Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Baby Tech Ahşap Beşik kullananlar??

Mrb yamisy ben de bu beşiği araştırıyorum. Almayı düşünüyorum. Sana bi sorum olucak. 70*130 boyutunda olan kapılardan geçebiliyor mu? Yani kurulu iken odadan odaya gezdirebilir miyim merak ettim?
Kusura bakma canım mesajını yeni gordum. Bu boyut benim kapılarımdan geciyor odadan odaya gezdirebilirsin tabiki. Kapıların normal olculerden darsa bilemem tabiki. Olc kapı aralıgını. Besigin eni korkuluk payıyla toplamda 74 cm oluyo. Kapılarını olc bakalım kapıdan gecermi :KK34:

kızlar normal sallanan alt üst derinlik kademeli 130 cm uzunluğunda olan beşikler ne kadar takribi.
bu besikten bahsediyosan canım gecen sene 650 idi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kusura bakma canım mesajını yeni gordum. Bu boyut benim kapılarımdan geciyor odadan odaya gezdirebilirsin tabiki. Kapıların normal olculerden darsa bilemem tabiki. Olc kapı aralıgını. Besigin eni korkuluk payıyla toplamda 74 cm oluyo. Kapılarını olc bakalım kapıdan gecermi :KK34:

tmm cnm çok teşekkür ederim cevap için. bakayım ben de kapılarımın ölçüsüne. :KK66:

Arkadaslar ben buyuyen besik disinda bu besikten de almak istiyorum. Satmak isteyen var mi ?

Arkadaslar ben buyuyen besik disinda bu besikten de almak istiyorum. Satmak isteyen var mi ?

Elimde hic kullanilmamis var dun geldi kuruldu. Uyku setini bile acmadim. Dusunuyor musunuz almayi? 70*130 beyaz kelebekler modeli.
Hangi şehirdesiniz?
Satmayi düşündüm çünkü benim kapılarîmdan geçmedi. Ben odalarda gezdirebilmeyi düşünmüştüm alırken.

Elimde hic kullanilmamis var dun geldi kuruldu. Uyku setini bile acmadim. Dusunuyor musunuz almayi? 70*130 beyaz kelebekler modeli.
Hangi şehirdesiniz?
Satmayi düşündüm çünkü benim kapılarîmdan geçmedi. Ben odalarda gezdirebilmeyi düşünmüştüm alırken.

Kapı aralıgını olcmedenmi aldın canım?? 70Lik degilde 60lık alsaydın keske

Kapı aralıgını olcmedenmi aldın canım?? 70Lik degilde 60lık alsaydın keske

Ölçtüm canım yaa, kapi aralığı 78 cm.yani uygundu. fakat beşigin kenarinda iki tane metal bilye gibi bisey var aşagida ayakkarinin orda. Onlar kapıdan geçmesine engel oluyo :KK43:

Cnm ben artvin hopadayim.bizim kapilardan da gecmiyo ama benim icin sıkıntı olmayacaktir cunku kuruldugu yerde kalacak... ben bu besige cok heveslendim park yataklarinin goruntusu hic hosuma gitmiyo bu yuzden ahsap olsun istiyorum.peki fiyat olarak ne dusunuyosun ?

merhaba,
Baby tech beyaz kelebekler kullanan arkadaşlar.161 modeli mi? Bişeyi merak ediyorum bunların içindeki uyku seti renk ve desenleri sabit mi? Bir ayıcıklı birde boncuklu varmış sanırım.Sizde hangisi var? bebeği alt kademeye yatırmak zor olmuyor mu.Baktığım kadarıyla derin.Eğilip bebeği yatırmak zorlar mı? Ve son olarak birde 193 kuğu modeli varmış,hangisi daha kullanışlı sizce?

merhaba,
Baby tech beyaz kelebekler kullanan arkadaşlar.161 modeli mi? Bişeyi merak ediyorum bunların içindeki uyku seti renk ve desenleri sabit mi? Bir ayıcıklı birde boncuklu varmış sanırım.Sizde hangisi var? bebeği alt kademeye yatırmak zor olmuyor mu.Baktığım kadarıyla derin.Eğilip bebeği yatırmak zorlar mı? Ve son olarak birde 193 kuğu modeli varmış,hangisi daha kullanışlı sizce?

yummy nerdesin yummy

yummy ne kız :KK1: ay allah iyiliğini versin emi yamisy bacım yamisy :KK1: uzun geldiyse arkidişlerim bana yamiş derler öyle de diyebilirsn :KK34: yummy ne beyaa yumoş gibi :KK52: değişik :KK42:

canım benim uyku seti ayıcıklı olan. gayet güzel ona çok takılma bence :KK34:

bebeği alt kademeye yatırmak hiç zorlamıyor beni. derin olması aksin çok işime yarayan birşey. bebek büyüdükçe eğilip sarkmya başlıyor ve bundan birazcık daha kısa bir korkuluktan çok rahat sarkıyor bnm oğlum. içim çok rahat vallA iyiki bunu tercih etmişim. sabah uyandığında hemen ayağa kalkıyor ve tutunarak beşiği turluyor. dışarıya sarkamıyor. eğildi düştü diye aklım kalmıyor. ben beşikten çok memnunum :KK16:

kuğu da asansörlüymüş bilemiyorum nasıldır. yakından incelemedim ama ben herhalde yine benimkini alırdım.. benim oğlumun beşiği beyaz kelebekler 70*130 ölçüsü. bi küçüğünü alsaymışım atmak zorunda kalacakmışım iyiki büyük almışım. oğlum dönerek uyuyor ve bebek dönerken biryerlere çarparsa uyanır o yüzden ölçüdende memnunum.

bacım mesajlarını tesadüfen gördüm kusura bakma lütfen, alıntı yapaydın keşke

Son düzenleme:
yummy ne kız :KK1: ay allah iyiliğini versin emi yamisy bacım yamisy :KK1: uzun geldiyse arkidişlerim bana yamiş derler öyle de diyebilirsn :KK34: yummy ne beyaa yumoş gibi :KK52: değişik :KK42:

bebeği alt kademeye yatırmak hiç zorlamıyor beni. derin olması aksin çok işime yarayan birşey. bebek büyüdükçe eğilip sarkmya başlıyor ve bundan birazcık daha kısa bir korkuluktan çok rahat sarkıyor bnm oğlum. içim çok rahat vallA iyiki bunu tercih etmişim. sabah uyandığında hemen ayağa kalkıyor ve tutunarak beşiği turluyor. dışarıya sarkamıyor. eğildi düştü diye aklım kalmıyor. ben beşikten çok memnunum :KK16:

kuğu da asansörlüymüş bilemiyorum nasıldır. yakından incelemedim ama ben herhalde yine benimkini alırdım.. benim oğlumun beşiği beyaz kelebekler 70*130 ölçüsü. bi küçüğünü alsaymışım atmak zorunda kalacakmışım iyiki büyük almışım. oğlum dönerek uyuyor ve bebek dönerken biryerlere çarparsa uyanır o yüzden ölçüdende memnunum.

Sadece bu beşik için üye oldum buraya,oyüzden alıntı malıntı anlamadım :)) Ama bak öğrendim yapıyorum.Tavsiye ettğiğine sevindim.Çünkü beğendim bunu.Ölçüsüne ve resmine bakınca sanki okadar eğilip yatıramam gibi geldi.Eşimde yukardan fırlatıverirsin içine diye dalga geçti benimle :)) Bu beşiği bi yerde buldum.Kampanya yapıyor ama sadece orası yapıyor.635 lira şuan da.İçinde de herşey var.Cibinlik bile var.Yok yok.Sen kaça almıştın.Fiyat uygun mu sence?

Sadece bu beşik için üye oldum buraya,oyüzden alıntı malıntı anlamadım :)) Ama bak öğrendim yapıyorum.Tavsiye ettğiğine sevindim.Çünkü beğendim bunu.Ölçüsüne ve resmine bakınca sanki okadar eğilip yatıramam gibi geldi.Eşimde yukardan fırlatıverirsin içine diye dalga geçti benimle :)) Bu beşiği bi yerde buldum.Kampanya yapıyor ama sadece orası yapıyor.635 lira şuan da.İçinde de herşey var.Cibinlik bile var.Yok yok.Sen kaça almıştın.Fiyat uygun mu sence?

Tatlım ben 650 liraya aldım ve zaten bu besigi yatagı cibinligi cibinlik tahtası vidaları uyku seti hepsiyle beraber satıyolar tek satamazlar. Kampanya dedigi neymis ne kampanyası yapıyomus anlamadım ben. Nerden baktın sen canım kandırılıyorsun gibime geliyor...

Tatlım ben 650 liraya aldım ve zaten bu besigi yatagı cibinligi cibinlik tahtası vidaları uyku seti hepsiyle beraber satıyolar tek satamazlar. Kampanya dedigi neymis ne kampanyası yapıyomus anlamadım ben. Nerden baktın sen canım kandırılıyorsun gibime geliyor...

Yok yok kandırılmıyorum :)) yaş yere yatarmıyım ben.Siparişi verecek,ben baby tech firmasını arayıp siparişi teyit edeceğim,ödemeyi ondan sonra yapacağım.Güvenilir bir site bu.Üye olanlara ilk alışverişlerinde % 10 indirim ve 10 tl hediye çeki veriyor.Normal fiyatı 720 TL..piyasayı da araştırdım .Evet gerçekten fiyat öyle.Sanırım sen daha önce aldın 650 ye

kızlar ben de aldım bu beşikten beyaz kelebekler..beyaz rengini aldım bir de köşelerinde kahverengi çıkıntı var köşeleri sivri değil die onu seçtim.. cok hafif ve kullanışlı görünüyor ayrıca cok şık 600 tl ye aldım nakit..iç yatagı yorgam-nı tülü herşeyi beraber geldi hafif ve cok kullanışlı duruyor umarım kullanırken de memnun kalırım

merhabalar bende bu hafta sonu beşik bakmaya gideceğim... $4565.jpg bu beşiği gördüm hoşuma gitti ama kullanışlı mı ? kullananlar memnun mu? park yatakları tercih edenler neden ediyor... beşik seçmek zor iş nasıl yapmalı? :26:

selam şeker ben bu bebek beşiği konusunda en yeni araştıranlardan biriym.. belki biraz geç kaldım araştırmaya o sebeple fazla vakit kaybetmeden soruyorum. tbu beşikler kullanışlı mı ? aşağıdaki resmi olan beşiği gördüm hoşuma gitti ama kullanışlı mı ? kullananlar memnun mu? park yatakları tercih edenler neden terch ediyor... beşik seçmek zor iş nasıl yapmalı? evde beşik koyacağım yer dar ayrıca anca 70 / 120 lik bi beşik alabilirim bu yeter mi bebek için ne kadar süre kullanabilirim bu boyuttaki bir beşiği? Eki Görüntüle 1209245

Son düzenleme:
selam şeker ben bu bebek beşiği konusunda en yeni araştıranlardan biriym.. belki biraz geç kaldım araştırmaya o sebeple fazla vakit kaybetmeden soruyorum. tbu beşikler kullanışlı mı ? aşağıdaki resmi olan beşiği gördüm hoşuma gitti ama kullanışlı mı ? kullananlar memnun mu? park yatakları tercih edenler neden terch ediyor... beşik seçmek zor iş nasıl yapmalı? evde beşik koyacağım yer dar ayrıca anca 70 / 120 lik bi beşik alabilirim bu yeter mi bebek için ne kadar süre kullanabilirim bu boyuttaki bir beşiği? Eki Görüntüle 1209245

Selam sekerim bu besik gercekten cok kullanıslı ben cok memnunum. Park yatakları tercih edenler katlanabilir olması ozelliginden dolayı tercih ediyolar gittikleri yere goturmek icin ama o besikler bebek uykusu icin saglıklı degil kesinlikle kemik ve omurga gelisimi icin bebegin yarı ortopedik yatakta yatması gerekiyor. o yatagıda o besiklerin icine koyamıyosun ya olculeri tutmuyor yada besik o yatagı tasıyamıyor. O besikler oyun alanı olarak tasarlanmıslar ama ebeveynler zamanla onu asıl besik olarak kullanmaya baslamıslar. Onu satan satıcılar dahi onermiyorlar.

Bu besigin 70*120 olcusu oldugunu bilmiyorum ama 70*110 olcusu mevcut. Benim oglumun besigi 70*130 olcusunde. Bu olcu ideal bence. ama yerin yoksa bir kucuk boyunuda alabilirsin. Bana basta besigimiz fazla buyuk gibi gorunmustu ama oglum buyudukce daha buyukmu olsaydı acaba diye dusunmeden edemiyorum, bu besigi rahat 3yasına kadar kullanabilirsin. Enini sakın 70den az alma bebek buyudukce donmeye baslıyor ve donerken biyerlere carpınca uyanıyor genis olması cok onemli oyuzden.

Resimdeki bizim besigimizin sanırım bir yada iki kucuk modeli. Bizimkinin baslarında ceviz detaylar var. Besik cok kullanıslı bence ben cok rahat ettim simdiye kadar aman suda olsaymıs yada suda olmasaymıs dedigim hicbiseyi yok. Kenar korkulukları ahsap olmadıgı icin kafasını carpsa bile acıtmıyor bazen korkuluk korumasını cıkarıyorum hava cok sıcak ise besige hava akısı saglaması acısından, oglumda saolsun cok donerek uyudugu ve korkuluklara yapısarak uyudugu icin ordan biliyorum bi sorun olmadı bugune kadar. Simdi uyanınca korkuluklara tutunup ayaklanıveriyo, besik derin korkuluk boyu yuksek oldugu icin icim rahat bi sekilde besiginde bırakabiliyorum dusme sıkıntısı yok cok sukur :KK34: ben bu besigi dusun derim pisman olacagını da sanmıyorum.

Ohoooyy destan yazmısım laaa :eek: :rolleyes: :KK70:

kızlar ben de aldım bu beşikten beyaz kelebekler..beyaz rengini aldım bir de köşelerinde kahverengi çıkıntı var köşeleri sivri değil die onu seçtim.. cok hafif ve kullanışlı görünüyor ayrıca cok şık 600 tl ye aldım nakit..iç yatagı yorgam-nı tülü herşeyi beraber geldi hafif ve cok kullanışlı duruyor umarım kullanırken de memnun kalırım

Hayırlı olsun tatlım gule gule kullansın bebisin :KK66:

X