İlk defa manikür yaptırcam amaaa...

Hanna3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2012
111
3
Kızlar manikür yaptırmak istiyorum ama acımasından korkuyorum dayanılamıcak kadar mı acıyo??

Hiç acımıyor büyük bir iç rahatlğıyla gidebilirsin fakat gideceğin yer çok önemli çünkiyen olmazsa allah muhafaza hastalık kapılır ...

şu klavyemin yüzünden yazamamışımda hijyen demek istemiştim:KK1:

Hiç acımıyor büyük bir iç rahatlğıyla gidebilirsin fakat gideceğin yer çok önemli çünkiyen olmazsa allah muhafaza hastalık kapılır ...

çok sağol ya içim birz daha rahtladı kanıyo falan diyolar da çünkü. Kendi manikür aletlerimle gitmeyi düşünüyorum tabi daha alıcamda peki kuafördekilerden farklı mı oluyo dısardan alınanlar ?

eğer hayatın boyunca et kestirmeye mahkum olmak istemiyorsan, başlamadan bırak :)

Lush Lemony Flutter al bi tane onu sür biraz bekle tırnak etlerini geri it. banyodan sonra yaparsan daha güzel

ilk kullanımdan sonra bile farkı görürsün. kısa bir süre sonra çok bakımlı tırnakların olur.

et kestirmek sakıncalı, ben hayatımda sanırım iki kez gittim, ikisinde de derine girip kanattılar küçücük.

Kızlar manikür yaptırmak istiyorum ama acımasından korkuyorum dayanılamıcak kadar mı acıyo??

umarım hala yaptırmamışsın. :KK43: eğer şimdiye kadar hiç yaptırmadıysan lütfen yaptırma. çünkü, artık yeni nesil manikürler var. bizim bildiğimiz ve yaptırdığımızın dışında hiç kanatmadan ajımadan ve alaetsiz. daha önce manikür yaptıranların bu yeni nesil manikürü yaptırma gibi bi şansları yok maalesef. mavalanın manikürü gibi. hiç bir şey yapamıyorsan bile tırnak etlerine krem sür 2 3 dk bekledikten sonra ittir etlerini. hem sağlıklı hem kolay hem de bedava. keşke bende hiç yaptırmasaydım :/

X