Endoskopik yüz germe - Facelift

ayhak ı öle merak ediorumki...
hımm özelden yazmama imkan yok inş. biara görür mesajlarımı
ne tuhaf 50 msj sınırı

-doktorunu iyisini seçmelisin (endoskopiyi devamlı ve sık kullananı )
-en az üç doktor ile görüşün ona göre kara veriniz
-eğer yaptırırsanız kessinlikle yanınızda fotorafınızı getiriniz
-doğal ve kusurunuza göre ameliyat olursanız pişman olmasınız(eğer ameliyat gerekiyorsa)

Merhaba fera, ben yeniyim yaptırdığın endoskopik yanak kaldırma ameliyatından sonra ödemlerinin tamamen geçmesi ne kadar zaman aldı, cevaplarsan memnun olurum.

ben de istiyorum,33 olucam bi iki aya, çok fazla deforme olmadan endoskopiyi kullandıysak ne ala! 10 sene sonra olay yüz germeye döner, yüze müdahale yapmak için illa çarşamak (çok sarkmak) gerekmiyo ki, bu bi anlamda ele güne ilan etmek, hu huuuu ben yüzümü gerdirdim! şimdiden küçük önlemler almayı, ilerde radikal kararlar almaya yeğliyorum ben!

ben de istiyorum,33 olucam bi iki aya, çok fazla deforme olmadan endoskopiyi kullandıysak ne ala! 10 sene sonra olay yüz germeye döner, yüze müdahale yapmak için illa çarşamak (çok sarkmak) gerekmiyo ki, bu bi anlamda ele güne ilan etmek, hu huuuu ben yüzümü gerdirdim! şimdiden küçük önlemler almayı, ilerde radikal kararlar almaya yeğliyorum ben!

ay ewet yaaa!!!!!1
ben niye 40ımda gerdireyimki, allam yarabbim, 40ımda 25 gibi olmak istemiyorum
çok komik, ben 30umda 25 gibi olmak istiyorum....

ama gittiğim hiçbir dr, asla ameliyat etmem seni dedi durdu
bide ürküttüleri bak olursan ve bi tuhaf olursan
seni düzeltemeyiz dediler
iyice tırstım... ya hepsimi aynı şeyi der
altı üstü yanağımı kaldırtmak istedim
artık bunuda yaptıramıyosam yazık
:umursamaz:

kızlar hanginiz istanbuldasınız?
ben de su coskun levent tascıyı merak ettim acaba o yüz germede ne yontem kullanıyor

Ya araştırdımda bayağı iyimiş bu yöntem. Zezethone sana neden yapmayız diyolar drlar_? Genç yaştan itibaren yaptırılabilinirmiş. Öyle yazıyo yazıda..Yaaa dolguda bunun yaptığı etkiyi verse :KK43: Çünkü ilk etap dolgu yaptırcam umarım genç görünürüm. Daha geçen seneki fotoma ve yeni çektiğim fotoya baktım. ınanılmaz bi fark var. Yaa bu kadar çabuk yaşlanma olurmu :KK43:((

kızlar hanginiz istanbuldasınız?
ben de su coskun levent tascıyı merak ettim acaba o yüz germede ne yontem kullanıyor

ben elazığdayım , nisan gibi süperplastta olucam kısmetse! ablamın dr. hüseyin güner , coşkun beyin ortağı, ablam ameliyattan da hocanın ilgisinden de çok memnun,sekreter malike hanımın da pozitif yaklaşımını çok rahatlatıcı bulmuştu........ben de kararımı dr.hüseyin günerden yana kullanıcam gibi görünüyor, lazerle istediğim sonucu alıcamın garantisini verirse,hem kaşlarım kalkık ve gergin olsun hem de yüzüm sıkılaşsın ve yüzümün lazerle inceltilip yüz ovalimin tekrar belirginleşmesini......Budur.

eklemeyi unutmuşum, artı gıdımı da aldırıcam,yüz bi bütün, gergin ve kalkık kaşlar gençlik katarken yağlı bi gıdı 1o yaş ekliyo walla!bizim burda bi laf vardır, bi hayr ettin , baş et.... yani bi işe giriştiysen tam yap, yoksa hiç yapma!

eklemeyi unutmuşum, artı gıdımı da aldırıcam,yüz bi bütün, gergin ve kalkık kaşlar gençlik katarken yağlı bi gıdı 1o yaş ekliyo walla!bizim burda bi laf vardır, bi hayr ettin , baş et.... yani bi işe giriştiysen tam yap, yoksa hiç yapma!

ahh cnmm bide buna şukur göz eklenince yaş kat kat artıyo... Cilt arkaya ve aşağıya doğru bakıyorsa yaşlanma belirtileri vardır ama öne ve yukarıya doğruysa gençlik demektir....

Ben oldum, 6 hafta oldu hala yüzüm şiş, elmacık kemiklerinin üzerinde sanki birer elma var inşallah düzelir.

Ben oldum, 6 hafta oldu hala yüzüm şiş, elmacık kemiklerinin üzerinde sanki birer elma var inşallah düzelir.

çooook geçmiş olsun! darısı biz isteyenlerin başına hayırlısıyla! ayrıntı verirsen çoooooook sevinicez kimbilir...yeni yüzünü mutlulukla , sağlıkla niiiiiiiiiiceeeeeeeeeeeee yıllar kullanman dileğiyle ! şişliklerin geçicektir,düşün bacağımızı kapıya çarpıyoruz 15 gün düzelmiyo, bu yüz, hassas bölge!h

merhaba geçmiş olsun . endoskopik yanak kaldırma oldun sanırım. inşallah sonuç istediğin gibi olur. şişlikler hemen geçmez. ben burun ameliyatı olmuştum onda bile yüzüm acayip şişti ama ben çok zayıf olduğum için o halimi çok sevmiştim. düşün yüz ile oynandı şişlik 2-3 aya kadar tamamen iniyor. merak etme

ben elazığdayım , nisan gibi süperplastta olucam kısmetse! ablamın dr. hüseyin güner , coşkun beyin ortağı, ablam ameliyattan da hocanın ilgisinden de çok memnun,sekreter malike hanımın da pozitif yaklaşımını çok rahatlatıcı bulmuştu........ben de kararımı dr.hüseyin günerden yana kullanıcam gibi görünüyor, lazerle istediğim sonucu alıcamın garantisini verirse,hem kaşlarım kalkık ve gergin olsun hem de yüzüm sıkılaşsın ve yüzümün lazerle inceltilip yüz ovalimin tekrar belirginleşmesini......Budur.

ya hatuncum ben çözemedim, sen endolifting olupmu lazer olcan
yoksa sadece lazermi olcan

buarada yanık servisinde yıllarca çalışan bir dr.un söylediklerini hatırlıyorum;
yanıklarla gelen insanlara takılırmış, ''bak şuran yandı ama, oranın cildi bebek gibi oldu, hiç kırışık yok, gençleştin''
fakat aynı yanık adam 6 ay sonra kontrole geldiğinde, o yanan bölgesi dahada beter kırışırmış,

yani lazerle sakın kendinizi yaktırıp soydurmayın ltfn.
o drda aynı şeyi söylüyor bir makalesinde, çünkü sonrası incelmiş bir deri
ve 100 kat daha kırışmış bir deri.

mutlaka çok iyi düşün tatlım ....
eyvahedigeldismile

teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur ve şişler iner, bazen acaba nihayi sonuç da banamı şiş gibi geliyor diye endişeleniyorum

bende endoskopik ortayüz germe islemi yaptirdim bugün 11.gün hala agrilarim var yanaklarda siddetli dis agrisi gibi agrikesici almadan uyuyamiyorum suan bakinca sadece sislikleri gôrüyorm birde sipsivri sis yanaklarimiyerimseniben

ya hatuncum ben çözemedim, sen endolifting olupmu lazer olcan
yoksa sadece lazermi olcan

buarada yanık servisinde yıllarca çalışan bir dr.un söylediklerini hatırlıyorum;
yanıklarla gelen insanlara takılırmış, ''bak şuran yandı ama, oranın cildi bebek gibi oldu, hiç kırışık yok, gençleştin''
fakat aynı yanık adam 6 ay sonra kontrole geldiğinde, o yanan bölgesi dahada beter kırışırmış,

yani lazerle sakın kendinizi yaktırıp soydurmayın ltfn.
o drda aynı şeyi söylüyor bir makalesinde, çünkü sonrası incelmiş bir deri
ve 100 kat daha kırışmış bir deri.

mutlaka çok iyi düşün tatlım ....
eyvahedigeldismile

ya endoskopik kaş kaldırma olucam ya da lazerle yüz germe , soyma değil zezecim, dr hüseyin güner lazerle deri altındaki kas tabakasını uyararak sıkılaştırabiliyo, süperplast yaz google a oku istersen canım.farklı lazer başlıklarıyla ameliyatsız yüz gerebiliyomuş!

bende endoskopik ortayüz germe islemi yaptirdim bugün 11.gün hala agrilarim var yanaklarda siddetli dis agrisi gibi agrikesici almadan uyuyamiyorum suan bakinca sadece sislikleri gôrüyorm birde sipsivri sis yanaklarimiyerimseniben

geçmiş olsun YEŞİLKELEBEK! inşallah en kısa zamanda ağrıların geçer,istediğin yüze kavuşursun... ameliyat hakkında bilgi verir misin? nerde, hangi dr.a , kaça yaptırdın, lokal-genel? kaç saat sürdü gibi? cevaplar için şimdiden teşekkürler.........

ya endoskopik kaş kaldırma olucam ya da lazerle yüz germe , soyma değil zezecim, dr hüseyin güner lazerle deri altındaki kas tabakasını uyararak sıkılaştırabiliyo, süperplast yaz google a oku istersen canım.farklı lazer başlıklarıyla ameliyatsız yüz gerebiliyomuş!

soymuyosa bişicik olmazz..
iyi haberlerini bekliyorummm :lepi:

yaw, yanakların kalktımı acep
benim en büyük sorunum yanaklarımın sarkması
ama fazla etimde yok yani, yinede sarktı
gözümün altı çumçukur oldu...
ühühühü...

hngi dru seçtin acaba?
guclubacismile

bi dk kızlar bu hüseyin güner coskun levent tacsı nın ortagı olan dr degil mi?

Son düzenleme:
X