Endoskopik yüz germe - Facelift

Erhan beye gorustum.benden yag alma flan degil aksine elmaciklarina cok az yag koyalim dedi.yani bana yapilan yag uygilmasi nastan sona yanlis yaslilarda olusan yuz sekli olusmus agiz etrafi ve alt dolmus vs.cok umutluydum ama yagi sonradan konan yagdan ayirt etmek sanirin mumkun degil.o yuzune yag konupta yuzu mahfilan kizcagizi gordum allah yardimcisi olsun.Bana ameliyat ol kaygisi yok evet ama biraz ruhsuz geldi yani isin psikolojik tarafini fazla hafife aliyor.resinleri gordum cogu basarili.Yanaklarini ve kaslarini kaldirirsak iyi olur dedi sende iyi durur dedi vs.Dusun tasin kararini ver dedi.iyilesme sureci icin en fazla iki hafta diyor yada uc yani bana gosterdigi resinlerde 3.gunle 9.gun arasinda daglar kadar fark var.gordugum resimlerin hic birinde erken donem haric gozlerde kuculme olmamis.bir iki ameliyati begenmedim yuz ifadesi cok degismis genelde biraz yaslilarda olmus bu durum.guzel olan daha guzel olmus sanki.dolgulu yaptigi ameliyatlari begenmedim galiba digerleri cok basarili.kaslar gozler biraz kalkinca yuz daha buyuk algilaniyor alin daha genis duruyor.Ben cerrah degilim ama resim yapiyorum ve gozum dikkatli bunlari fark ettim.İnternete cok sicak degil isin dahtekarligindan bahsetti biraz hakli oldugu taraf cok.Risklerini sordum kas siniri zedelenen bir olay olmustu dedi ilk ameliyatlarinda birde gozde cekme olabilir dedi ama benim goz kapagimda bu risk cok dusukmus.Binde iki sinir zedelenmesi olabilir dedi vs.en cok takildigim sey su oldu gulumeseyip aslinda cok buyyk bir karar bu ameliyat dedi.ya satir arasi okumaya calistim resmen manyak oldum.ben iyice.İsin ozeti 600 germe amaliyati yapmis bir adam ama cokta disiplinli bir insan oldugu izlenimi vermedi.o gunku ruh hali gece uyudugu uyku vs onem arz edecek biri gibi.Bilmiyorum iste ercan beyle tugrul turanlada gorusucem.Kararimi bunlara gore vericem.Ama erhan bey yabana atilacak insan degil bu kesin birsey sadace ben biraz daha insan psikolojisini onemsemsini beklerdim ama belkide en dogrusu boyle olmaktir bilmiyorum.neyse iste dusunup kararini ver dedi bende oyle yapicam.

Erhan bey ile internet uzerinden yazimisligim var AMA duygusal ve insancil gelmeden bana,hatta biraz ukala geldi, cok basarili oldugundan cok emin. Basarili bir doktor AMA yaptigi yuzler hep ayni,kaslar kalkik,gozaltlarim duzgun,yanaklar implant veya yag ile doldurulmus,herkes in yuzu ayni degil ki... Ben sanirim Ercan veya Tugrula yaptiracagim.

Bu arkadaşımız geçen sene özellikle topiklerde durumuyla ilgili bayağı yazı yazmıştı. Yanağına implant takılmış o da yüzünün ifadesini bozmuş, fotoları vardı konuyla ilgili ama resimlerde çok belli olmuyordu ama sosyal hayatta görüştüğü insanlar yüzüne ne yaptın gibi tepkiler vermişler....Durumundan hoşnut değildi çare arıyordu, başka bir doktorda yüzündeki implantı çıkarttırdı geçen yaz...Tabii iyileşme de bir süreç istiyor aradan 1 yıl geçmiş ama yüzünde hala ödem var ve çıkarılan implantın sebep olduğu deformasyonlar var, eski görüntüsüne kavuşamadığı için şikayetçi, ilk ameliyat hiç yapılmasaydı böyle zahmetli yollardan geçmeyecekti ben kendisi adına yaşadığı durumdan çok üzüntü duydum... Yaşı da oldukça genç ve güzel bir bayan bence hiç bir estetik müdahaleye ihtiyacı yoktu....

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaşımız geçen sene özellikle topiklerde durumuyla ilgili bayağı yazı yazmıştı. Yanağına implant takılmış o da yüzünün ifadesini bozmuş, fotoları vardı konuyla ilgili ama resimlerde çok belli olmuyordu ama sosyal hayatta görüştüğü insanlar yüzüne ne yaptın gibi tepkiler vermişler....Durumundan hoşnut değildi çare arıyordu, başka bir doktorda yüzündeki implantı çıkarttırdı geçen yaz...Tabii iyileşme de bir süreç istiyor aradan 1 yıl geçmiş ama yüzünde hala ödem var ve çıkarılan implantın sebep olduğu deformasyonlar var, eski görüntüsüne kavuşamadığı için şikayetçi, ilk ameliyat hiç yapılmasaydı böyle zahmetli yollardan geçmeyecekti ben kendisi adına yaşadığı durumdan çok üzüntü duydum... Yaşı da oldukça genç ve güzel bir bayan bence hiç bir estetik müdahaleye ihtiyacı yoktu....

Anladim cok uzucu durumlar ya.zaten ilk hatalar hep neden oluyo bu duruma.Bir doktorda vicdan olmali yoksa para icun gerekli gereksiz her seyi yapiyolar.allah yardimcimiz olsun.tesekkur ederim cevap icin

Ipek neredesin? Hani paylasacaktin

Slm kizlar kusura bakmayin yazamadim moralim bozukdu biraz ama hayirlisi amaliyatimi olamadim malesef basiki rahatsizliklarimdan dolayi dr degerlerimin duzelsin ogle yapariz dedi hem birazda kilo almam lazimis yani 9 aya kaldi ama kizlar ercan bey super bir dr parayi pek önemsemeyen ince ruylu sevecen bi dr ben simdi stres atmak icin antalyaya geldim tatil sonrasi görusuruz opuldunuz bayanlar :KK66:

Slm kizlar kusura bakmayin yazamadim moralim bozukdu biraz ama hayirlisi amaliyatimi olamadim malesef basiki rahatsizliklarimdan dolayi dr degerlerimin duzelsin ogle yapariz dedi hem birazda kilo almam lazimis yani 9 aya kaldi ama kizlar ercan bey super bir dr parayi pek önemsemeyen ince ruylu sevecen bi dr ben simdi stres atmak icin antalyaya geldim tatil sonrasi görusuruz opuldunuz bayanlar :KK66:

Neyin var? Tiroid mi yuksek cikti? Kac kilosun? Insallah hemen iyilesirsin.

Tiroidim yuksek cikti 45 kiloyum :KK43:

Tahmin etmistim, biliyormuydun tiroid in yuksek oldugunu? Gecmis olsun,tiroid zordur, kilo almakta zorlanirsin.bende tiroidimin dusuk cikmasindan korkuyorum,insallah cikmaz. Sen gez goz eglen, moral depola. Ben de ingiltereden geliyorum pazartesi,insallah hayirlisi olur. Ercan bey once sonra resimler gosterdi mi sana? Begendin mi? Fiyat olarak ne soyledi? Hayirli kandiller dilerim.

Tahmin etmistim, biliyormuydun tiroid in yuksek oldugunu? Gecmis olsun,tiroid zordur, kilo almakta zorlanirsin.bende tiroidimin dusuk cikmasindan korkuyorum,insallah cikmaz. Sen gez goz eglen, moral depola. Ben de ingiltereden geliyorum pazartesi,insallah hayirlisi olur. Ercan bey once sonra resimler gosterdi mi sana? Begendin mi? Fiyat olarak ne soyledi? Hayirli kandiller dilerim.

Tirodotim vardi ama normaldi yapimin dosunu dr dusurmusdu burda 4 ay once demek ondan dusdu hayirlisi artik napalim evet gözterdi cok dogal ve cok basarili amaliyat yapiyor tm istedigim gibi yuzde canlilik toparlanma var ama amaliyat oldugun belli olmuyor fiyat olarak 3000 euro anlastik ama elinden gelen kolayligi sunuyor dr bey insh sende bi sorun cikmaz canim gidmen tirodini olctur orda nolur nolmaz sana simdiden basarili amaliyat diliyorum dualarim sizinle hayirli kadinler bu arada 😘

Tirodotim vardi ama normaldi yapimin dosunu dr dusurmusdu burda 4 ay once demek ondan dusdu hayirlisi artik napalim evet gözterdi cok dogal ve cok basarili amaliyat yapiyor tm istedigim gibi yuzde canlilik toparlanma var ama amaliyat oldugun belli olmuyor fiyat olarak 3000 euro anlastik ama elinden gelen kolayligi sunuyor dr bey insh sende bi sorun cikmaz canim gidmen tirodini olctur orda nolur nolmaz sana simdiden basarili amaliyat diliyorum dualarim sizinle hayirli kadinler bu arada 😘

Sagol Canim Benim, insallah Ben hayirlisi ile guzel olurum,sana da ornek teskil ederim. Ben yeni dusuk yaptim,dusuk yapinca tiroidden suphelendim AMA tahlil yaptirmadim. 4 ayda 10 kg aldim hamileyken,insallah hasta degilimdir,insallah hem zayiflarim,hemde super guzel basarili bir ameliyat geciririm. Sana iyi eglenceler diliyorum. Benimde dualarim seninle

ipekcim senin ameliyatını çok merak ediyordum... tatile laptop ile çıktım ki, sana yazabileyim diye:KK53:

aslında verdiğin bu bilgide iyi oldu... oralara kadar gidip geri dönmek sıkıntılı bir durum...:KK14:

tam kan tahlili troit ile ilgili testleride içeriyor mu acaba...

demek ki gitmeden önce yaptırmak lazım...

ipekcim, herşeyde bir hayır vardır canım... kilonda çok azmış..... troiti düzene sokmana da vesile oldu bu ameliyat:)))

benimde kilo vermem lazım... nasıl vereceğim oda ayrı bir sorun...:KK14:

canım pazartesi ameliyat için mi geliyorsun?... eğer öyleyse şimdiden bol şans ve geçmiş olsun diyeyim...:KK16:

umarım ameliyat sonrası yazarsın buraya..

ipekcim bende antalyadayım.... belki karşılaşırız, yolun sideye düşerse:KK16:

canım pazartesi ameliyat için mi geliyorsun?... eğer öyleyse şimdiden bol şans ve geçmiş olsun diyeyim...:KK16:

umarım ameliyat sonrası yazarsın buraya..

Agustos sonu ameliyat olacagim,simdi tatile geliyorum. Amin Yazarim buradan gelismeleri. Tesekkur ederim.

Ercan beye resimlerimi gönderdim.....

merak ettiğim şeyleri sordum.... 3 gündür cevap bekliyorum ama yok...

tatilde falan mı acaba?

Ercan beye bir ay kadar önce resim göndermiştim... bugün cevap geldi ama sanki ercan bey değilde asistanı falan yazmış izlenimi bıraktı bende... birkaç hastasının da resmini göndermiş... gayet başarılı ameliyatlar ama ercan bey bana öyle bir fiyat çıkarmış ki, inanamadım... herhalde, kendi kendine dediki; bu bayanın yüzünü toparlayana kadar canım çıkar:))) en iyisi fiyatı yüksek söyleyimde gelmesin...

bana çıkardığı fiyat... sadece yüzgerme ameliyatı için 22,500....

bu ameliyat sırasında başka hiçbir ameliyatla da kombinleme yapmam, kaldıramazsın yazmış:KK43:(((( neye göre karar verdi onuda anlamadım...

gayet şaşkın ve üzgünüm şu anda:KK43:(((

ipekcim ercan bey senden ameliyat için ne kadar ücret istemişti... benden 22.500 istedi...

seneye 40.000 e falan çıkarmı diye düşünmeye başladım... ameliyatı seneye düşünüyordum ama sanırım ercan beyden vazgeçicem gibi...

ipekcim ercan bey senden ameliyat için ne kadar ücret istemişti... benden 22.500 istedi...

seneye 40.000 e falan çıkarmı diye düşünmeye başladım... ameliyatı seneye düşünüyordum ama sanırım ercan beyden vazgeçicem gibi...
22,500 ne demek ya adam dalga geçiyor galiba

Ercan beye bir ay kadar önce resim göndermiştim... bugün cevap geldi ama sanki ercan bey değilde asistanı falan yazmış izlenimi bıraktı bende... birkaç hastasının da resmini göndermiş... gayet başarılı ameliyatlar ama ercan bey bana öyle bir fiyat çıkarmış ki, inanamadım... herhalde, kendi kendine dediki; bu bayanın yüzünü toparlayana kadar canım çıkar:))) en iyisi fiyatı yüksek söyleyimde gelmesin...

bu ameliyat sırasında başka hiçbir ameliyatla da kombinleme yapmam, kaldıramazsın yazmış:KK43:(((( neye göre karar verdi onuda anlamadım...

canım benim, bu fiyata küçük bir ev alınır bu neymiş böyle? ama mutlaka bir yanlışlık olmalı, Ercan bey benim ingiltere den geldiğimi bildiği halde bana 7 gün hastanede yatış ile birlikte 11.500tl fiyat çıkardı,orta yüz germe gözaltı için.Ben hala Marmarisdeyim ve burada emeklilik işlemlerimle uğraşıyorum bunları halledince inşallah dişlerimi full porselen yaptırıyorum ve 15 gün sonra Ercan bey e muayeneye gidiyorum,ben de sana yeniden aldığım fiyatı bildiririm. Sen kaç yaşındasın?

Bu rakam çok fazla, kesin bir yanlışlık var, bence hemen elemeyin, yüz yüze görüşün ondan sonra karar verin derim..E-mailleşmek bir nebze fikir verir dr hakkında ama sizi canlı görmesi farklı resimler yanıltabilir her zaman için....Yüzle birlikte burun istiyordunuz, burunla mı kombinleme yapamam dedi yoksa başka bir şey daha mı istemiştiniz?

X