Komşunun gelini:(((

polisi kız çağırdı sanıp daha çok zülüm ederler birde polisi bi şekilde kandırıyorlar.ilk çagırdığında çok dövmüşler kızı ikincide yemek vermeyi kesmişler düşün 21 yaşında koskoca insan camdan ekmek istemek zorunda bırakılıyo.yaptığımhamle öyle olmalıki o kız ve çocuklar o evden çıkmalı yoksa benim yüzümden daha çok zülüm görsün istemem

Ailenin polisi kandırdıgını düşünmüyorum büyük olasılıkla kız karakola gidince bana çocuklarımı vermezler diye şikayetçi olmamıştır ve koruma istememiştir yasalar çok degişti eger kız şikayetçi olmuş olsaydı o kızı ve çocuklarını polisler sıgınma evine yerleştirirlerdi.

polisi kız çağırdı sanıp daha çok zülüm ederler birde polisi bi şekilde kandırıyorlar.ilk çagırdığında çok dövmüşler kızı ikincide yemek vermeyi kesmişler düşün 21 yaşında koskoca insan camdan ekmek istemek zorunda bırakılıyo.yaptığımhamle öyle olmalıki o kız ve çocuklar o evden çıkmalı yoksa benim yüzümden daha çok zülüm görsün istemem

Haklısın çok iyi planlaman gerek.
Gelişmeleri merakla takip edicem,Allah yardımcınız olsun:KK34:

kızlar polis pek çözüm degilya aile bir şekilde polisi kandırıyor.

Kızın babası yok abisi cezaevindeymiş anneside hasta yatıyomuş 2.bebeğin doğumunda annesi gelmişti yanına kocası olcak adam kadınada tekme atmış kadın kızını götürcek olmuş ama çocukları vermiyorlar kızda çocukları bırakmak istemiyor sanırım çok iyi iletişimim yok kızla bi kere evine gitmiştim doğum yaptığında bi kaçkerede camda konuştuk ama bütün mahalle onları konuşuyor.

Sığınma evine başvursam çocuklarıda alıyorlarmı acaba?

Böylr giderse kız kafayı yicek.kızın bi telefonu var annesiararsa konuşabiliyomuş bide hat kapanmasın diye annesi arada kontür gönderiyomuş.

Aslında kızla yakından bi iletişim kurabilsem onunda tam ne istediğini anlamış olucam ama sadece cama çıkabiliyor ondada sesiz konuşuyor k.v duymasın diye ve kısa süreli oluyor
daha neler yanı lutfen polisi ara veya polise gıt durumu anlattkı ıkna edemesınler kızıda alsınlar yerlestırsınler bır yere kımlık neyın degıstırırler

nıye evlendırmısler 35 yasında kocaman danayı ya bu kızla
bakıcı desen degıl cocuklarada baktırmıyorlar ne ıcın bu kız sey yapmak ıcınmı

Sonuna ünlem getirilecek her türlü hakareti hak ediyorlar!! :KK47:

Onlar kimmiş de bunca eziyeti o kıza reva görüyorlar!!! :KK47:

Kızın akli dengesi hala yerinde mi peki? :26:

Olmayabilir bence, çünkü hiçbir insan bunlarla yaşayamaz.
:KK50::KK50:

şimdi bi yan komşum var onunla konuştum kız adliyede çalışıyo onlarda bu konuyu araştırıyormuş eşi belediyeyle konuşup araştırcakmış oda benden haber bekle dedi birlikte hareket edelim dedi

Bütün mahalleli bu durumu arkada konuşacağına bi çözüm bulmaya çalışsın
.Sizin gibi herkez duyarlı olsa en azında şimdiye kadar sorunun ne olduğu anlaşılmış olurdu..Sizi de tebrik ederim..
Bence mahalleden bir gurup kadınla birlikte bahsettiğiniz gelinle iletişim kurmaya çalışın,Yani oturmaya gidin, özellikle kayınvalidesinede haber verin gelininize gelicez oturmaya vs gibi.yoksa izin verdirmez kadına belki kendine sorulursa utanma belası izin verir.bişekilde evie girip çıkmaya çalışın..Bu arada hem kadını tanımış olur hemde tam olarak neleri yapabilip neleri yapamayacağını anlamış olursunuz..şu durumda kadının netür bir yardım alabileceğini bilmeden yapacağınız her hamle sizi zor durumda bırakabilir..Ama en kötü ihtimalle herkez belli periyotlarda şikayet etse eğer değişik yerlerden bu konu ile gelen şikayetler arttıkça yetkililerde yolunda gitmeyen bişeylerin olduğunu düşüneceklerdir. Bu durumda polisden ziyade kadına yönelik şiddet vs hatlarını ararsanız daha iyi olcağı kanaatindeyim..

daha neler yanı lutfen polisi ara veya polise gıt durumu anlattkı ıkna edemesınler kızıda alsınlar yerlestırsınler bır yere kımlık neyın degıstırırler

nıye evlendırmısler 35 yasında kocaman danayı ya bu kızla
bakıcı desen degıl cocuklarada baktırmıyorlar ne ıcın bu kız sey yapmak ıcınmı

kız kaçtı buna ama neden niçin kısımlarını bilmiyorum diyorumya kimseyle görüştürmüyolar kızı

Sonuna ünlem getirilecek her türlü hakareti hak ediyorlar!! :KK47:

Onlar kimmiş de bunca eziyeti o kıza reva görüyorlar!!! :KK47:

Kızın akli dengesi hala yerinde mi peki? :26:

Olmayabilir bence, çünkü hiçbir insan bunlarla yaşayamaz.
:KK50::KK50:

akli dengesi yerinde olmay bilir canım bu yaşanaları hiç canlı bedeni kabul edemz şuan temkinli olup kesin çözüm arıyorum

Ailenin polisi kandırdıgını düşünmüyorum büyük olasılıkla kız karakola gidince bana çocuklarımı vermezler diye şikayetçi olmamıştır ve koruma istememiştir yasalar çok degişti eger kız şikayetçi olmuş olsaydı o kızı ve çocuklarını polisler sıgınma evine yerleştirirlerdi.

olabilir tabi detayları ne yazııki bilmiyoruz kız çocuklarını alamamaktan korkuyor

Bütün mahalleli bu durumu arkada konuşacağına bi çözüm bulmaya çalışsın
.Sizin gibi herkez duyarlı olsa en azında şimdiye kadar sorunun ne olduğu anlaşılmış olurdu..Sizi de tebrik ederim..
Bence mahalleden bir gurup kadınla birlikte bahsettiğiniz gelinle iletişim kurmaya çalışın,Yani oturmaya gidin, özellikle kayınvalidesinede haber verin gelininize gelicez oturmaya vs gibi.yoksa izin verdirmez kadına belki kendine sorulursa utanma belası izin verir.bişekilde evie girip çıkmaya çalışın..Bu arada hem kadını tanımış olur hemde tam olarak neleri yapabilip neleri yapamayacağını anlamış olursunuz..şu durumda kadının netür bir yardım alabileceğini bilmeden yapacağınız her hamle sizi zor durumda bırakabilir..Ama en kötü ihtimalle herkez belli periyotlarda şikayet etse eğer değişik yerlerden bu konu ile gelen şikayetler arttıkça yetkililerde yolunda gitmeyen bişeylerin olduğunu düşüneceklerdir. Bu durumda polisden ziyade kadına yönelik şiddet vs hatlarını ararsanız daha iyi olcağı kanaatindeyim..

valla ne yazıkki herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyor kendi kayınvalideme bile söylüyorum en azından tepki gösterin dışlayın biraz aklı başına gelsin diyorum kaç yıllık komşu karşı karşıya bakıyoruz diyo.Bu arada kızın kayınvalidesi hiç bişey yok gibi mahallede geziniyo torunlarıyla

oha ya...okurken içim yandı resmen.bu olay nerde yaşanıyor..bence aıle ve sosyal politikalar bakanlıgını ara .bu durumu aynen anlat.polisin hc bsy yapamadıgını,kadının cocukları ıcın bu zulme dayandıgını soyle..bızım elımızden bsy gelıyosa lutfen bıldır.ıstanbul avrupa yakasındaym bu arada

ilgin için teşekkür ederim

kıza ekmek vermeyerek kendiliğinden ölmesini mi bekliyorlar acaba nasıl olsa çocuklarda doğdu diye, sizi takdir ettim elinizden geleni yapın lütfen göz göre göre bu kötü insanların elinde yok olup gitmesin kızcağız :KK43:

canım bende ihbar edicem ama çözüm olmuyo kızı daha zor duruma sokarım oyüzden yaptığım kesin çözüm olmalı

O da doğru.

Bu ülkede zaten biz kadınları ölüm kurtarıyor. :KK20::KK20:

Her gün bir cinayet bir vahşet. :KK47:

Koruma isterler yok, yardım isterler yok! :KK47:

Anca ölsünler ya lanet olsun! :KK47:

Napılması gerektiğini bilmiyorum. Ama napılması gerekiyorsa bir an önce yapılmalı.
Hiç düşünmeden yapardım inanın. Sizi bu cesaretinizden ötürü de kutluyorum gerçekten .... :KK9:

kıza ekmek vermeyerek kendiliğinden ölmesini mi bekliyorlar acaba nasıl olsa çocuklarda doğdu diye, sizi takdir ettim elinizden geleni yapın lütfen göz göre göre bu kötü insanların elinde yok olup gitmesin kızcağız :KK43:

Akşam durumun bu kadar vahim olduğunu anlayınca iftarda yemek dahi yiyemedim herkese söyledim sizin tuttugunuz oruçlarda kabul olmaz dedim ''komşusu aç iken tok yatan bizden değildir'' diye boşuna dememiş Peygamberimiiz(S A V)
Onun için elimden geleni yapıcam inşallah oda gerçekten isterse kurtulur o evden

Polise ihbar edin ama bu sırada daha önce polisin geldiğini,sonra müdahale etmeden gittiğini,bu kez böyle olursa savcılığa bildireceğinizi söyleyin. O zaman işlerini daha düzgün yaparlar bence.

Ya da doğrudan savcılığa bildirebilirsiniz.

O da doğru.

Bu ülkede zaten biz kadınları ölüm kurtarıyor. :KK20::KK20:

Her gün bir cinayet bir vahşet. :KK47:

Koruma isterler yok, yardım isterler yok! :KK47:

Anca ölsünler ya lanet olsun! :KK47:

Maalesef böyle beni en çok üzende seyirci kalanda bu işe ayna tutanda birer kadınn ve anne

Napılması gerektiğini bilmiyorum. Ama napılması gerekiyorsa bir an önce yapılmalı.
Hiç düşünmeden yapardım inanın. Sizi bu cesaretinizden ötürü de kutluyorum gerçekten .... :KK9:

Düşünmek zorundayım benim yüüzmden hayatı daha kötü olursa ben o vicdan azabıyla yaşayamam

X