Endoskopik yüz germe - Facelift

7000 ila10.000 arasındadır. yüzünüzün durumuna uygulanacak tekniğe göre değişim gösterebilir..

kızlar dolgu yaptırsanıza ben yaptırdım bugun ne morarma ne oyle acı vs
valla bır doktoru aradım gelmıs bana dıyor kı yuzunu asalım
yok endoskopik asma yok gozunu kaldıralım
ay deli mi ne daha 31 yasındayım
ha böyle doktorlara düsenler evet michael jackson oluyor :nazar::nazar:
allah muhafaza doktordur dıye gıdıyorlar ne hale gelıyorlar
evlerden uzak:nazar:

ama benım doktorum dunya ıyısı
daha bana bı kez gel senı asma ameliyatı yapalım demedı
deli mi bunlar ayol

kesmeyi seven drlar var dogrudur
ama kacın uzak durun böyle tiplerden
dr diye hos her dr iyi degil ki.. allahım sen koru yarabbim..

canım bu yöntemin kalıcılığı ne kadar? dr. ismi verirmisin? kırışıklık içinde dolgu yöntemi kullanılıyormu? kaydirigubbakcemile3

ben 5 sene önce ameliyat olmuştum yüzümde yorgun bir ifade vardı(kaş düşüklüğü ve yanak düşüklüğü)

fera mrb. benim sorunumda yanaklarımda sarkmalar ve yorgun ifade sen 5 yıl önce yaptrımışsın doktorunun adını yazarmısın? memnun kalmışsın bende yaptrımak istiyorum , 5yıl içinde tekrarlanma ihtiyacı hissetinmi, maliyeti ne kadar? tşkler

fera mrb. benim sorunumda yanaklarımda sarkmalar ve yorgun ifade sen 5 yıl önce yaptrımışsın doktorunun adını yazarmısın? memnun kalmışsın bende yaptrımak istiyorum , 5yıl içinde tekrarlanma ihtiyacı hissetinmi, maliyeti ne kadar? tşkler

Cnm yaa yaşına baktım inanamadım. çok gençsin. yani aynı yaştayız. bEnce dolgu denesene..Bizim için yüz gerdirme daha erken

bendede ayni sorun var...:S bende cok merak ediyorum ama sanirim pek kimse yaptirmadi...bana iki doktor tarafindan erhan eryilmaz tavsiye edilmisti...acaba ona bu ameliyati yaptiran varmi?...

erhan eryımz ıyı dıye bende duydum ama yaptıranlar hepo saklıyor ve utanıyor neden utanıyorsunuzkı anlamadım
elbıselerınız eskıyınce gururla yenılıyoırsunuzda yuzunuz eskıyınce de yenılersınız noolcakkkı
bunda utancak saklıycak ne var
hatta buraya resım koysalarda bızde fıkır sahıbı olsak bu durumdan muzdarıp cook kısı var ve hem cekınıyorlar hem korluyorlar onlarada cesaret vermek lazım bence

bende bunların arasındayım arastırıyorum suan

erhan eryımz ıyı dıye bende duydum ama yaptıranlar hepo saklıyor ve utanıyor neden utanıyorsunuzkı anlamadım
elbıselerınız eskıyınce gururla yenılıyoırsunuzda yuzunuz eskıyınce de yenılersınız noolcakkkı
bunda utancak saklıycak ne var
hatta buraya resım koysalarda bızde fıkır sahıbı olsak bu durumdan muzdarıp cook kısı var ve hem cekınıyorlar hem korluyorlar onlarada cesaret vermek lazım bence

bende bunların arasındayım arastırıyorum suan

merhaba ben cuma günü kısmetse görüşmeye gidiyorum erhan beyle. yanak kaldırma konusunda bunun için yaşın fazla olmasına gerek yok öenmli olan şikayetin başlaması. benim benden büyük akrabalarım var yüzlerinde hiç bir sorun yok ben de bus orun hep vardı gibi daha da belirgin oldu görüşeyim anlatırım burdan. sitede sevgili ayhak var bu işlemi yaptran çok şişlik oluyormuş. 3 hafta falan oldu erhan beyden çok memnundu

haberlerınızı merakla beklıyorum valla
suan gebeyım ama ılerde dusunuyorum ınsallah kısmetse

merhaba ben cuma günü kısmetse görüşmeye gidiyorum erhan beyle. yanak kaldırma konusunda bunun için yaşın fazla olmasına gerek yok öenmli olan şikayetin başlaması. benim benden büyük akrabalarım var yüzlerinde hiç bir sorun yok ben de bus orun hep vardı gibi daha da belirgin oldu görüşeyim anlatırım burdan. sitede sevgili ayhak var bu işlemi yaptran çok şişlik oluyormuş. 3 hafta falan oldu erhan beyden çok memnundu

evet canım ben erhan beyden çok memnun kaldım.müjde arın kardeşinin ameliyatınıda erhan bey yaptı.bana yaptığı bir sürü fotoğraf gösterdi.gerçekten çok başarılı.biraz pahalı ama bu konuda çok profesyonel.ben çok araştırmıştım.

evet canım ben erhan beyden çok memnun kaldım.müjde arın kardeşinin ameliyatınıda erhan bey yaptı.bana yaptığı bir sürü fotoğraf gösterdi.gerçekten çok başarılı.biraz pahalı ama bu konuda çok profesyonel.ben çok araştırmıştım.[/Q

ayhak peki şişliklerin indimi biraz iyi yaptırmışım diyebiliyor musun? bakalım yarın orda olucam neler diyecek bana yazıcam gelince görüşürüz:)))

evet canım ben erhan beyden çok memnun kaldım.müjde arın kardeşinin ameliyatınıda erhan bey yaptı.bana yaptığı bir sürü fotoğraf gösterdi.gerçekten çok başarılı.biraz pahalı ama bu konuda çok profesyonel.ben çok araştırmıştım.[/Q

ayhak peki şişliklerin indimi biraz iyi yaptırmışım diyebiliyor musun? bakalım yarın orda olucam neler diyecek bana yazıcam gelince görüşürüz:)))

merhabalar Erhan beyle görüştüm. Çok sempatik ve bir doktor ....ama benim burnumla ilgili de bir sorunum vardı ona yöneldi daha çok. 2 ameliyat aynı anda olmak istiyrordum ama benim böyle birşeye ihtiyacım olmadığını söyledi. ne yapıcam bilmiyorum. ben çok takıntı haline getirdim. :bbo:

denizkızı burnunu mu yapmak istiyor erhan bey?
yanı yüzüne gerek yokmus anladıgım kadarıyla dogru mu anladım?

denizkızı burnunu mu yapmak istiyor erhan bey?
yanı yüzüne gerek yokmus anladıgım kadarıyla dogru mu anladım?

evet benim zaten burnumda sorunlu kötü bir ameliyat geçirmiştim.ikisi bir olsun istiyordum. hem gerek yok dedi yanak kaldırma için. hem de 2 amliyat aynı anda zor olurmuş..1 kaç sene sonra düşünürsün dedi.:KK43: ama benim en büyük sorunum yanaklarla ilgili :KK43:((

canım zuhal olcayıgordun mu reklamlarda cıkmaya basladı cok sık
bır de duraklarda afıslerı var yanakları asırı sıkı oldu artık onun mesolifting yaptırıyormus
ılacını almak ıstersenız ben katılırım, 10 lu oluyor da kutusu
ben 3 ampulu alırım bolusebılırız ne dersınız? hem amelıyat olmadan cıldı ıyılestıren bırsey

canım zuhal olcayıgordun mu reklamlarda cıkmaya basladı cok sık
bır de duraklarda afıslerı var yanakları asırı sıkı oldu artık onun mesolifting yaptırıyormus
ılacını almak ıstersenız ben katılırım, 10 lu oluyor da kutusu
ben 3 ampulu alırım bolusebılırız ne dersınız? hem amelıyat olmadan cıldı ıyılestıren bırsey

aklım çok karıştı ilaçlara güvenmiyorum pek sıkılaştırma geçici oluyor. ne kadar 3 kişi bölüşünce kiş başına ne düşüyor Acaba:)

walla mesolifting i iyi düşünün
o da diğerleri gibi şişme yapıcak sadece
geçici ve ayrıca yine asimetri riski var, birtarfım diğer tarafımı tutmadı benim

ki en iyi yerlkerden birinde yapıldı sözde....
keşkem ii olsaydıda şuan arayışım devam etmeseydi.

X