Nişan için Nasıl sizce?

Koalina

Başlangıç:62.5 Güncel:60.85 Hedef:48
Pro Üye
Anneler Kulübü
26 Eylül 2010
17.404
32.390
Konu açmaktan bi hal oldum. Bir türlü elbise bulamadım, uzun istiyorum olmaz. Siyah bakıyorum olmaz. Artık fenalık geldi, bu elbise nasıl sizce kızlar ev nişanı için? Renk seçenekleri var üzüm rengi olabilir diye düşündüm ama sarı da çok tatlı

$3b1f04a065a99e3ae06aaac389f5ae57.jpg $37aa37a8d9544021fca6e203a4498217.jpg $68f55df2a6f76af77b90dd84730d1fc8.jpg $eeb0ffb39e64eb96f606c5b2eb568e90.jpg

Edit= Elbiseyi aldım üzüm rengi... Beklediğim gibi uçuş uçuş bir elbise değil, boydan fotoğrafları en kısa zamanda paylaşırım ama modeli çok hoşuma gitti. Ayrıca ölçülerimi verip diktirmeme rağmen omuzları olmadı bayağı bir büyük geldi. Fotoğrafını attım ve elbiseyi beğendiğimi ancak olmadığını belirttim bana o kısmı terzide yaptırmam için elbisenin %15ini vermeyi teklif ettiler. Müşteri hizmetlerinden çok memnunum zaten...Ayrıca kargo da hızlı geldi ama biraz daha koruyarak göndermelerini isterdim.
Üzerime göre dikimi için 20 dolar, kargo için 40 dolar ve elbise için 186 dolar ödeyerek toplamda aşağı yukarı 500 liraya mal oldu bana. Türkiye'de olsa herhalde bu elbiseye vereceğim para 250 idi. Daha uçuş uçuş ve kaliteli bir şifon kullanacaklarını düşünmüştüm ama öyle olmadı. Belki ütülenince gözme daha güzel görünür bilmiyorum :)

Son düzenleme:
Renk seçenekleri de şu şekilde; işaretli olanı seçecektim ama nasıl olur hiç bilmiyorum $Ekran Resmi 2013-07-27 21.10.48.png

Son düzenleme:
Model çok şık evet ama ev nişanı için ağır biraz.
Bide malum havalar sıcak, çok boğucu olur bu kadar uzun olması diye düşündüm ben.

Renk model ben bayıldım :) boyunda uzunsa çok güzel :))) nişan da hayırlı olsun uzuuuuunca bir ömür diliyorum :)

Son düzenleme:
hoş bi model ama fazla uzun değilmi?? bide sıcak şimdi havalar daha çok dizde biten elbiseler tercih edebilirsin aslında ama tabiki senin tercihin bide renk çok cart geldi.

​Modelinide renginide begendim ben boyun uzun mu bilmiyorum uzunsa çok güzel yakışır.Elbisenin böyle uzun olduguna bakmayın kumaşı incedir terletme gibi olayları yapmaz.Hayırlı olsun bu arada inşallah çok mutlu olursun.

Biz karasal iklimdeyiz kızlar, akşam çıkarken kazak giyip çıkıyoruz yani boğucu değil buralarda akşamlar tam tersi soğuk 10 derece civarı:)
Kısa elbiseler için fiziğime güvenmiyorum bacaklarım çok ince o yüzden uzun arıyorum, uzunda da en düzgünlerden biri buydu.
Çok yakın arkadaşımın nişanında sarı giyince erkek arkadaşım çok beğendi yine sarı giymemi istedi o yüzden bunu beğendim ama diğer renkler de olabilir tabi

Bence cok guzel canim rengide cok hos modelide.sari sevmem ben ama bu elbise de cok guzel durmus ben begendim :KK66:

ev için güzel bir model ama renk kötü esmersenızde kötü sarısınsanızda kötü söyle zümrüt yesıl parlament mavi kırmızı mercan tonları mor tonları daha hoş olabilirdi.

Rengine de giymeden karar verilmez ki,
Beyaz olmaz, kırmızı olmaz,mavi ve lacivert olmaz, siyah hiç olmaz, turuncu olmaz, gri olmaz, kahve ve tonları yaşlı gösterir, pembe ve fuşya ben sevmem, yeşil olabilirdi ama seçeneklerde yok, sarıyı da eledik. Geriye bir tek üzüm rengi ile mor kalıyor o zaman :KK33:

Konu açmaktan bi hal oldum. Bir türlü elbise bulamadım, uzun istiyorum olmaz. Siyah bakıyorum olmaz. Artık fenalık geldi, bu elbise nasıl sizce kızlar ev nişanı için? Renk seçenekleri var üzüm rengi olabilir diye düşündüm ama sarı da çok tatlı

Eki Görüntüle 765645 Eki Görüntüle 765646 Eki Görüntüle 765647 Eki Görüntüle 765648

ev oldugundan uzun olması bence abartlı olur ama kabarık olmadıgından hos ama mını gıbı mını olmayan daha sade şık seyler bulmaya calısabılırsın hem degısık olur bunlar artık hep aynı gıbı nısanlık olayı ama içine sindiyse rengini değiştirmen yeterli olcaktır bence bu dursun cepte arastır daha zamanın varsa

Kısa elbiselerde seçenek çok fazla ama kısa olmayacak kızlar. Bacaklarımdan rahatsızım ve o gün onun sıkıntısını yaşamak istemiyorum, bilekte olsa bile olmaz yani:KK9:
Bu elbisede güzel olan yan tam üstüme göre dikilebilmesi bedenim 34 zaten ama omuzlar falan küçük, bütün elbiselerde tadilat gerekiyor mutlaka. Bunda o olmayacak dikilip gelecek.
Uzun elbiselerde seçenek yok çok daha abartı şeyler var, bulamadım bi türlü düzgün bir şey en normali ve dekoltesizi buydu

çok zarif bir elbise beğendim.
fakat renk kesinlikle farklı olmalı,nişan elbisesi renginden çok parti havası var renkte.
bana kalırsavişne çürüğü,mürdüm ya da zümrüt yeşili bu elbiseye harika olur.

ev nişanı için biraz fazla bence klasik bi kıyafet yeterli olur şık kısa düz bi elbise

Kısa istemiyorum:KK31:
Uzun olup da daha sade veya daha şık bulduğunuz elbiseler varsa görmek isterim, ben bulamadımi bulamıyorum:KK14:

Biz karasal iklimdeyiz kızlar, akşam çıkarken kazak giyip çıkıyoruz yani boğucu değil buralarda akşamlar tam tersi soğuk 10 derece civarı:)
Kısa elbiseler için fiziğime güvenmiyorum bacaklarım çok ince o yüzden uzun arıyorum, uzunda da en düzgünlerden biri buydu.
Çok yakın arkadaşımın nişanında sarı giyince erkek arkadaşım çok beğendi yine sarı giymemi istedi o yüzden bunu beğendim ama diğer renkler de olabilir tabi

Renk seçenekleri de şu şekilde; işaretli olanı seçecektim ama nasıl olur hiç bilmiyorumEki Görüntüle 765649

Koalina,
model gayet güzel, benim hoşuma gitti, aslında sarı rengede bayılırım, çok canlı duruyor, ten rengine uyuyorsa sarı da olabilir, işaretlediğin renkte şahane durur bu elbisede, işaretlediğin renk elbiseyi daha ağır yapar, çok ağır olmasın ev nişanı diyorsan sarı rengi tercih edebilirsin:KK34:
Bu arada senin nişanın mı? Hayırlı uğurlu olsun, Allah tamamına erdirsin inşaallah:nazar::nazar:

X