Dr.Lauranne tüy azaltıcı kullananlar buraya!

fileg

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
252
24
Arkadaşlar merhaba!
her kadının belası tüylerden kurtulmakta verdiğim savaşta ;
-Epilixir
-Hürrem hamamotu yağı
-limon -tuz vb. den sonra internette yeni keşfettiğim Dr. Lauranne papaya özlü
tüy azaltıcı losyonu 2 gün önce . sanırım Türkiye de ilk ben aldım.:)))) ama hiç yorum bulamadım.
kullanan varsa bilgilerini rica ediyorum. buda fiyasko mu görelim...
çünkü kullanmadan pek bilinmiyor.

Ben de bu losyonu yeni gördüm ama denemeye cesaret edemedim madem aldın sonuçlarını yazıp bilgilendirirsen iyi olur. Biz de fikir edinmiş oluruz canım :)

Bende merak ediyorum ama pek inanamadım kalıcı bir çözüm olduguna eger işe yararsa yazar mısın Nilüfer şimdiden teşekkür ederim.

ben buraya yeni üye oldum....ve bu ürün hakkında bilgi almak istiyorum...kullanan yok mu.....

kızlar ben dr.lauranne yerine xxxxx kullanıyorum.. ürünü ilk kullandığımda kalıcı çözüm olup olmayacağına dair şüphelerim vardı.. ancak kullandıktan 4 ay sonra bacaklarımda ve bikini bölgemde tüylerimin sarılaştığını köklerinin zayıfladığını gördüm.. ben bütün kızların bu sorundan kurtulmasını isteyen biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum.. ürünü incelemek için [URL=

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ben dr.lauranne yerine depycure tüy dökücü sprey kullanıyorum.. ürünü ilk kullandığımda kalıcı çözüm olup olmayacağına dair şüphelerim vardı.. ancak kullandıktan 4 ay sonra bacaklarımda ve bikini bölgemde tüylerimin sarılaştığını köklerinin zayıfladığını gördüm.. ben bütün kızların bu sorundan kurtulmasını isteyen biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum.. ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. deneyip memnun olanlar teşekkür etmeyi unutmasın.

canım benim başka bir konuda senin önerin üzerine aldım ürünü.. 2 gün önce elime ulaştı.. piyasadaki diğer ürünlerden gerçekten çok farklı.. henüz yeni kullanmaya başladım ama kalıcı çözüm olabileceği izlenimi verdi.. bundan önce limon ve tuz yöntemini kullanıyordum.. hem vaktim gitti hem canım çok sıkıldı.. inşaallah dediğin gibi sonuçları ben de alırım.. bayram günü mis gibi oldum.. sonuçları yazmaya devam edicem.. iyi bayramlar..

Bu ürünü kullandığımda tamam tüyler azaldı ama burun kıllarım fışkırdı...
O kadar süper bir ürün.

Fotoğrafımı ekledim ...

$wpid-photo-25-haz-2012-1505.jpg

Bu arada unutmadan yorum yazan ;

Astroa, Nihaaalll ve uranyum1 isimli kullanıcıların bu ürünün satıcısı olduğunu biliyor muydunuz ?

Bu ürünü kullandığımda tamam tüyler azaldı ama burun kıllarım fışkırdı...
O kadar süper bir ürün.

Fotoğrafımı ekledim ...

Eki Görüntüle 775016

Bu arada unutmadan yorum yazan ;

Astroa, Nihaaalll ve uranyum1 isimli kullanıcıların bu ürünün satıcısı olduğunu biliyor muydunuz ?

Uyarıya gerek kalmıyor bazen... Reklam amaçlı oldukları açık bir şekilde görülüyor.

bknz. limon+tuz başlığında yazdığı mesaj.

Son düzenleme:
X