hamile kalmak için....

SevgiliMelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
585
14
ilişki sonrası wc ye gitmek ve banyo yapmak hamileliği önler mi? bende ilişki sonrası 10 dakika içinde tuvalete gitme isteği oluyo... zor tutuyorum kendimi biçok yerde 1 saate yakın çıkmayın diye yazıyo doğrumudur ki?
bir sürü şey okudum doğrusu nedir ki?
5 aydır deniyoruz bebeğimiz olmuyo:KK43:
bilen arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim...

ilişki sonrası wc ye gitmek ve banyo yapmak hamileliği önler mi? bende ilişki sonrası 10 dakika içinde tuvalete gitme isteği oluyo... zor tutuyorum kendimi biçok yerde 1 saate yakın çıkmayın diye yazıyo doğrumudur ki?
bir sürü şey okudum doğrusu nedir ki?
5 aydır deniyoruz bebeğimiz olmuyo:KK43:
bilen arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim...
canim bence onunla alkali birsey deyil ama bence sen cok cabuk kalkiyorsun onceden gitsen wc ye bence sorun olmaz cunki hamile kalmak icin iliskiden sonra kalkmamak ayaklari yukari kaldirmak gerek ve belinin altina yastik koymak gerek boyle seyler denedinmi?
hemde doktora gitdinizmi hic benimde olmuyor heryolu denememe ragmen yok bebeyim hemde doktor bir sorununuz yok demisdi bize sizde nasil peki?

canim bence onunla alkali birsey deyil ama bence sen cok cabuk kalkiyorsun onceden gitsen wc ye bence sorun olmaz cunki hamile kalmak icin iliskiden sonra kalkmamak ayaklari yukari kaldirmak gerek ve belinin altina yastik koymak gerek boyle seyler denedinmi?
hemde doktora gitdinizmi hic benimde olmuyor heryolu denememe ragmen yok bebeyim hemde doktor bir sorununuz yok demisdi bize sizde nasil peki?

onuda yaptım da e yastık koyup beklerkende geliyor ki:KK43:
doktora da gittim 3 ay denedikten sonra hiç bişeyin yok dedi 1 yıl bekle dedi...

onuda yaptım da e yastık koyup beklerkende geliyor ki:KK43:
doktora da gittim 3 ay denedikten sonra hiç bişeyin yok dedi 1 yıl bekle dedi...
Allah buyuk dur canim bekle en kisa zamanda gelir bebeyin insallah
bence sen hergun yatmadan once git wc ye ve iliskiden sonra aklindan cikart bence gelmiyicekdir wc isteyin
hersey gonlunce olsun tatlim dualar et olur bebeyin Allahinda izniyle

Allah buyuk dur canim bekle en kisa zamanda gelir bebeyin insallah
bence sen hergun yatmadan once git wc ye ve iliskiden sonra aklindan cikart bence gelmiyicekdir wc isteyin
hersey gonlunce olsun tatlim dualar et olur bebeyin Allahinda izniyle

amin canım inş. ikimizinde olur bebeği:)
yarın ovulasyon testi alcam.
burada okudaklarıma göre bi çok kişide işe yaramış...
sen hiç denedin mi ovulasyon testini?

amin canım inş. ikimizinde olur bebeği:)
yarın ovulasyon testi alcam.
burada okudaklarıma göre bi çok kişide işe yaramış...
sen hiç denedin mi ovulasyon testini?
evet canim dogru soyluyorsun cok kiside ise yaradi benim arkadaslarimda da var ise yarayan ama bende olmadi 4 ay denedim olmadi bu ay yine var evde 5 tane ovi testim ama bu ay istemiyorum hic birsey yapmak bu ay kendim icin tatil secdim gelen aydan yine baslarim takip etmeye bu ay oluruna birakdim inan bu ay hic birseye dikkat etmiyorum iliskiyede hatda batim 20 sinde gelmisdi temmuz tam dogum gunumde uzulmusdum onun icin bu ay biraz kafami dinliyicem sonra doktora gidicem bakalim ne diyicek bu sefer iste benim hikayem kisa anlatsamda boyle tatlim :KK16:
sen yap tatlim bence ise yariyacaktir sende
Allah bekletmesin tez zamanda dolsun kucaklarimiz
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

evet canim dogru soyluyorsun cok kiside ise yaradi benim arkadaslarimda da var ise yarayan ama bende olmadi 4 ay denedim olmadi bu ay yine var evde 5 tane ovi testim ama bu ay istemiyorum hic birsey yapmak bu ay kendim icin tatil secdim gelen aydan yine baslarim takip etmeye bu ay oluruna birakdim inan bu ay hic birseye dikkat etmiyorum iliskiyede hatda batim 20 sinde gelmisdi temmuz tam dogum gunumde uzulmusdum onun icin bu ay biraz kafami dinliyicem sonra doktora gidicem bakalim ne diyicek bu sefer iste benim hikayem kisa anlatsamda boyle tatlim :KK16:
sen yap tatlim bence ise yariyacaktir sende
Allah bekletmesin tez zamanda dolsun kucaklarimiz
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah... marka önemi var mı gerçekten eczaneden mi almiştın sen yoksa internetten sipariş mi verdin?
üzülme canım ya hakkımızda hayırlısı... bi bildiği vardır Allahın... veren o sonuçta sen elinden geleni yapmışsın hayırlısı inş en yakın zamanda alırsın güzel haberler..
benimde temmuzun 8 indeydi doğum günüm bende hep içimden geçiriyodum keşke haberini alsam bu ay diye ama...

inşallah... marka önemi var mı gerçekten eczaneden mi almiştın sen yoksa internetten sipariş mi verdin?
üzülme canım ya hakkımızda hayırlısı... bi bildiği vardır Allahın... veren o sonuçta sen elinden geleni yapmışsın hayırlısı inş en yakın zamanda alırsın güzel haberler..
benimde temmuzun 8 indeydi doğum günüm bende hep içimden geçiriyodum keşke haberini alsam bu ay diye ama...
yok canim malesef ben turkiyyede yasamiyorum rusyadayim ve azeriyim burda internetden siparis veremiyorum eczaneden almisdim burda sen ama turkiyyedeysen internetden al istersen cunki onlar iyi marka oluyo simdi den hayirli ugurlu olsun kullan bence icime dogdu bebeyin tez gelicek senin
sagol canim Allah gonlune gore versin kismet bu ay veririz artik guzel haberleri ne yapalim :emir_bebek::emir_bebek:

yok canim malesef ben turkiyyede yasamiyorum rusyadayim ve azeriyim burda internetden siparis veremiyorum eczaneden almisdim burda sen ama turkiyyedeysen internetden al istersen cunki onlar iyi marka oluyo simdi den hayirli ugurlu olsun kullan bence icime dogdu bebeyin tez gelicek senin
sagol canim Allah gonlune gore versin kismet bu ay veririz artik guzel haberleri ne yapalim :emir_bebek::emir_bebek:

inşallah canım benim:) sağol şu hayırlı günlerin yüzü gözü hürmetine inş:) çok teşekkür ederim ilgin için, sağolasın...

kızlar ikinizde daha yenisiniz acele etmeyin bakalım:KK50:bu işler sabır ve bol zaman ister:KK31:daha 1 yıl olmuş yada 3 ay:KK31:benim bir oğlum var ama 2.bebeğimi tam 3 yıldır bekliyorum hemde hiç sorun yokken:KK14::KK14:ovü testi macunlar çaylar bal tarçın karışımı ilaçlar ve 1 kezde aşılama onalara rağmen yok malesef:KK14::KK14:rabbim inş.sizi çok bekletmez bol bol dua edin kuran biliyosanız meryem suresi okuyun:KK16:bu arada sevgili melek rabbim verecek oldumu öyle bir veriyoki tek bir sperm kaçsa oluyor,ama işte olmayıncada biz böle yastıklar havaya dikilmeler kendimizi silkelemeler daha neler deniyoruz:KK1::KK1:1::KK1:ama sen yinede ilşki öncesi mutlak wc ye git gelmez ozaman

X