Endoskopik yüz germe - Facelift

Hahhaha guldurdun beni:KK45: Sana oyle geliyor, gayet iyisin,ultherapy icin o kadar aglamistin ki ben bir hortlak bekliyordum seni, karsima bebek yuzlu bir kadin cikinca sok oldum
Elite yanağın biri kalk gidelim diyo öbürü otur diyo. Resimde görmedin mi. Sol yanak aşağıda

Kızlar , eliye, black uykum geldi yatim artık ben . Göz altlarım daha da çökmesin :KK70:
Şaka bir yana uykum geldi, yarın iş var. İkinizi de öptüm :KK15:
İyi uykular

Kızlar , eliye, black uykum geldi yatim artık ben . Göz altlarım daha da çökmesin :KK70:
Şaka bir yana uykum geldi, yarın iş var. İkinizi de öptüm :KK15:
İyi uykular
Iyi uykular canim, benimde uyumam lazim, 3 hafta ofiste yani muhasebe departmaninda tek calisacagim:KK43:

B black tulips cnmm koreli kizlara alt cene torpuleme yapiyorlar. Black cok guldum sana elinle nasil yaptin ki adam baska drlara yapma dedi.yerim seni yaa :-)

bide ben şu mantigi anlamiyorum, yuz dokulari inmis bir kisinin deriside gevsemistir emin olun.klasikte tum yuz istenilen yere toplanir bence bide fazla yagi varsa yuzunde alinir alt yüz icin . Klasik germenin derecelendirilmeside lazim dokulari yerine alma acisindan.
İlla klasik germede 3-5 cm deri cikarilmasi gerekmez bnce.sarkan yuz toplaninca alt yuz nasil gerilicek illa 1-2 cm de olsa deri cikarilir.

Niye klasik germesinler ki? Bana 50 yasindan sonra da klasik yapariz demisti Erhan, bir de burada yabanci siteye sordum ben,cogunluk klasik yaptir kalici sonuc dedi... Muzaffer ile konustum klasik yapariz demisti, klasikte odem daha az oluyormus,offf kafam katisti yine, geldigimde gorusecegim doktorlarla:) randevum var onlar beni aydinlatirlar insallah, Ercan bey nazobial bolgeyi gerer kok hucre yaparim demisti ama kok hucre kesinlikle kalici degilmis,o halde cok da anlamli degil ama gerecekmis ya:)) o iyi:))

pukkapad o kök hücre bu kök hücre değil..printempsin dediği fibrocell..kulak arkasından doku alınıyor laboratuarda çoğaltılıp yüze enjekte ediliyor..ercan beyin dediği ise yağdan ayrıştırılıp elde edilen kök hücre..nuri bey de onu yapıyor..özel bir makinesi var..yag enjeksiyonundan bile daha kalıcı..

bende bir de boyun çıktı arkadaşlar..klasik germeyi bekliyorum aynen..iyi doktorlar yapmak istemiyor izlerle mutsuz oluruz diye..

Iyigeceler kizlar opuyorum hepinizi
Var aslinda canim muzafer celik alt kismi yapiyo ustle beraber yaparimda dedi Inmis yuzun kare olmus dedi bide tek o yapiyo galiba :)))
Bence onu bir daha düşün[/QUOTE]
Zaten o kismi supeli
Kız sen uyuyup uyuyup mu kalktın naptın, yoktun kaç vakittir:KK45:
Banami yazdin canim :) evle ugrasiyorum ya biraz temizlik sonra yine yaziyorum apus diye bir sistem var tlfnda iptal edemedim kapatiyo interneti sinir oldum normal interneti gecirmem lazim hemen :KK43: olmuyo yazmadan :KK45:

Iyigeceler kizlar opuyorum hepinizi

Bence onu bir daha düşün
Zaten o kismi supeli

Banami yazdin canim :) evle ugrasiyorum ya biraz temizlik sonra yine yaziyorum apus diye bir sistem var tlfnda iptal edemedim kapatiyo interneti sinir oldum normal interneti gecirmem lazim hemen :KK43: olmuyo yazmadan :KK45:
[/QUOTE]
O Eksik oldu iste hahahahaa tam iyigeceler yazdim apus atti siteden:KK70:

B black tulips cnmm koreli kizlara alt cene torpuleme yapiyorlar. Black cok guldum sana elinle nasil yaptin ki adam baska drlara yapma dedi.yerim seni yaa :-)

bide ben şu mantigi anlamiyorum, yuz dokulari inmis bir kisinin deriside gevsemistir emin olun.klasikte tum yuz istenilen yere toplanir bence bide fazla yagi varsa yuzunde alinir alt yüz icin . Klasik germenin derecelendirilmeside lazim dokulari yerine alma acisindan.
İlla klasik germede 3-5 cm deri cikarilmasi gerekmez bnce.sarkan yuz toplaninca alt yuz nasil gerilicek illa 1-2 cm de olsa deri cikarili:KK45::KK30::KK30:r.
Yukari dogru yaptim bikac kez Israrla canim cok israr edince oyle dedi :KK33:Dahada bisy sormadim cekindim ama oyle cok guzel oluyo gercekten ihtiyacim var sacimi acik biraksaydim gorurdu:KK70:Erhan yapar bencecanim ona gidicem

Gunaydin kizlar bugun kucukcekmeceye dogan hastanesine gidicem dua edin canlarim apus atiyopek giremiycem siteye haberiniz olsun :KK37::KK15:

günaydın;
44 ncı gün..gözler aynı..sağ kaşım hala bazen çekiliyor çok yukarda duruyor bazen iniyor.sol göz kapağı yapışık hala, yukarı kımıldamıyor.genel olarak iyiyim bugün.günlerdir öksürükten uyuyamıyordum o yüzden de çökmüşüm dün iyi uyudum dinlenmiş kalktım.

X