng, merveesk, carpe__diem, patruska, ziraat, ilkay10, fatosbrn, nathaliee, elfmet, pnr_, yilike, papatya3459, rdlpstck, ebisss, guness_, kayacans, _simay
Osmanlı Devleti Kuruluş ve Yükselme Dönemi
__giz__, _zeytin_, PammukSeker, naz61, __BADE__, merveesk, Gareng, fatosbrn, patruska, ziraat, yilike, papatya3459, ilkay10, carpe__diem, ebisss, pnr_, guness_
Osmanlı Devleti'nde Kültür ve Uygarlık
_zeytin_, PammukSeker, naz61, __BADE__, merveesk, Gareng, fatosbrn, nathaliee, yilike, papatya3459, patruska, carpe__diem, ilkay10, ebisss, guness_,rdlpstck,
XVII. Yüzyılda Osmanlı Devleti(Duraklama Dönemi)
_zeytin_, PammukSeker, naz61, __BADE__, merveesk, Gareng, papatya3459, fatosbrn, patruska, carpe__diem, ilkay10, ebisss,rdlpstck
XVIII. Yüzyılda Osmanlı Devleti(Gerileme Dönemi)
PammukSeker, _zeytin_, naz61, __BADE__, merveesk, Gareng, papatya3459, fatosbrn, carpe__diem, ilkay10, ebisss, patruska,rdlpstck
Avrupa Tarihi
PammukSeker, naz61, __BADE__, merveesk, Gareng, _zeytin_, papatya3459, carpe__diem, ilkay10, ebisss, patruska,rdlpstck
XIX. Yüzyılda Osmanlı Devleti(Dağılma Dönemi)
PammukSeker, _zeytin_, __BADE__, merveesk, Gareng, elfmet, papatya3459, carpe__diem, ilkay10, ebisss, patruska,rdlpstck
XX. Yüzyılda Osmanlı Devleti ve 1.Dünya Savaşı
PammukSeker, merveesk, _zeytin_, __BADE__, pembems, papatya3459, ebisss, patruska,rdlpstck, naz61
Milli Mücadele Hazırlık Dönemi
PammukSeker, merveesk, _zeytin_, __BADE__, papatya3459, ebisss, patruska,rdlpstck, naz61
I.TBMM Dönemi
PammukSeker, merveesk, __BADE__, _zeytin_, papatya3459, ebisss, patruska,rdlpstck
Milli Mücadele Muharebeler Dönemi
PammukSeker, merveesk, __BADE__, _zeytin_, papatya3459, ebisss, patruska,rdlpstck, naz61
İç Politika
merveesk, PammukSeker, __BADE__, _zeytin_, papatya3459, ebisss, patruska,
Atatürk İlke ve İnkılapları
Dış Politika ve Atatürk Sonrası Dönemi

COĞRAFYABİTİRENLER:KK19:
Türkiye'nin Coğrafi Konumu
_giz_, _zeytin_, kayacans, PammukSeker, __BADE__, yilike, rdlpstck, patruska, ziraat, merveesk, hlya1987, kelebeeekk, elfmet, fatosbrn, engchem, magicien, papatya3459, TersTepki, asiyeasya, nathaliee, pantera14, guness_, pembems, cimcime_89, elmascan, hepsenhep, naz61, ebisss, Kaizen
Türkiye'nin Fiziksel Özellikleri
_zeytin_, __BADE__, rdlpstck, merveesk, kelebeeekk, yilike, patruska, fatosbrn, ziraat, papatya3459, asiyeasya, nathaliee, pantera14, elfmet, naz61, ebisss, Kaizen_, guness_
Türkiye'nin İklimi,Bitki Örtüsü,Toprak Tipleri
__BADE__, _zeytin_, merveesk, kelebeeekk, patruska, papatya3459, asiyeasya. fatosbrn, PammukSeker, ziraat, pantera14, rdlpstck, elfmet, ebissss
Türkiye'de Nüfus ve Yerleşme
__BADE__, merveesk, _zeytin_, patruska, asiyeasya, fatosbrn, PammukSeker, rdlpstck, pantera14, ebissss
Türkiye'nin Ekonomik Coğrafyası
__BADE__, merveesk, _zeytin_, papatya3459, asiyeasya, fatosbrn, rdlpstck, patruska, ebissss
Ormancılık ve Hayvancılık
__BADE__, merveesk, _zeytin_, papatya3459, asiyeasya, fatosbrn, rdlpstck, ebissss
Madenler ve Enerji Kaynakları
__BADE__, merveesk, _zeytin_, papatya3459, asiyeasya, fatosbrn, rdlpstc, ebisss
Sanayi ve Endüstri
__BADE__, merveesk, _zeytin_, papatya3459, asiyeasya, fatosbrn, rdlpstck, ebisssss
Ulaşım, Ticaret ve Turizm
__BADE__, merveesk,_zeytin_, papatya3459, asiyeasya, fatosbrn, rdlpstck, ebisssss
Karadeniz Bölgesi
merveesk, __BADE__, _zeytin_, papatya3459, asiyeasya, rdlpstck
Marmara Bölgesi
Ege Bölgesi
Akdeniz Bölgesi
Güneydoğu Anadolu Bölgesi
Doğu Anadolu Bölgesi
İç Anadolu Bölgesi

VATANDAŞLIKBİTİRENLER:KK19:
Temel Hukuk Kavramları
_zeytin_,patruska, Pammukseker, magicien, kelebeeekk, nathaliee, guness_, Puffitt, cimcime_89, elfmet, pantera14, ebisss
Türk Anayasa Tarihi
PammukSeker, _zeytin_, elfmet, ebisss, patruska, guness_
Temel Hak ve Hürriyetler
_zeytin_, PammukSeker, ebisss, guness_
Yasama, Yürütme, Yargı
_zeytin_, ebisss, PammukSeker
İdare Hukuku
ebisss
Uluslararası Kuruluşlar
ebisss
Güncel Bilgiler
ebisss

Çağdaş Türk ve Dünya TarihiBİTİRENLER:KK19:
XX. Yüzyıl Başlarında Dünyaziraat
II. Dünya Savaşı
Soğuk Savaş Dönemi
Yumuşama Dönemi
Küreselleşen Dünya

Buraya topikte tavsiye edilen yayınları ve çalışma taktiklerini yazmak istedim ki topiğe girenler okuyacakları ilk sayfada bilgilensin
:KK61:

(bizi bilgileriyle aydınlatan sedefonur, soyleolric'e teşekkür ederiz:KK16:)

Önerilen yayınlar:
-X yayıncılık (ders notları çok güzel, özellikle tarih ve coğrafya)
-İhtiyaç (konu anlatımı güzel, özellikle 24 saatte vatandaşlık kitabı çok öğretici)
-Uzman kariyer (öğreten soru bankaları güzel)
-Yediiklim (soru bankaları çok iyi)
-Data yayınları (soru bankaları çok iyi)
-Örnek Akademi (kısa, öz ve örnekli anlatımı var)

Videoyla çalışmak isteyenler için önerilen siteler:
-http://kpsskazani.blogspot.com/ (Videoları indirmek için bilgisayarımıza internet download manager indiriyoruz. İstersek mp3 formatına çevirip mp3 çalarımıza veya telefonumuza atıyoruz. Yolda, arabada, yemek yaparken, temizlik yaparken de ders dinleyebiliyoruz :KK6::KK8:)
-"zorluegitim" sitesindeki videoları satın alarak dinleyebiliyoruz, coğrafya anlatımı çok güzel.

Tavsiyeler geldikçe ve deneyim kazandıkça ekleme yapmaya devam edeceğim. Başarılar hepimize :KK16:

Son düzenleme:
Selam canım :KK16:

Bende kpss B den giricem Hemşirelik 4. sınıfa geçtim

Erkek arkadaşımda mühendislik okuyo son sınıfa geçti o da :KK53: Mühendislik için ygs şart mı ? Bizim pek bi bilgimiz yokta :26: Öyle bişi varsa ona iletiyim :KK1:

Diğer topikte takılıyorum :KK1:

Çalışmaya başladım ben Matematikte konuları yarıladım

Buraya da uğrarımm :KK16:

Merhaba;

Konun hayırlı olsun. :)

Ben de girmeye karar verdim, daha birkaç gün oluyor başlayalı çalışmaya. İtalyan dili mezunuyum ben. Bakanlıklar için iyi bir puan almam gerekiyor. Kolay olmayacak bu yüzden hemen yazdım buraya çünkü paylaşım yaptıkça insan daha da hevesleniyor. :)
Benim en çok korkum matematik :18: Dilci olduğum için birçok konu yok bende.

Hepimiz için hayırlısı olur inşallah. :KK19:

Selam canım :KK16:

Bende kpss B den giricem Hemşirelik 4. sınıfa geçtim

Erkek arkadaşımda mühendislik okuyo son sınıfa geçti o da :KK53: Mühendislik için ygs şart mı ? Bizim pek bi bilgimiz yokta :26: Öyle bişi varsa ona iletiyim :KK1:

Diğer topikte takılıyorum :KK1:

Çalışmaya başladım ben Matematikte konuları yarıladım

Buraya da uğrarımm :KK16:

Hoşgeldin tatlım:KK16:
Ne güzel matematiği yarılamışsın:nazar: Darısı benim başıma inşallah:KK16:
Canım mühendislik için yds şart mı diye sormuşsun, bazı kurumlar mühendis alırken dil puanı da istiyor. Veya ben mühendislik olmasa bile uzman yardımcısı olarak bakanlıklara atanmak istiyorum. Çünkü mühendislikte kadro açılıp açılmayacağı ya da kaç kişilik kadro açılacağı çok belli olmuyor. Uzman yardımcısı olarak atanmak için de yds şart malesef.:KK50:
Buraya da uğra canım, neler yaptığını, hangi konulara çalıştığını yaz, bize de motive olur:KK16:

Merhaba;

Ben de girmeye karar verdim, daha birkaç gün oluyor başlayalı çalışmaya. İtalyan dili mezunuyum ben. Bakanlıklar için iyi bir puan almam gerekiyor. Kolay olmayacak bu yüzden hemen yazdım buraya çünkü paylaşım yaptıkça insan daha da hevesleniyor. :)

Amiin canım, hoşgeldin:KK16:
Tatlım matematiği halledersin inşallah, çalıştıktan sonra yapılamayacak bir ders değil gerçekten. Yapamadığın sorular olursa da resmini çekip atabilirsin elimden geleni yaparım.
Benim derdim ise sayısalcı olduğum için tarih ve vatandaşlık:KK31:, ama tabii çalışarak dert olmaktan çıkacakk:KK16:
Dilcilerde kaç puan almak gerekiyor tatlım? Siz yabancı dil sınavına da giriyorsunuzdur değil mi?
Buraya çalıştıklarımızı yazıp, çalışacaklarımızı belirleyip planlı programlı çalışırsak başaramayacağımız bir şey yok:KK19:
Bol motivasyonlu çalışmalarımız olsun inş:KK16:

Eveet bugün KPSS çalışmamın ilk günü.:emir_bebek: Elimde 2012 kpss'den kalan hiç dokunulmamış ihtiyaç yayınlarının konu anlatımlı seti var. Dershaneye yazılana kadar onlarla idare edip sonrasında yeni kaynaklar alırım diye düşündüm.
Korkulu rüyam olan Tarih'in ilk konusundan başlayacağım çalışmaya. Ama öncesinde çıkıp notlarımı tutacağım güzel bir ajanda alacağım:KK12:
Sözel olsun sayısal olsun not çıkarmadan ders çalışamayan biri olduğum için güzel bir defter alacağım ki ders çalışma şevkimi arttırsın:KK16:
Akşam buraya güzel bir şekilde çalışmış ve not çıkarmış bir Büşra olarak geleceğimm.:KK55:

Merhaba;

Hoşgeldin Giz :)

İnsan çalışanları görünce çalışası geliyo evet :KK1:

Matematiğin kötüyse matematikten bşla bence çalışmaya :KK34:

Hoşgeldin tatlım:KK16:
Ne güzel matematiği yarılamışsın:nazar: Darısı benim başıma inşallah:KK16:
Canım mühendislik için yds şart mı diye sormuşsun, bazı kurumlar mühendis alırken dil puanı da istiyor. Veya ben mühendislik olmasa bile uzman yardımcısı olarak bakanlıklara atanmak istiyorum. Çünkü mühendislikte kadro açılıp açılmayacağı ya da kaç kişilik kadro açılacağı çok belli olmuyor. Uzman yardımcısı olarak atanmak için de yds şart malesef.:KK50:
Buraya da uğra canım, neler yaptığını, hangi konulara çalıştığını yaz, bize de motive olur:KK16:

Hoşbuldm cnm teşekkürler :)

Evet evde olduğumdan çalışıyorum.. Oran orantı konusundayım :KK1: Bugün bi halsizlik var üstümde :KK5: ifrtardan sonra çözcem sorularımı

Bilgilerin için teşekkürler :KK1:

sevdiceğin ingilizcesi iyidir :) söyliyimde girsin sınava kadro açılmazsa en azından atanma imkanı olur :44:

Bide kaç sene geçerli oluyo bu yds ? 2 yıl mı

Eveet bugün KPSS çalışmamın ilk günü.:emir_bebek: Elimde 2012 kpss'den kalan hiç dokunulmamış ihtiyaç yayınlarının konu anlatımlı seti var. Dershaneye yazılana kadar onlarla idare edip sonrasında yeni kaynaklar alırım diye düşündüm.
Korkulu rüyam olan Tarih'in ilk konusundan başlayacağım çalışmaya. Ama öncesinde çıkıp notlarımı tutacağım güzel bir ajanda alacağım:KK12:
Sözel olsun sayısal olsun not çıkarmadan ders çalışamayan biri olduğum için güzel bir defter alacağım ki ders çalışma şevkimi arttırsın:KK16:
Akşam buraya güzel bir şekilde çalışmış ve not çıkarmış bir Büşra olarak geleceğimm.:KK55:

aaaa ismin büşra mıı :KK1:

Adaşmışızz :KK16:

Amiin canım, hoşgeldin:KK16:
Tatlım matematiği halledersin inşallah, çalıştıktan sonra yapılamayacak bir ders değil gerçekten. Yapamadığın sorular olursa da resmini çekip atabilirsin elimden geleni yaparım.
Benim derdim ise sayısalcı olduğum için tarih ve vatandaşlık:KK31:, ama tabii çalışarak dert olmaktan çıkacakk:KK16:
Dilcilerde kaç puan almak gerekiyor tatlım? Siz yabancı dil sınavına da giriyorsunuzdur değil mi?
Buraya çalıştıklarımızı yazıp, çalışacaklarımızı belirleyip planlı programlı çalışırsak başaramayacağımız bir şey yok:KK19:
Bol motivasyonlu çalışmalarımız olsun inş:KK16:

Hoş da buldum canım. :KK16:
İnşallah halledeceğim. En azından elimden geleni yapmayı düşünüyorum. :13:
85 üstü almam gerek benim de. Çok fazla tercih eden oluyor. Alınan kişi sayısı da her zaman çok olmadığı için ne kadar yüksek o kadar iyi. Yds sınavına da gireceğim. Ona da başvuru yaptım ama italyanca açılmamış ingilizceden girmem gerek. Eylüle kadar ona da bakarım arada. Diğer Nisanda olana italyancadan gireyim diyorum.
Bu arada çok teşekkür ederim matematik konusunda teklifin için. İçinden çıkamadığım çok aklıma takılan soru olursa seni rahatsız ederim. :KK17:
Her ne kadar dilci olsam da emin ol tarih ve vatandaşlık benim de kabusum gibi. Çok ezber var. İnsan ister istemez sıkılıyor.

]

Hoş bulduk canım. :KK34:

Matematikten başlamam gerek evet haklısın ama elim daha gitmedi. Korkuyorum içinde kaybolmaktan. :KK9:

Son düzenleme:
Biraz gecikmeli de olsa ben geldiimm..:KK55:
2 gündür yoktum malesef, en yakın arkadaşım zor günler geçiyordu, 2 gün destek olabilmek için onlarda kaldım. Dolayısıyla ders çalışamadım:KK50:
Ama bugün ajandamı aldım, kalemimi kitabımı hazırladım, çalışmaya başlıyorumm :KK8: :21:
$65269_552522538145607_119796186_n.jpg
Allah zihin açıklığı versin hepimize:109::KK16:

Hoşbuldm cnm teşekkürler :)

Evet evde olduğumdan çalışıyorum.. Oran orantı konusundayım :KK1: Bugün bi halsizlik var üstümde :KK5: ifrtardan sonra çözcem sorularımı

Bilgilerin için teşekkürler :KK1:

sevdiceğin ingilizcesi iyidir :) söyliyimde girsin sınava kadro açılmazsa en azından atanma imkanı olur :44:

Bide kaç sene geçerli oluyo bu yds ? 2 yıl mı

aaaa ismin büşra mıı :KK1:

Adaşmışızz :KK16:
Memnun oldum o zaman Büşra'cımm:KK16:
Yds 2 yıl geçerli canım evet. güz dönemimdeki yds'ye girebilir sevgilin kendini denemek için.
Sen sadece matematik mi çalışıyorsun şu an? Ben de tarihten başladım ama acaba ara ara başka derslere de baksam mı diye düşünüyorum, ya da hiç aklımı karıştırmasam mı:KK31:

Memnun oldum o zaman Büşra'cımm:KK16:
Yds 2 yıl geçerli canım evet. güz dönemimdeki yds'ye girebilir sevgilin kendini denemek için.
Sen sadece matematik mi çalışıyorsun şu an? Ben de tarihten başladım ama acaba ara ara başka derslere de baksam mı diye düşünüyorum, ya da hiç aklımı karıştırmasam mı:KK31:

Bende memnun olduumm :KK16:
Not defterin çok şirinn :KK1: İyi çalışmalar sanaa

Sadece mat çalışmıyorum aslında tarihinde ilk konusundan başladım :) ama kaynağım yoktu ara verdim konu anlatımı falan aldım şimdide soru bankasını bekliyorum gelince tarihte çalışıcam yavaştan :KK1: 1 gün tarih bi gün başka konu bakabilirsin hem sıkılmamış olursun :)

Bu boşlukta da matematiği tekrar ediyorum iyi oluyoo

Bugün problemlere başlıyorum inşş
:KK53:

Hoş da buldum canım. :KK16:
İnşallah halledeceğim. En azından elimden geleni yapmayı düşünüyorum. :13:
85 üstü almam gerek benim de. Çok fazla tercih eden oluyor. Alınan kişi sayısı da her zaman çok olmadığı için ne kadar yüksek o kadar iyi. Yds sınavına da gireceğim. Ona da başvuru yaptım ama italyanca açılmamış ingilizceden girmem gerek. Eylüle kadar ona da bakarım arada. Diğer Nisanda olana italyancadan gireyim diyorum.
Bu arada çok teşekkür ederim matematik konusunda teklifin için. İçinden çıkamadığım çok aklıma takılan soru olursa seni rahatsız ederim. :KK17:
Her ne kadar dilci olsam da emin ol tarih ve vatandaşlık benim de kabusum gibi. Çok ezber var. İnsan ister istemez sıkılıyor.

Hoş bulduk canım. :KK34:

Matematikten başlamam gerek evet haklısın ama elim daha gitmedi. Korkuyorum içinde kaybolmaktan. :KK9:
Sen hangi dersten başladın peki canım? Bu arada ben İtalyanca'ya bayılıyorum, kulağa çok hoş gelen bir dil, ben de bir ara merak sarmıştım öğrenmeye ama bir kaç kelime ezberlemenin ötesine geçemedim:KK9:
İnşallah 85 üstü hatta 90 üstü bir puan alabiliriz:KK16:. Bakanlıklara uzman yardımcısı olarak mı atanmak istiyorsun sen giz'cim?

büşram konun hayırlı olsun :KK16:
başarılar dilerim canım :KK16:
Sedefimm, çok teşekkür ederim.:KK16:
İnşallah senin gibi istikrarlı olabilirim.
Sen de istediğin puanı alıp atanırsın inşallah canım.:KK16:

Kızlar Hayırlı cumalar,bu topiği gördüm bende geleyim çalışma azmini bana da verin,bende çalışacam bu sene mutlaka iyi puan almayım
ammavelakin sen bize moral ver yeter bize:)

Bende memnun olduumm :KK16:
Not defterin çok şirinn :KK1: İyi çalışmalar sanaa

Sadece mat çalışmıyorum aslında tarihinde ilk konusundan başladım :) ama kaynağım yoktu ara verdim konu anlatımı falan aldım şimdide soru bankasını bekliyorum gelince tarihte çalışıcam yavaştan :KK1: 1 gün tarih bi gün başka konu bakabilirsin hem sıkılmamış olursun :)

Bu boşlukta da matematiği tekrar ediyorum iyi oluyoo

Bugün problemlere başlıyorum inşş
:KK53:

Maşallah canım, Matematiği temmuz sonuna kadar bitirirsin sen:KK19::nazar: Ben de eylüle kadar tarih ve vatandaşlığı şöyle baştan sona bir kez olsun bitirmiş olmak istiyorum. Sonra da diğer dersleri..:KK31: Dershane başlayana kadar hepsi hakkında fikir sahibi olayım da dershane başladıktan sonra daha da yoğunlaşırım inşallah. Hangi kaynaktan çalışıyorsun canım? Bir de dershaneye gitmeyi düşünüyor musun?

Kızlar Hayırlı cumalar,bu topiği gördüm bende geleyim çalışma azmini bana da verin,bende çalışacam bu sene mutlaka iyi puan almayım
ammavelakin sen bize moral ver yeter bize:)

Canıım, hayırlı cumalar, hoş geldin:KK16:
Moral vermem mi hiç. Bu zorlu yolda en büyük destekçimiz birbirimize verdiğimiz moraller olacak:KK19: vee hep birlikte başaracağız inşallah:KK16:
Senin bölümün neydi muhemir'cim? Başladın mı çalışmaya?

Maşallah canım, Matematiği temmuz sonuna kadar bitirirsin sen:KK19::nazar: Ben de eylüle kadar tarih ve vatandaşlığı şöyle baştan sona bir kez olsun bitirmiş olmak istiyorum. Sonra da diğer dersleri..:KK31: Dershane başlayana kadar hepsi hakkında fikir sahibi olayım da dershane başladıktan sonra daha da yoğunlaşırım inşallah. Hangi kaynaktan çalışıyorsun canım? Bir de dershaneye gitmeyi düşünüyor musun?

Benimde hedefim o :KK1:

Vatandaşlığı sonlara bırakıcam ben sürekli değişiyormuş :26:

Elimde x yayıncılığın reçeteli genel yetenek genel kültürü ve matematik defteri var bide pergel yayınları ygs temel matematik bunlardan çalışıyorum pek kaynağım yok matematikten :KK5: pegem den kitap sipariş ettim bu elimdeki mat bittiğinde tekrar niyetine ona başlıcam konu anlatımı olrak ekol hocadan dinleyip soru çözüyorum..

Dersaneye gitmeyi düşünmüyorum.

Matematiğim kötü olsa düşünürdüm aslında öss ye hazırlanırken 2 sene gittim dersaneye altyapım var biraz.

Sözel derslere kendim çalışırım bunlar için gitmek istemiyorum :KK16:

Benimde hedefim o :KK1:

Vatandaşlığı sonlara bırakıcam ben sürekli değişiyormuş :26:

Elimde x yayıncılığın reçeteli genel yetenek genel kültürü ve matematik defteri var bide pergel yayınları ygs temel matematik bunlardan çalışıyorum pek kaynağım yok matematikten :KK5: pegem den kitap sipariş ettim bu elimdeki mat bittiğinde tekrar niyetine ona başlıcam konu anlatımı olrak ekol hocadan dinleyip soru çözüyorum..

Dersaneye gitmeyi düşünmüyorum.

Matematiğim kötü olsa düşünürdüm aslında öss ye hazırlanırken 2 sene gittim dersaneye altyapım var biraz.

Sözel derslere kendim çalışırım bunlar için gitmek istemiyorum :KK16:

Haklısın aslında canım, ben de aynı durumdayım ama arkamdan iten birşeyler olmadıkça pes edebilen biriyim malesef, dershaneye de sırf düzenli çalışabilmek için gideceğim.:KK31:
Ben de ihtiyaçtan başladım ama x yayıncılık da sipariş vereceğim.
İyi çalışmalar kuzum, ben de yavaştan çıkayım yoksa yine çalışamayacağım.:KK1:

Sen hangi dersten başladın peki canım? Bu arada ben İtalyanca'ya bayılıyorum, kulağa çok hoş gelen bir dil, ben de bir ara merak sarmıştım öğrenmeye ama bir kaç kelime ezberlemenin ötesine geçemedim:KK9:
İnşallah 85 üstü hatta 90 üstü bir puan alabiliriz:KK16:. Bakanlıklara uzman yardımcısı olarak mı atanmak istiyorsun sen giz'cim?

Sedefimm, çok teşekkür ederim.:KK16:
İnşallah senin gibi istikrarlı olabilirim.
Sen de istediğin puanı alıp atanırsın inşallah canım.:KK16:

inşallah büşram :KK16:
sen azimlisin kuzum ben sana güveniyorum. ne olursa olsun ipin ucunu kaçırma. biz bunu topikte nerdeyse hayat felsefemiz haline getirmiştik. kimimiz temizlik yaparken elinden kitabını bırakmıyodu, kimimiz yemek yaparken mp3 le ders dinliyodu. fırsatlatı yaratmak senin elinde. bir de gk için önerim, gece yatmadan önce ve sabah kalktığında okuman. gece beynimiz onu sürekli tekrar ediyo zaten bu şekilde sözel derslerde unutma problemin de ortadan kalkıcaktır. :KK34:

X