2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

mrblar işletme lisans mezunuyum evlı ve 2.5yasında bı kızım var nasıpse bende 2014 kpss hazırlanıyorum..1aydır calsmaya basladım yavasdan gıdıyorum kızımla ılgılendıgım ıcın ancak o uyudugunda calısabılıyorum tarıh bıtırdım cografyayıda bıtırmek uzereyım ALLAHIN ıznıyle bulundugum yerde dershane olmadıgı ıcın evde calısarak denıcem bu sene..ıns gonlumuze gore yerlere atanırız basarılar arkadaslar..
gecen sene baya bır kaynak siparişi vermiştim kızlar faydası olur dıye yazayım
TARIHTE-DATA
MATEMATIK(keyıflı matematık)-YEDIIKLIM VE UZMAN KARIYERIN cozumlu soru bankasını aldım
IHTIYACIN GENEL KULTUR GENEL YETENEK ders notları kıtabını aldım kesınlıkle superrr!!!!
yıne IHTIYACIN SEN SOR BEN SOLEYIM KITABI SUPERRRR
ve yargının matematık ve tarıh 50 denemelık test kıtabını aldım
Kızlar ben gecen sene bu kıtapları cok arastırmısdım butun forumlardan ıcıme cok sınerek aldım oyusden hepsı farklı yayınlar
sımdılerde ıse pagem-ıhtıyac-yedııklım-yargı-fem-uzmankarıyer soru bankalarını ve denemelerını alıcam kısmetse.
Mrn canim ayni kaderi paylasiyorz bende isletme lisans mezunuyum evliyim iki yasinda oglum var insallah hersey gonlumuze gore olur. cocuklar bolbol uyurda bizde ders calisiriz.

arkadaşlar hepınıze kolay gelsın inşallah ıstedsgnz yerler olur.benm seneye unıde son yılım.matematık okuyorum mezun olucam inş. fakat kpss de ne seçebılırım nereye atanabılrım hiçbr fıkrım yok bu yuzden nasıl çalışşam napsam bı yerınden tutamıyorum.acab formasyon alıp öğretmenlık yapablrmıyım dye dşnyrm fakat bölmum ıngılzıce ve 2.5 la mezun olablrsem ort dşrmeden dua edıcem ınsanlr çk yuksek ortalmalarla formasyona bşvruyolrar 2.5 ortalamyal bı şansım olurmu bılmıyorum.aranzda benm gbı olan bı çıkış yolu bulan varsa yardımcı olablrsenz çok sevnrm .:KK5:

bende aranıza katılcam bu hafta başlıyorum çalışmalara mühendisim...allah yardımcımız olsun inşEn Büyük TÜRKİYE

merhaba kızlar bende kısmetse önlisans mezunu olarak sınava giricem bu topiği günlerce takip ediyorum çok yararlı olmuş ellerinize sağlık :) bende murat dershanesine yazıldım o kadar çok ikilemde kaldım ki inşallah muvaffak olurum doğru karar vermişimdir.. birde kitap siparişi vermiştim bugün elime geçti hepsi gıcır gıcır mis gibi kokuyolar :KK70: ihtiyaç ve yargı modüler set aldım karar veremedim hangisi daha iyi olur diye ikiside bulunsun dedim birde datanın çözümlü soru bankasını aldım hepsi 2014 basım nette fiyatları baya uygun kitabevlerine göre yalnız hiç soru bankası çıkmamış datanın yaprak testleri vardı ondan da aldım inşallah bian önce çalışmaya başlarım :) kızlar birde şu hürriyet gazetesinin kuponla verdiği karacan kpss kitapları ne olur ne olmaz diye onuda biriktiriyorum bulunsun diye inşallah yanlış basım felan olmaz konularda :) zorlueğitiminde ücretsiz derslerine baktım şöyle bir coğrafyacı gerçekten çok tatlı ve neşeli öğretiyor :) Allah inşallah hepimizin gönlüne göre versin

kızlar ikinizde de keyifli matematik- 7iklim olduğuna göre birşey sormak istiyorum. bu kitapta sadece çözümlü sorular mı var ? konu anlatımı da var mı ? :KK31:

Gayet güzel tercihler bende de hepsi var çok beğenerek çalışıyorum baya yararlı özellikle keyifli matematik :KK16:
Bu ara da mavi kısıma kocamaaaan bir AMİN :nazar:

Mrn canim ayni kaderi paylasiyorz bende isletme lisans mezunuyum evliyim iki yasinda oglum var insallah hersey gonlumuze gore olur. cocuklar bolbol uyurda bizde ders calisiriz.

nathalie yedı ıklımın konu anlatımı ve soru seklınde uzman karıyerınkı ıse sadece soru uzerınden gıdıyo.. bence cok ıyı kıtaplarr....
Bade teyzesi cok tesekkur ederız :emir_bebek: ıns kıtaplarımızdan en ıyı sekılde faydalanırız.
dumancım ıns bebıslerımız kpss asamasında bıze destek ve ugur getırırler bızde onların sayesınde basarırız ıns ne guzel aynı seylerı yasıcaz her konuda herkese destek olmaya hazırım kızlar...

Bayadır uğrayamıyorum buralara kızçelerim. Nasılsınız? Çalışmalar nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır. Çok özledim hepinizi:KK16:
Ben de kaç gündür bir koşuşturmaca içerisindeydim. Hiç ders çalışamadım desem yeridir. Yarın da tatile gidiyoruz. Pazar gününe dek yokum. Sonrasında zaten okul ve proje başlıyor. 21 Eylül'de de dershane...:KK31: Anlayacağınız 1 hafta sonra çookk büyük bir temponun içerisinde bulacağım kendimi.:18: İnşallah bu sıkı temponun ve çalışmaların üstesinden gelebilirim.

Söylediğiniz konulara hemen bakıp listeye ekliyorum. Gecikme için kusura bakmayın.
Hepinize boool zihin açıklığı, ders çalışma azmi ve kolaylıklar diliyorum. Ve çokça da öpüyorummm:KK16:
:KK55::KK55::KK55: aynen böyle devam kuzumm çalışmalaraaa :KK9:
bu ara işim dolayısıyla biraz yavaşladım ama kış gelsin diye bekliyorum işten erken çıkıp daha çok vaktim olucak çünkü :KK31:
iyii tatiller şimdidenn sanaa canmm biz yazarız dönüştede eklersin sen :KK34:

Alt yapısı olmayan biri konuyu dinleyip ha diye soru çözemez sakın karamsarlığa düşme. Yapman gereken çözümlü soru görmek hmde bol bol. Çalıştığınız konudan sonra o konuyla ilgili ne kadar soru tipi varsa görmeye çalış. Tek yolu bu. Yoksa sadece hocanın anlattığı kadarını bilebilirsin. İş sende bitiyor soru tiplerini öğren ve tamamen öğrenip kendin çözebilinceye kadar soru çöz.:KK34:

teşekkür ederim canımm evet hocam da öyle dedi bol bol soru çözerek öğrenceksin ilk sordugum soruyu yapmanı bekleyemezdım dedi ..daha çok çok yeniyim yıllar sonra aradan sonrabaşladım bakalımm herşeyin üstesinden geliriz inşallah :KK31:

Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle paylaşımınız çok güzel ve keyifli olmuş, umarım her birimiz sınavın sonunda istediğimiz yerlere atanırız...
Ben gıda mühendisiyim, 2010 yılında mevzun oldum, 2 yıl özel sektörde çalıştım, inanın çok ama çok zor... Şu an bebek bekliyorum ve evdeyim çalışmıyorum kpss ye hazırlanmaya karar verdim en doğrusu bu galiba...
Mühendis olarak özellikle gıda mühendisi olarak en az 92 falan almam lazım... Evde kitaplarımla hazırlanıcam kısmetse aranıza katılmak fikirlerinizi almak beni mutlu eder...
Herbirinize güzel günler diliyorum...

Kızlar merhaba, acaba aranızda Ankara'da kpss kursu önerecek olan var mı? Bir çok yere baktım ama çoğu reklam içeriği, ya da herkes kendi dershanesini övmüş kararsız kaldım. Bulamazsam kendim çalışacağım son çare.

nathalie yedı ıklımın konu anlatımı ve soru seklınde uzman karıyerınkı ıse sadece soru uzerınden gıdıyo.. bence cok ıyı kıtaplarr....
Bade teyzesi cok tesekkur ederız :emir_bebek: ıns kıtaplarımızdan en ıyı sekılde faydalanırız.
dumancım ıns bebıslerımız kpss asamasında bıze destek ve ugur getırırler bızde onların sayesınde basarırız ıns ne guzel aynı seylerı yasıcaz her konuda herkese destek olmaya hazırım kızlar...

teşekkür ederim cevabın için merveesk :KK16:

bende aranıza katılcam bu hafta başlıyorum çalışmalara mühendisim...allah yardımcımız olsun inşEn Büyük TÜRKİYE
Amin canım. Branşın ne? Benim elektrik elektronik müh. Daha öğrenciyim bu yıl mezun olacağım inşallah.
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle paylaşımınız çok güzel ve keyifli olmuş, umarım her birimiz sınavın sonunda istediğimiz yerlere atanırız...
Ben gıda mühendisiyim, 2010 yılında mevzun oldum, 2 yıl özel sektörde çalıştım, inanın çok ama çok zor... Şu an bebek bekliyorum ve evdeyim çalışmıyorum kpss ye hazırlanmaya karar verdim en doğrusu bu galiba...
Mühendis olarak özellikle gıda mühendisi olarak en az 92 falan almam lazım... Evde kitaplarımla hazırlanıcam kısmetse aranıza katılmak fikirlerinizi almak beni mutlu eder...
Ben de evde çalışacağım. Allah yardımcımız olsun. Umuyorum ki hedeflerimize ulaşacağız. Bir de hamileliğini de tebrik ederim canım. Ne kadar kaldı doğuma?

kafamı bir türlü toplayıp derslere başlayamıorm
iş arıyorum bulamıyorum :KK43: ya nereye başvuru yapsam ses çıkmıyor kısmetsizmiyim neyim anlamadım
kafama takıyorum dolayısı ile dersleri de terteleyip duruyorum bu moral bozukluğuyla
ne olacak benim bu halim

Merhaba Arkadaşlar,

hoşgeldin cnm aramıza hayrlı olsun bebeğin

cnm yeni yayınlar çıkıyor biraz daha bekle istersen
konu anlatımı ıcın yenılerını beklıyorum canım bunlar soru bankası oldugu ıcın bekleyemedım aldım bugun elıme geldı aslında pişman degılım tek pişmanlıgım yenı kıtaplarım oldumu onlara dokunmaya kıyamamak gecen yılkılerede kıyamadıgımdan hala kapagı acılmadık kıtaplarım mevcut cok kotu bır huy önce heyecan oluyor calısma heyecanı sonra kıyamamazlık baslıyor :KK70:

kafamı bir türlü toplayıp derslere başlayamıorm
iş arıyorum bulamıyorum :KK43: ya nereye başvuru yapsam ses çıkmıyor kısmetsizmiyim neyim anlamadım
kafama takıyorum dolayısı ile dersleri de terteleyip duruyorum bu moral bozukluğuyla
ne olacak benim bu halim
Canım çalışmadığın bu süreyi değerlendirebildiğin kadar iyi değerlendirmeye çalış. İşe başladığın zaman kpssye hazırlanmak daha zor olacak. Bozma moralini olur mu? inşallah kısa zamanda iş bulursun.

konu anlatımı ıcın yenılerını beklıyorum canım bunlar soru bankası oldugu ıcın bekleyemedım aldım bugun elıme geldı aslında pişman degılım tek pişmanlıgım yenı kıtaplarım oldumu onlara dokunmaya kıyamamak gecen yılkılerede kıyamadıgımdan hala kapagı acılmadık kıtaplarım mevcut cok kotu bır huy önce heyecan oluyor calısma heyecanı sonra kıyamamazlık baslıyor :KK70:
cnm hayırlı olsun kitapların
boşver kıyamamazlık yapma yoksa kpss kıyıyor bize

Canım çalışmadığın bu süreyi değerlendirebildiğin kadar iyi değerlendirmeye çalış. İşe başladığın zaman kpssye hazırlanmak daha zor olacak. Bozma moralini olur mu? inşallah kısa zamanda iş bulursun.

cnm çalışıyorum aslında ben ama işimden memnun değilim üstelik çalıştığım yer kısa bir sre sonra kapanıcak ve işsiz kalıcam korkusu aldı başını gidiyor bende daralıyorum resmen elimden geldiğince konsantre olup çalışmaya çabalıyorum ama biraz daha dikkatimi verebilsem süper olucak

Amin canım. Branşın ne? Benim elektrik elektronik müh. Daha öğrenciyim bu yıl mezun olacağım inşallah.

Ben de evde çalışacağım. Allah yardımcımız olsun. Umuyorum ki hedeflerimize ulaşacağız. Bir de hamileliğini de tebrik ederim canım. Ne kadar kaldı doğuma?

meslektaşız canım ben mezunum gerçi ama olsun Allah sana da nasip eder inş hayırlısıyla:KK31:

cnm hayırlı olsun kitapların
boşver kıyamamazlık yapma yoksa kpss kıyıyor bize

cnm çalışıyorum aslında ben ama işimden memnun değilim üstelik çalıştığım yer kısa bir sre sonra kapanıcak ve işsiz kalıcam korkusu aldı başını gidiyor bende daralıyorum resmen elimden geldiğince konsantre olup çalışmaya çabalıyorum ama biraz daha dikkatimi verebilsem süper olucak
Moralini bozma canım inşallah iş bulursun. Sıkma canını. :KK34:
meslektaşız canım ben mezunum gerçi ama olsun Allah sana da nasip eder inş hayırlısıyla:KK31:
İnşallah canım. Bir yıl daha uzatmak istemiyorum :26:

canlar ben de evde kpss'ye evde hazırlananlardanım. 2 tane canavar gibi kardesim var evin temizlik yemek vb. sorumlulugu bende :KK43: çook zor oluyor o yüzden. ramazanda yavaş yavaş çalışmaya başlamıştım, çok sükür baya ilerledim su an. benim durumumda olanınız var mı? ev&aile ortamında nasıl çalışıyosnuz? (bölümüm sosyoloji)

selam kızlar bende yaş dolayısıyla b gurubundan gireceğim inşallah!
büyük ihtimalle aranızda en büyüğünüzüm.
iki çocuğum var ve ev hanımıyım şu anda.
ayrıca işletme mezunuyum:KK31:

merhaba ..........
bende işletme son sınıf öğrencisiyim ve 7 aylık bir kızım var bu sene kpss hazırlanayım diyorum nolur yardım et nasıl yapabilirim

X