Nişan için Nasıl sizce?

Boyunuz uzun mu peki giyince nasıl olur.Bir ara yine bir elbise eklemiştiniz ondan da vazgeçtiniz heralde.Sarı rengini elediyseniz moru alın.

Koalina,
model gayet güzel, benim hoşuma gitti, aslında sarı rengede bayılırım, çok canlı duruyor, ten rengine uyuyorsa sarı da olabilir, işaretlediğin renkte şahane durur bu elbisede, işaretlediğin renk elbiseyi daha ağır yapar, çok ağır olmasın ev nişanı diyorsan sarı rengi tercih edebilirsin:KK34:
Bu arada senin nişanın mı? Hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin inşaallah:nazar::nazar:

Açık ve yaz renklerinden açık mavi, mint, inci pembesi gibi renkler hiç mi hiç yakışmaz bana, yeşil olsaydı hiç durmaz onu seçerdim ama seçeneklerde yok.
Ağır olmasında sakınca yok aslında hangisi daha çok yakışacaksa onu alırım ama deneme imkanım yok:KK9:
Evet nişan benim eylül başı dedik ama önce çekilebilir, hemen bayram sonrası olabilir. Öyle bira karar verirlerse ortada kalmayayım diye karar vermek istiyorum artık:)
Teşekkürler güzel dileklerin için:KK16:

Boyunuz uzun mu peki giyince nasıl olur.Bir ara yine bir elbise eklemiştiniz ondan da vazgeçtiniz heralde.Sarı rengini elediyseniz moru alın.

O bordo olanı diyorsanız ondan satışta bulamadım.
İki tane daha eklemiştim onun dışında onların da biri straplez dün bi tane denedim straplez yakışmadı benim minik omuzlarıma :) Diğerinin de göğüs kısmı açık ama o tarz tadilat yapmıyorlarmış, kapatamazlarmış orayı.
Boyum baya kısa ama uzun elbisenin altına bulabildiğim en yüksek platformu giymeyi düşünüyorum 13-15 cm falan:KK9:

Açık ve yaz renklerinden açık mavi, mint, inci pembesi gibi renkler hiç mi hiç yakışmaz bana, yeşil olsaydı hiç durmaz onu seçerdim ama seçeneklerde yok.
Ağır olmasında sakınca yok aslında hangisi daha çok yakışacaksa onu alırım ama deneme imkanım yok:KK9:
Evet nişan benim eylül başı dedik ama önce çekilebilir, hemen bayram sonrası olabilir. Öyle bira karar verirlerse ortada kalmayayım diye karar vermek istiyorum artık:)
Teşekkürler güzel dileklerin için:KK16:

mint, inci pembesi ve mavi de çok güzel renkler, keşke deneme imkanın olsaydı Koalina, hangi rengi daha çok beğenirsen onu alırdın, seçtiğin renkler güzel bence, hepsi güzel olunca karar vermesi de zorlaşır.

Ama dersen ki sen olsan hangi rengi seçerdin? İnci pembesi ve sarı arasında gidip gelirdim:KK9:

mint, inci pembesi ve mavi de çok güzel renkler, keşke deneme imkanın olsaydı Koalina, hangi rengi daha çok beğenirsen onu alırdın, seçtiğin renkler güzel bence, hepsi güzel olunca karar vermesi de zorlaşır.

Ama dersen ki sen olsan hangi rengi seçerdin? İnci pembesi ve sarı arasında gidip gelirdim:KK9:

Ben de sarı ve üzüm rengi arasındayım, sarı daha canlı geliyor ama muhtemelen riske girmeyip üzüm rengini alırım:KK9:
Elbise taaa yurtdışından gelecek bi tane numune gönderselerdi keşke önden:KK9:

Bu arada merak ettim sizin omuzlarınız ne kadar. Annem omuz yok diyip duruyor bana ama 35 cm miş omuzlarım. Çok mu dar:KK9:

Ben de sarı ve üzüm rengi arasındayım, sarı daha canlı geliyor ama muhtemelen riske girmeyip üzüm rengini alırım:KK9:
Elbise taaa yurtdışından gelecek bi tane numune gönderselerdi keşke önden:KK9:

Ağır olması önemli değil demiştin, o zaman üzüm rengi uygun bir renk, elbise sarı haliyle uçuş uçuş, sarıyı tercih edersen cıvıl cıvıl olursun ama üzüm rengi ağır bir hava yaratır, çekilşn kenara az sonra nişanlanacak Koalina geliyor dedirtir:KK9:

Hayırlı olsun tekrardan, mutluluklar dilerim sana:nazar::nazar::nazar:

-------
Benimde dardır omuzlarım:))))

Son düzenleme:
Rengini de modelini de çok beğendim ben, internet üzerinden sipariş vereceksin sanırım, hangi site bu?

Fotoğrafların üzerinde yazıyormuş sitenin ismi, şimdi girip baktım da çok güzel modeller var. Ben de uzun zamandır elbise arayıp, hayalimdeki gibi bir şey bulamamıştım. Keşke daha önce haberim olsaydı bu siteden. Nişanın için şimdiden tebrik ederim, mutluluklar :)

Son düzenleme:
Fotoğrafların üzerinde yazıyormuş sitenin ismi, şimdi girip baktım da çok güzel modeller var. Ben de uzun zamandır elbise arayıp, hayalimdeki gibi bir şey bulamamıştım. Keşke daha önce haberim olsaydı bu siteden. Nişanın için şimdiden tebrik ederim, mutluluklar :)

Tşeekkür ederim :)
Ben en çok 20 dolar fark verip beden ölçülerine göre diktirme olayını beğendim.

benim önerdiğim elbise bu çok beğenmiştim
bir de bu elbiseye bak modeli gerçekten ev nişanı için çok zariff bu elbiseyi bile söndürdü benim gözümde :)

1-
http://tr.dressfirst.com/A-Line-Princess-V-Neck-Floor-Length-Chiffon-Prom-Dress-With-Ruffle-Beading-018022748-g22748
2-
Çan/Prenses Yuvarlak Yaka Uzun Etekli Şifon Mezuniyet Elbisesi Ile Büzgü Boncuk (018005069) - DressFirst

Bunlar da çok güzel, 1. daha güzel. aslında salon nişanı olsa harika modeller var ama ev nişanı olduğu için mümkün olduğunca taşsız model seçmeye çalıştım.
Uzun ve taşsız model pek yok en sade modellerden biriydi bu:KK9:

Model koyduğunuz renk harika.Sarı renk tonuna göre sevmem ama bu ton harika:).Mutluluklar:KK19:

Son düzenleme:
Bunlar da çok güzel, 1. daha güzel. aslında salon nişanı olsa harika modeller var ama ev nişanı olduğu için mümkün olduğunca taşsız model seçmeye çalıştım.
Uzun ve taşsız model pek yok en sade modellerden biriydi bu:KK9:

ama makul bir taş var o modelde bu seferde çok sıradan ve boş kalıyor elbise. ev nişanı olmuş ne olmuş ya en önemli gün bu varsın tuvalet olsun :)

Yok yok pahalı değil bence, dediğim gibi ben uzun zamandır elbise bakıyorum ve en kötü modeller bile 250-300 liradan aşağı değil. Bundan daha az fiyata bakınca da terziliği, kumaşı berbat elbiselerle karşılaşıyorsun çoğunlukla. Tabii bu siteden daha önce alışveriş yaptın mı, kalitesini biliyor musun orasını bilemem ama fotoğrafta göründükleri gibiyse eğer elbiseler, o fiyatlar normal diyebilirim.

X