Bölgesel İncelme En Büyük Kompleksim: Bacaklarım ve Kalın Ayakbileğim

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

advers

Guru
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
3.003
3.386
Kızlar en büyük kompleksim odun gibi bacaklarım ve kalın bileğim, lise bittikten sonra bende etek, şort, elbise giymeyi bıraktım yaz aylarında. Kışın çizmeler sayesinde bacaklarımı kamufle edip etek giyebiliyorum ama yazları etek, elbise giymeyi o kadar özledim ki. Anneme sorsam bacaklarında ne var, topuklu ile bileğin daha ince görünüyor, giy etek elbise diyor ama ben cesaret edemiyorum. Geçenlerde bir elbise beğenip aldım, ama 3 haftadır gardropta bekliyor. Siz olsanız bu bacaklarla ve bu kalın bilekle giyer miydiniz, samimi fikirlerinize ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Bence durum bakılınca hiçte kötü gibi değil .. Ama bende hiç bir zaman bacaklarıyla barışık bir insan olamadım naptıysam olmuyor sanki hiç hayalimdeki gibi değil ve bende etek elbise giydiğimi hatırlamam özel günler dışında çünkü nefret ediyorum bacaklarımdan .. Kilolu değilim ama gel gör sanki olan kilomda orda toplanmış .. ama dışarı bakıyorum kesinlikle kötülemek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın çok daha kilolu kişiler daha rahat giyinebiliyor demek istediğim bu tamamen özgüven meselesi. Kimse onları yadırgayamaz kız rahat oluyor giyiyor keşke diyorum bende böyle rahat olabilisem ama bu kompleksli durum hep üzerimde :KK14:

Bu konuda kompleksliyim valla. O bahsettiğiniz özgüvenli kişileri takdir ediyorum gerçekten

Odun gibi bacaklar mı :KK53: Çok abartmışsın..

Benim lise bir arkadaşım vardı , tam bi odun bacaklıydı. Bunu kendiside söylüyordu..

Bildiğin düz şerit misali,bilek ve diz kısımlarında hiç kıvrımları yoktu..

Okul bitti,kız biraz kilo verdi,bacaklarında birazda olsun kıvrımlar meydana gelmişti..
Ama bi ince bacak içinde tahta kurusu gibi olmanın alemi yok..:KK34:

Zayıf birisin sanırım.Hiçte kötü durmuyor..

bak sen şu dünyanın işine....

bende incecik bacaklarımdan şikayetçiyim...

zayıfım evet ,çok hemde...eh çarpıklık kaçınılmaz oluyor

ama kiloluyken de fazla iç açıcı değildi durum ...

etek neyse de şort giymek tam bir hayal...

çok şekilsiz yaf bacaklarım:KK5:

canım ben senin bacaklarını beğendim şahsen abarttığın gibi değiller
sen kuruntu yapmışsın
birde en önemlisi şükürki bacakların var canım Allah yokluğunu göstermesin

Bacakların hiç kötü değil.Ama şu resimlerde bile hataların görünüyor.
Mesela bu boyda bir pantolon giymemelisin.Çünkü sadece bileklerini açıkta bırakıyor.
Tam bileğinin üstüne gelen dar paçalı bir model daha uygun olacaktır.
Veya dizüstü şort ya da bermuda olabilir.Ama bu boy hatalı.

Bir de etekli resimdeki terliklerin çok yanlış.Bu kadar geride bir bant,ince bileği bile kalın gösterir.
Genel olarak kalın bantlı,bilekten bağlı ve bantları bileğe yakın ayakkabılardan uzak durmanı öneririm.

Bileği ve bacağı kalın olanlar için doğru ve yanlış birkaç model seçtim.
Doğru ayakkabının dekoltesi yanlardan açık ve burnu kısa olmalı.

$dstiletto.jpg

Bu modelin yanlış olanı,yanları kapalı olandır:

$ystiletto.jpg

Babet de aynı şekilde,doğrusu yanlardan kavisli ve burnu kısa :

$dbabet2.jpg

Yanlış olan,yanları düz babet modeli :

$ybabet.jpg

Parmakarası giyeceksen,bantı V şeklinde olanlar uygundur :

$dparmakarası.jpg

"T" şeklinde bantlar,bileği kalın gösterir :

$ysandal3.jpg

Bantlı sandaletlerin bilekten bağlılarından ve şu şekillerinden kaçınmak lazım :

$ysandal.jpg

Terlik giyeceksen,bantı kısa ve kavisli olmalı :

$dterlik.jpg

Son düzenleme:
Bence bacaklarınız ve bilekleriniz gayet düzgün.Bizler galiba aynada kendimizi bambaşka görüyoruz çok çirkinleştiriyoruz vücudumuzu.Giyin rengarenk elbiseler etekler hiçbirşey yok kafaya takılacak sizde.

Bacakların hiç kötü değil.Ama şu resimlerde bile hataların görünüyor.
Mesela bu boyda bir pantolon giymemelisin.Çünkü sadece bileklerini açıkta bırakıyor.
Tam bileğinin üstüne gelen dar paçalı bir model daha uygun olacaktır.
Veya dizüstü şort ya da bermuda olabilir.Ama bu boy hatalı.

Bir de etekli resimdeki terliklerin çok yanlış.Bu kadar geride bir bant,ince bileği bile kalın gösterir.
Genel olarak kalın bantlı,bilekten bağlı ve bantları bileğe yakın ayakkabılardan uzak durmanı öneririm.

Tüyolar için teşekkürler

bence de çok abes durmuyor.insanlar kilosuna boyuna takmadan neler giyiyor sizinki kompleks yapılacak bişey değil aslında.
arkadaşlar ayakkabı konusunda güzel fikirler vermişler,onlara katılmakla beraber bende başka bir tavsiye vereyim madem bu durumu kafaya takıyorsunuz;
bacak kaslarını geliştirecek spor yapmanız görüntüyü eşitler sanki,hani kamufle etmeye çalışmaktansa bu daha mantıklı geldi bana.
çünkü normalde bacağınız ince sizin,ayak bileği bacağa göre kemikli baldır kısmı daha kaslı olursa sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum:KK34:

Son düzenleme:
Öneriniz için teşekkürler.
Kas yapınca da bacaklar kalın görünüyor.

Son düzenleme:
Bende zayıf olmama ragmetn bacaklaim odun gibi etek giyince herkes bacaklain sismis diyor bende eve sisti iyom am moralim alt ust luyor .birara liposasin bile dusunum napicam bilmiyorum bende

Bende zayıf olmama ragmetn bacaklaim odun gibi etek giyince herkes bacaklain sismis diyor bende eve sisti iyom am moralim alt ust luyor .birara liposasin bile dusunum napicam bilmiyorum bende

Bir ara internette ayakbileği inceltme operasyonlarını araştırmıştım bende. Ama sonrasında estetik operasyonları açıkcası pek tasvip etmediğim için vazgeçtim.

bende başlığı görünce dehşet bir bacak bekledim karşıma gayet orantılı güzel iki bacak çıktı
dert ettiğin şeye bakarmısın ne güzel bacakların var
tabi o terliği giyip bende resim çeksem benimde bacaklarım bir tuhaf çıkar
abartı bir durum yok sadece bacaklarına uygun ayakkabı giymen yeterli
benimde ayak bilkelerim bacağıma göre inceler bende etek giyerken her ayakkbıyı giymiyorum genelde bilekten bağlı bileğimi saran ayakkabılar tercih ediyorum

canım senin bileklerin kalın sadece bacakların değil. ama benim her ikisi de yani hem bileğim hem bacaklarım kalın. seni bilmem ama ben ameliyat düşünüyorum

Sana tavsıyelerım varr ...

1. Abartmıssın gercekten kompleksınden bugun ıtıbarı ıle vazgec ...

2. Kendıne guven ve kendınle barısık ol her halınle ...

3. Bacakları olmayan ınsanları dusun onlar pantolon bıle gıyemıyorlar ...

4. Her zaman saglıklı oldugun ve kendı ıslerını gorebıldıgın ıcın sukret ... Cunku ;

Bacaklarını abattıgın gıbı olmayabılırdı onlar o zaman ne yapacaktın ?

Ayak bılegım kalın dıyorsun ... Bır hastalıktan oturu kalın olsaydı ;

kalınlıgından mı yoksa hastalıgından dolayı mı uzulecektın ?

Dedıklerımı dıkkate alırsan bu kompleksınden kurtulursun ...

Sevgılerrr ...

X