Saç Kesim Şekilleri Kisa Saclara Nasil Fön Cekilir ???

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
saçların kısaysa kalın olmayan bir fırça kullanman gerekir saçının kısalığına göre onu kendin ayarlıycaksın . . fönün ısısını ayarlıycaksın sonra saçlarını tutam tutam aıyır ama düzgün şekilde olsun sonra fırçayı saçının altına koy fönüde fırçanın üstüne tut yakmamaya dikkat et düzleşene kadar tekrarla zamanla elin alışır kolay gelsin . .

evt cnm bnde biLmiodum deli oluodumm hep kuaförlükte olmuo aynen arkadasın dedii gibi snra ztnnnnn alısıosunn herkes hayran hayran bakıo :)):)

canım hazır fön makineleri var böyle kalın fırçalı ve de fırçadan sıcak hava üflüyo aynı arkadaşların dediği gibi fırçayı saçının altına yerleştirip makineyi çalıştırıp fönünü çekebiliyosun daha pratik kendim ben de fön çekmeyi beceremiyom ama bu alet işe yarıyo

set aldım set.. yok olmuyo olmuyo üstler tmmda altlar çatal çatal çıkıyo varya bi düzleşmiyo uyuz oluyorum.koparıp atasım geliyo sonra diyorum kızım saç yok zaten nöörüüon :KK70:

ozaman sacların kırılmıstır uclarından aldırman gerek eger saclarını dumduz ıstıyorsan ütüde yapabılırsın cok guzel oluyo vede hiç bozulmuyo:))))

canım hazır fön makineleri var böyle kalın fırçalı ve de fırçadan sıcak hava üflüyo aynı arkadaşların dediği gibi fırçayı saçının altına yerleştirip makineyi çalıştırıp fönünü çekebiliyosun daha pratik kendim ben de fön çekmeyi beceremiyom ama bu alet işe yarıyo

ondan benim arkadaşım aldı dediği gibi yapmıyo almayın kızlar kendi yaptıınz gbsi olmuyo

X