Komşunun gelini:(((

kızlar maalesef aksam kızla bir türlü görüşemedi kagıtta yazmıştım aslında cama çıksa atıcaktım fakat çıkmadı.

Dün akşam üzeri valilikle görüştü şikayet etti arkadaş bende 183 ü aradım detayları ögrenebilmek için fakat 6 ay kalabiliyomuş sığınma evlerinde sonra dışarı ee 6 ay sonra ne olcak.

Birde arkadaştan bişey ögrendim kzıın üvey babası varmış kız oyüzden kaçmış evden ve evede geri dönmek istemiyomuş.dün akşam kızın evinde komşıların verdiği yiyecekleri koltukların altında bulmuş kayınvalidesi komşuları toplayıp göstermiş hepsi küflenmiş durumda çöpe atmış kadın.Sanırım kızın aklı dengeside bozukya:KK43:( off iyice kafam karıştı

Son durum hakkında bilgi verebilirmisiniz.Yardımcı olabildiniz mi ? merak ettim.

maalesef çok fazla yardımcı olduğum söylenemz :KK43:( evet kız kurtuldu annesinin yanına gitti fakat çocuklar babaannede kaldılar şuan için kzıın çocuklara bakabilecek maddi bir imkanı yok maalesef inşallah kendisini toparlar ve çocuklarını alır diye dua ediyorum

Uzuldum kizcagiza biryanda uvey baba biryanda canavar anne ogul iki ucu b klu degnek :KK5:

nasıl gelin bu peki
resmi nikahları falan varmı?
resmi nikahı bile varsa bu alıkoyma suçudur

Amin inşallah kutulucak en azından ben elimden geleni yapıcam. Kim öyle bir evde yaşamak isterki kızın tek derdi çocukları şuan onları orda bırakıp çıkmaz o evden

ben o kaynanayı döverdim
kocayıda poposundan pıçaklardım

Çaresizlik kötü şey zavallı kızcağız inşallah kısa zamanda toparlar kendini.
Elimizden birşey gelmiyor Allah yardımcısı olsun ne diyelim.

inanamıyorum ya bunlar nasıl insanlar böyle
kıza çok üzüldüm ya :KK43:

nasıl gelin bu peki
resmi nikahları falan varmı?
resmi nikahı bile varsa bu alıkoyma suçudur

evet resmi nikahlı ama çocukları alsa bile bakabilecek gücü yokki insan şanssız olmasın işte:KK43:((

yazık olan yıne çocuklara olmuş ana baba sevgisinden mahrum çocuklar

ne yazıkki öyle madem bakamıcaksın neden evlenirsin neden çocuk yaparsın böyle erkekleri ne yapmalı bilemiyorum kendi çocuklarımı gezdirirken o çocukları görücem diye aklım çıkıyo düşünsene psikolojilerini evet bi anne var ama yanlarında olamıyor:KK43:(

Çaresizlik kötü şey zavallı kızcağız inşallah kısa zamanda toparlar kendini.
Elimizden birşey gelmiyor Allah yardımcısı olsun ne diyelim.

inşallah tek yapabildiğimiz dua etmek

inanamıyorum ya bunlar nasıl insanlar böyle
kıza çok üzüldüm ya :KK43:

insan demeye dilim varmıyor ama maalesef ben bu insanların yüzünü hergün görüyorum bide utanmadan rahat rahat geziyolar ortalarda:KK43:(

evet resmi nikahlı ama çocukları alsa bile bakabilecek gücü yokki insan şanssız olmasın işte:KK43:((

ne yazıkki öyle madem bakamıcaksın neden evlenirsin neden çocuk yaparsın böyle erkekleri ne yapmalı bilemiyorum kendi çocuklarımı gezdirirken o çocukları görücem diye aklım çıkıyo düşünsene psikolojilerini evet bi anne var ama yanlarında olamıyor:KK43:(

inşallah tek yapabildiğimiz dua etmek

insan demeye dilim varmıyor ama maalesef ben bu insanların yüzünü hergün görüyorum bide utanmadan rahat rahat geziyolar ortalarda:KK43:(

Son durum nedir cocuklarini alabildimi ??

X