Vücut Kremleri Bim'de eyüp sabri tuncer dogal zeytinyağlı losyon kullananlar!

Vücut kremleri, losyonlar
ben kullanmıştım bi ara .Çok yoğun bi yapısı yok hemen emiliyor. normal bi cildim var öyle çok yoğun kremleri sevmıyorum vıcık vıcık oluyor .Kuru bi cildiniz varsa nasıl olur bilemem bence daha yoğun bi şey deneyebilirsiniz.

ben kullanmıştım bi ara .Çok yoğun bi yapısı yok hemen emiliyor. normal bi cildim var öyle çok yoğun kremleri sevmıyorum vıcık vıcık oluyor .Kuru bi cildiniz varsa nasıl olur bilemem bence daha yoğun bi şey deneyebilirsiniz.

ben kullanıyorumm ve çok memnunum hemen emiliyor üstelik pahalıda değil tam vucutluk :) öneririm

Valla bendede var cook güzel kesinlikle denemelisin benim cildin yagli bende hic bir sorun sivilce olmadi bana yetiyor ve de miiiss gibi süper kokuyor kalicida elime suruyorum yikiyorum mesela hala kokusu geliyor (ama çok değil) :-) :-) ben tavsiye ederim

Bende bugun ilk defa aldim. Hatta ilk defa losyon kullanacagim bimde gördüm. Cokta ucuz. Paraben içermez yaziyor.
Çok çabuk emiliyor. Rahatsiz etmiyor. Kokusu erkek parfümü gibi. Kaziklanmaya alismisiz . Neden ucuz demeden edemiyor insan. Ben 2. Ye arastirip bulabilirsem daha zararsiz ve güzel kokulu bir urun alirim

Neutregena kavanoz krem kullanıyordum daha önce ve hep kizariyodu ellerim suan bende bu kremi kullanıyorum ayrica sampuani da cok guzel eyup sabri tuncerin zeytinyagli olan.ama losyonu hem hafif hemde yumusacik yapıyo

Benim cildim kuru ben kullandım hıc memnun kalmadm kepeklenme devam ettı. Bepanthone vücut losyonunu kullanıyorum bır senedır cok memnunum vıcık vıcık hıssı yok nemlendırıyor kuruluk yok.Tavsiye ederım

Benim kuru bir cildim var pul pul dökülüyor. Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum bu kremi fakat pek faydasını göremedim. Söylenen gibi vıcık vıcık değil fakat çok da hızlı emilmiyor. Ben sürdükten sonra bayağı bekliyorum emilmesi için. Tenimde herhangi bir nemlenme veya yumuşama olmadı. Ayrıca güneşe maruz kalacak bölgelere sürmemek gerekiyor zeytinyağı etkisinden dolayı kararma yapıyor.

X