Zehra ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :(((

Canlarım çok özür dilerim yazamadım sizlere iş ve çoluk çocuk derken fırsat olmadı konuda uzun olunca ofisten yazarken görürler evdede net yok Zehra ablam kendi anlattı halil abime kızı istemeye gelecekler diye girmiş konuya sonra duyarsa çok kızar diye mecburen anlattı neyse buraları geçeyim yüzük taktılar gençlere istemeye geldiler laleyi ya çok heycanlıydı herşey lale zehra ablamın gençliğinin burakta hasanın gençliğinin aynısı sanki birbirlerini yaşıyorlar ikiside herşeyin çok iyi olmasını istiyor yalnız hasan hala çok karizmatik leyla ablamda çok genç görünüyor hala ve çok güzel halil abi yavaş yavaş sakinleşti ama dünür olarak yemeğe davet ettiler mümkün değil gitmem diyor çok istiyorsan al kızının git diyor zehra ablama dünyaya dar ediyor hasanın karısı gülsüm de herşeyi öğrendi asıl pislik o zaten laleye soğuk davranıp laf sokuyormuş hep lalem hep ağlıyor ama burak onu okadar çok seviyor ki saçlarını oturup tarıyor lalenin üstüne titriyor bugünlük bukadar işten atılcam yoksa

Canlarım çok özür dilerim yazamadım sizlere iş ve çoluk çocuk derken fırsat olmadı konuda uzun olunca ofisten yazarken görürler evdede net yok Zehra ablam kendi anlattı halil abime kızı istemeye gelecekler diye girmiş konuya sonra duyarsa çok kızar diye mecburen anlattı neyse buraları geçeyim yüzük taktılar gençlere istemeye geldiler laleyi ya çok heycanlıydı herşey lale zehra ablamın gençliğinin burakta hasanın gençliğinin aynısı sanki birbirlerini yaşıyorlar ikiside herşeyin çok iyi olmasını istiyor yalnız hasan hala çok karizmatik leyla ablamda çok genç görünüyor hala ve çok güzel halil abi yavaş yavaş sakinleşti ama dünür olarak yemeğe davet ettiler mümkün değil gitmem diyor çok istiyorsan al kızının git diyor zehra ablama dünyaya dar ediyor hasanın karısı gülsüm de herşeyi öğrendi asıl pislik o zaten laleye soğuk davranıp laf sokuyormuş hep lalem hep ağlıyor ama burak onu okadar çok seviyor ki saçlarını oturup tarıyor lalenin üstüne titriyor bugünlük bukadar işten atılcam yoksa

saçlarını mı tarıyor? bunu nerde yapıyor mahalle ortasında mı:KK52::KK52::KK52:
güzel senaryo :KK14:

Inanıp inanmamak sana kalmış bodrum faresi,evlerinin terasında otururken tarıyor ben kendi balkonumdan görüyorum 6. Katta oturuyorum ben hayatımda böyle bir aşk ve birbirine böyle tapan çift görmedim.

herkesin ne kadar değişik yaşanmış hayat hikayeleri var böyle. olur mu, olur.

birbirlerini hiç kırmamışlar hasan zehra ablama kıta kıta şiirler yazmış zehrada onun için ağlamaktan sabahları kalktığında yastığı sırılsıklam olurmuş öyle böyle değil lisedeyken hasana bütün okulun kızları bitiyormuş hasanda zehraya hasanın aileside iyi insanlar ama sürekli karşılaşmak zorunda kalıcaklar düşünsenize düğün çocuk v.s.hasanın ailesi hatta sülalesi biliyo bu hikayeyi nolcak ya zehra ablam hergün ağlıyor çok iyi bir kadın kızıma nasıl yaparım bu kötülüğü onları ayıramam ama eşime nasıl yaparım bunu diyor buarada zehra ablam 37 hasan 38 yaşında yani çok genç ikiside

hasan abin ve zehra ablan lise biter bitmez evlenmişlermi çok erken anne baba olmuşlar neyse o kısmıda atladım hadi olmuş diyelim...konuya bşlarken radyo spikeri gibi şimdi size konuyu leyla ablam anlatıcak diyosun leyla ablan yazıyor...ama evde net yok sonra sen ofisden yazıyorsun :KK70: belki leyla ablanda net vardır diyerek bunuda atladım tamam hasan abin yurt dışında değilmiydi ne ara oğlu geldide laleyi buldu bu hikayeni gönder biryere belki bi yönetmen beğenir falan :KK70:

hasan abin ve zehra ablan lise biter bitmez evlenmişlermi çok erken anne baba olmuşlar neyse o kısmıda atladım hadi olmuş diyelim...konuya bşlarken radyo spikeri gibi şimdi size konuyu leyla ablam anlatıcak diyosun leyla ablan yazıyor...ama evde net yok sonra sen ofisden yazıyorsun :KK70: belki leyla ablanda net vardır diyerek bunuda atladım tamam hasan abin yurt dışında değilmiydi ne ara oğlu geldide laleyi buldu bu hikayeni gönder biryere belki bi yönetmen beğenir falan :KK70:

benimde kafam karışmış bak zehra olmuş leyla :KK70: daha yaratıcı senaryolar ümidiyle...

Love rainin Türk versiyonunu yazmaya çalışmışlar sanki.in ha olmuş Hasan yoon hee olmuş Zehra .oğlanın annesi kızı istemiyor falan .okulda tanışmışlar aynı senaryo

Konu bana Huzur sokağı romanını anımsattı yıllar önce okumuştum geçenlerde dizisi de yapıldı ama onu izlememiştim

flash flash..son dakika..
eski sevgili yeni dünürü,koca vahşeti,kadın şiddetii..
müge anlı ya danısalım o bi çare bulur

X