Nişan Nişan Gecesi Gelinin Misafirleri Karşılaması?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

exelanss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
4.061
3.151
Kızlar; Ağustos ayınde evde nişanım olucak. Gelen misafirleri ben kapıda mı karşılamalıyım yoksa salonda mı beklemeliyim? tecrübelerinizden bana da yardımcı olursanız çok sevinirim

benn nişanlanmadım hiç ama bence gelin kapıyı açar onları kapıda karşılar hoşgeldiniz eder salonda durup beklemek bilmem

Kızlar; Ağustos ayınde evde nişanım olucak. Gelen misafirleri ben kapıda mı karşılamalıyım yoksa salonda mı beklemeliyim? tecrübelerinizden bana da yardımcı olursanız çok sevinirim

benim de nişanım evde olmuştu ve ben karşıladım ilk olarak kapıda. iyi de oldu. içerde beklesem çok saçma olurdu gibi geliyor şimdi.

Bence erkek tarafı kapıda karşılanmalı. Kendi akrabaların o koşturmacada kapıda karşılayamazsan da problem etmezler.

teşekkür ederim kızlar düşünceleriniz için bu arada evde nişan nasıl alıyor? bizim ev 3 katlı bi ev gelen ort 50 kişi gelicek diye plan yapıyoruz hani sığar diye düşünüyoruz ama evde nişan nasıl olur? zaten oynama falan olmıcak gençler herkes dağıldıktan sonra eğlenceye gidilcek ama yinede korkuyorum hani 2 birbirini tanımayan aile biri bişey der yanlış anlaşılır çok hassas bi dönem çünkü

bence de kapıda karşılamalısın :)) ayrıca hiç dert etme.evinde büyükmüş zaten.gayet rahat ol :) stres yaparsan elin ayağına dolanır :)

bizimkisi biraz zor oldu birde konularımdan okuyabilirsin.. şuan için Allahıma çok şükür sorunlar bitti 1 haziranda istenme oldu düşün daha yeni nişanlanıyorum hani o yüzden de tedirginim biraz birde fotoğraf konusunu danışacağım nişanda stüdyo foto çekilir mi? hani düğündeki gibi olur mu?

canım şimdi okudum, canını sıkma hiç inşallah zamanla düzelir..baba psikolojisi:) benimki hiçbişey istemedi ama sonuçta babalar çok hassas bu konuda.elbet alışacaktır..

bu arada fotoğraf konusunda bence 1-2poz çekilebilirsiniz stüdyoda hoş olur...hatıra kalır en azından :)

gerçekten çok zor zamanlardı hani bi yerde diyoruz sözlümle denenmiş olduk aslında ama çok şükür bitti allahım kimseye yaşatmasın o günlerii.. stüdyoda hala arkaya perde indirip çekmiyorlar değil mi :KK70:

hahah yok canım artık arka plana şelale falan koyuyorlar :KK1:hihi
şaka bi yana profesyonel makine bulabilirsen, hiç gitmene bile gerek yok stüdyoya:) artık herkes ya evinde ya da dışarda bi yerlerde çektiriyor..ben sözümü dışarda yaptım, dijital bi makineyle bile cok guzel fotoğraflarım oldu :KK16:

Öncelikle hayırlı olsun.Valla benim sözüm ve nişanım ayrı olmuştu.Sizin nasıl bilemiyorum ama, söz gecesi bende ailemle beraber kapıda karşılaşmıştım.Nişanlım çiçeği bana vermişti,sonra mutfağa geçmiştim.Kız isteme sırasında içeride olunmazmış dediler.Kız isteme merasiminden sonra içeri geçip el öpmüştük.Nişanımda evde olmuştu, nişanlım ve ailesi geldiğinde ben çıkmadım,sonra yanıma nişanlımda geldi yüzükler takılacağı zaman beraber el ele girdik içeri yüzüklerimiz takıldı.Bizim bu şekilde oldu.Nişan elbisesi ile kapıda karşılamak bana biraz tuhaf geliyordu zaten o yüzden iyi oldu :)

Herşey gönlünüzce olsun,mutluluklar.

işte benim istediğimde aynen bu şekilde hani tüm misafirler gelsin otursun sonra sözlüm beni odadan alsın ve salona birlikte girelim istiyorum birde bizim salon üst katta yani merdivenlerden çıkıp salona girmek hoş bir görüntü olucak ama aklımada acaba saygısızlık mı etmiş olurum sorusu gelmiyor değil hani kapıda karşılamış olmıcam çünküü :S

bizim de evimiz dublexdi canım ben de üst kattan inmeyi hoş bulmadım. nişan saatini 7 olarak söyledik 7 buçukda biz nişanlımla faytonla geldik eve.. yani faytonla gir demiyorum tabii ama kapıdan girmeniz daha güzel olur herkes geldikten sonra.. hem herkes seni aynı anda görüyor çok hoş bir görüntü

bizim de evimiz dublexdi canım ben de üst kattan inmeyi hoş bulmadım. nişan saatini 7 olarak söyledik 7 buçukda biz nişanlımla faytonla geldik eve.. yani faytonla gir demiyorum tabii ama kapıdan girmeniz daha güzel olur herkes geldikten sonra.. hem herkes seni aynı anda görüyor çok hoş bir görüntü

evet işte bende öyle istiyorum benim odam orta katta herkes 1. kattan çıkıcak 3. kata otursun yerleşsin 10 15 dk sonra sözlüm gelip alsın beni odamdan ve üst kata birlikte çıkalım.... sözlüm saygısızlık gibi olmazmı kapıda karşılamazsan diyor ona da hak veriyorum aslında bilemedim napcam

canım o gün sizin gününüz..sizi kimse ayıplamaz hem doğru olan bence sizin sonradan girmeniz asıl merdivenden aşağı inmeniz bence kötü bi görüntü olur. tabii bu size kalmış ama güzel bi müzik eşliğinde içeri girseniz daha güzel.

Hiçte ayıp olmaz,seni o nişan kıyafetin,saçın ve makyajın kolunda sözlün herkesin birden aynı anda görmesi çok hoş.Yüzükler takılırken,hayran hayran bakarlar :))Nişan töreni bitince zaten herkesin elini öpeceksiniz.Bu kadar ufak şeylere takılmayın :) Gün sizin gününüz,içinizden geldiği gibi yaşayın

şimdiden hayırlı olsun canım bende senle aynı derdi yaşıyorum 12 ağustosta söz nişan hepsi evde olacak ama sen bide bana sor bi heyecan bi korku nasıl olacak edecek hepsi büyüyo gözümde allah yardımcımız olsun inşallah herşey gönlümüzce olur

benim içimden gelende o zaten hani herkes salonda otursun sonra sözlüm gelip beni odadan alsın ve ilk defa salına gireyim önceden karşılarsam süzücekler incelicekler zaten utangacımdır kıpkırımızı olurum kesinn :))

canım ben nişanımı evde yapmak istemiyodum aslında ama ailemde sözlümde evde yapalım deiler düğüne daha 1 sene var ama düğün olucak nasılsa nişan 2 ailenin tanışması kaynaşması dendi ama ben korkuyorum ev ortamı en nihayetinde nişan en hassas dönem tek korkum o 2 saat bişey çıkmasın zaten fazla uzatmıcam misafirler gelsin yarım saat sonra yüzük takılıp pasta ikram derken dağılırlar zaten gençler eğlenceye sonraa

X