kızımın başına bit düştüüü!!kaynanam beni çıldırttı!!!

bende kAynanamla oturuorum 4 yıldır ama benim 4 yılımı diil 40 yılımı götürdü benden herşeye karışır herşeyi laf eder bi simit alırız kim bilir içine ne peyniri koydular boş şeylere para veriosunuz der ulan sen pazardan alıon ya peyniri evde kendinmi yapıon böle diincede konuşma der 7 aylık kızım var bi kere hapşırsa hemen senin yüzünden der bende artık fazla cvp vermeye başladım kızımı doğurdum onunla birlikte boğazımdaki düğümde doğdu:) sustukça daha kötü oluo yeri ve zamanı geldinde sölicen kardeşim susmıcn o nasıl susmuo her boka karışıo sende cvp vercen ama bağırarak diil pis pis sırıtarak o dahada etkili oluo:)

sonuçları kotu oluor o zamanda kendime yakıştıramıyorum ya bu durumu.. herkesle geçinebilirim sanırdım kimseye karışmam falan.. olmuyormuşş EL KAPISI bu olsa gerekk

bizde dürüm severim malum öğrenciken bıkardık ama.. bir alsak yok ona verilecek paraya tavuk alıp kendimiz pişirirmişiz ne gerek varmış falanflan

belki başka sıkıntılar olurdu o zaman.. müminlerin cehennemiymişya bu dunya diycem ama başka sıkıntılar da var zaten kananalar yaraya tuz gibi bişey yaa çok zor çoook çekmeyen bilmez. eviniin kapısını anahtarıyla açıp sessizce süzülenlere imreniyorum, haftasonu plan yapanlara.. kocasıyyla alışverişe çıkanlara... ne bileyim zor walla zooorr

herşey güsel olacak insaALLAH guzel :)yuvarlanıp gitiyoruz işteeee elden ne gelşşir yarın ne getiriir bilinmezz sonumuz hayır ola :) hayı :)

öylede cvp vrmedikçe tepene çıkıo benimki öle bunca sene sustum aileme kadar dil uzattı yinede ağzımı açmadımhiç bi zaman laf yarışına girmedim bi kelime sölerim snrada tavrımı koyarım sonuçta aynı evde yaşıosun kapıyı çarpsan 2 dk snra yine yüz yüze bAkıcan onlarda bunu bilio el mahkum istedikleri gibi davranıolar ama artık yeter benim aileme dil uzatan birisine susmam hiç bişey yapmamışlar bi olumsuz bişi sölememişler dicek laf bulamıo atıoda atıo ben cvp vermeye başladımdan beri bana daha yumuşak konuşmaya başladı 2 saat onla bıdı bıdı yapmıorum o konuşuo sayıyo saçmalıo ben bi kelime ediom ona yetio donup kalıo laf aramızda çok pis laf sokarım:)

öylede cvp vrmedikçe tepene çıkıo benimki öle bunca sene sustum aileme kadar dil uzattı yinede ağzımı açmadımhiç bi zaman laf yarışına girmedim bi kelime sölerim snrada tavrımı koyarım sonuçta aynı evde yaşıosun kapıyı çarpsan 2 dk snra yine yüz yüze bAkıcan onlarda bunu bilio el mahkum istedikleri gibi davranıolar ama artık yeter benim aileme dil uzatan birisine susmam hiç bişey yapmamışlar bi olumsuz bişi sölememişler dicek laf bulamıo atıoda atıo ben cvp vermeye başladımdan beri bana daha yumuşak konuşmaya başladı 2 saat onla bıdı bıdı yapmıorum o konuşuo sayıyo saçmalıo ben bi kelime ediom ona yetio donup kalıo laf aramızda çok pis laf sokarım:)

iyi aslında yaptığın tabi.. herkesin mizacı farklı benim aklıma o an bişey gelmiyo sonradan geliyo iş işten geçince kendimi mal gibi hissediyrum bu sefer.. Bi de babamın söxü derinden etkiliyor beni NE ZULME UĞRAYINIZ NE DE ZULMEDİNİZ ben böyle diyorum ama ona sorarsan benden çirkefi yok aaahhhh bi anlatsaaaa ben bile inanıyorum bazen ona ulan ben ne pis karıyım yaa diyorum. Sonuçta yaşlı diye herkes onun tarafında. yok idare edicen falan. kımse onun gerçek yuzunu bilmiyoki. içerde fsrklı dışarda farklı

keşke benimde kendime ait evim olsa kapısını açtımda kimsecikler olmasa nasıl bıraktıysam öle dursa istediğim yemeği yapsam baharatına kadar damak tadıma göre pişirsem kendi misafirim olsa koştursam çamaşırımı assam kendi evimi kendi pisliğimi temizlesem kocamla tv de film izlesek rahatça dolaşabilsem evin içinde askılıyla şortla kocamla sadece aramızdaki anlaşmazlık yüzünden kavga etsek yemek yedikten snrasofrayı ölece bırakıp kocamla sigara içip muhabbet etsek arkadaşlarımız rahatça gelse fatura kavgası etsek kızımla istediğim gibi vakit geçirebilsem kendi düzenim kendi hayatım kendi otoritem olsa evimde o günleri görücekmiyim acaba:KK43:(

başkalarının düşünmeden yaptığı sahip olduğu şeyler nasıl da özlemimiz bizim.. :KK43: bilemiyorum yanlış bir kelime etmekten korkuyorum ama sorunlar bir başladımı arkası kesilmiyorki

iyi aslında yaptığın tabi.. herkesin mizacı farklı benim aklıma o an bişey gelmiyo sonradan geliyo iş işten geçince kendimi mal gibi hissediyrum bu sefer.. Bi de babamın söxü derinden etkiliyor beni NE ZULME UĞRAYINIZ NE DE ZULMEDİNİZ ben böyle diyorum ama ona sorarsan benden çirkefi yok aaahhhh bi anlatsaaaa ben bile inanıyorum bazen ona ulan ben ne pis karıyım yaa diyorum. Sonuçta yaşlı diye herkes onun tarafında. yok idare edicen falan. kımse onun gerçek yuzunu bilmiyoki. içerde fsrklı dışarda farklı

banada öle diolar anası 2 işine karışıo die kızı 1 ay uğramıo ama bana gelince anneme babama ii bakın oluo kadın bana bel bağlamış 6 tane evladı var 2 si kız bişi olsa biz bakamayız diolar bende dedim benim kadar hiçbiriniz bu kadını çekmediniz dahada işim olmaz Allah ım korusun beni kızı samsunda oturuo biz istanbulda senede 1 görüyo annesini geldiğinin 2.ci günü yeter anne çok konuşuosun dedi bana hak verio görümcelerim Allah için ama iş bakmaya gelince kimse yok

amin canım inş. şu mübarek ramazan ayı hürmetine Allah ım tez vkitte kurtarsın bizi bugünlerimizide aratcak dert tasa vermesin inş.

kocayla iyi olmada bitiyor birçok şey o da bu ortamda çok zor ama bir odanın içinde artık.. başkalarının seni eksiltmesine izin verme mutluluğu kimse için bozma. emelleri bu zaten neden bilmiyorum ama tek emelleri mutsuzluğumuz. konu olsa burunlarından kıl aldımazlar ama maksat belli. bırak herkes eştiği kuyuya düşüyor eninde sonundaaa

kendi evlatları bile kaçıo bakmaktan bi işlerini halletmekten üstüne bide beraber oturuoruz die yiyici diolar gel bi işini yap yok evde gelin var herkesin sorunu bizim evde kime kızsa acısı bizden çıkıo çok zor bi durum gelmem gitmem yatmam kalkmam herşey sorun bişey demese bile bi bakışı yetio ne demek istediğini çok ii anlıorum ben Allah ŞÜKÜR Kİ KOCAM BENle birlik öle olmasa çoktan ayrılmıştım tabi çocuk olmadan kocamı çok seviyorum o benim ilk ve son aşkım bi tek onu sevdim onlada evlendim ama gel gör ki bi ağız tadıyla aşkımı yaşatmıolar bana bugünlerde geçicek inş. umudum hiç tükenmio azalmıo bi gün bu kapıdan çıkıp gidicem ve el gibi gelip gideceğim günler gelicek o gün ben olcam özüme dönücem kocamla yeniden evlencem yaşayamadığım herşeyi yaşıcam inş.

oncelikle gecmis olsun canim takma canim kvdeni hic umursma bile dediklerini
ne alakasi varmis bizde cocukken kiz kardesimde olmustu okadarki kardesimin sacini erkek saci yapmislardi 12 13 yaslarinda defalarca doktora gitmistik Doktor onun derisinin urettegini soylemisti
Garip olani herkesde farkli olabiliyo onun saci kendi uretirken bana geldiginde benim sacimdada durmuyodu ondan gecerse ensemde duruyodu sonra yika hic bisey yok ay bak simdi aklima geldi ne cok uzulmustu saclari giderken Doktor bi sure sonra gider demisti ilacda kullanmisti ve gecti bidahada gelmedi asla pislikle alakasi yok sen takma onu konussun bosver

banada öle diolar anası 2 işine karışıo die kızı 1 ay uğramıo ama bana gelince anneme babama ii bakın oluo kadın bana bel bağlamış 6 tane evladı var 2 si kız bişi olsa biz bakamayız diolar bende dedim benim kadar hiçbiriniz bu kadını çekmediniz dahada işim olmaz Allah ım korusun beni kızı samsunda oturuo biz istanbulda senede 1 görüyo annesini geldiğinin 2.ci günü yeter anne çok konuşuosun dedi bana hak verio görümcelerim Allah için ama iş bakmaya gelince kimse yok

kizlar ya sizleri okuyunca benimki geldi aklima ben onu trde biraktim bikac ay kafa dinleyeyim diye ve ekimde gelicek bakalim kaldigimiz yerden devam edicekmiyiz ay Boyle sahane benim bide iki tane kucuk cocugum var ben gece oturup Sabah uyuyanlardanim malesef cocuklarda oyle gece uyumazlar Sabah uyurlar bakalim nasil olcak eskiden kiziyodu aksam yatmiyosunki Sabah kalkasin diye ahh ahhh ne gunlerdi benim esim benide tutmaz annesi soz konusu olunca bakalim neler gorcez hakkimizda hayirlisi

kizlar ya sizleri okuyunca benimki geldi aklima ben onu trde biraktim bikac ay kafa dinleyeyim diye ve ekimde gelicek bakalim kaldigimiz yerden devam edicekmiyiz ay Boyle sahane benim bide iki tane kucuk cocugum var ben gece oturup Sabah uyuyanlardanim malesef cocuklarda oyle gece uyumazlar Sabah uyurlar bakalim nasil olcak eskiden kiziyodu aksam yatmiyosunki Sabah kalkasin diye ahh ahhh ne gunlerdi benim esim benide tutmaz annesi soz konusu olunca bakalim neler gorcez hakkimizda hayirlisi
sen ben onlar fazlasıyla saf ve iyi niyetliymişiz. ayrı evde oturanlar akıllılar gerçekten talep edipte aslında olmasıgereken böyle ammmaaa.
kendi keyifleri için hayatımıızzı mahvediyorlar neymiş efendim kaynana gelin günü görecekmişde oğlunu ne sıkıntılarla doğurup büyütmüşte sanki biz ağaç kovugundan çıktık. oğlanı doğurmuş ya sanki yaratmış (sümme haşa) bize de bahşetmiş başına kakıp duruyor. ulann evermeyeydin oğlunu o zaman yaw. elin kızı mecbur mu senin saçmalıklarını dinlemeye her an her dakka suratını çekmeye üstelik kocanla aran açılıyor mutsuz oluyorsun neler neler ooooooo kimin umurunda canım. istersen geber. anlayamıyorum walla anlamak istemiyorumm. kocalara gelince sen sesini çıkarmazsan onlarda çıt yok canım. ne keyf ne keyf dilediği zaman aşkının şehvetli kolları dilediği zaman anasının şefkatli kucağıı ooohhh ne ala memleket gelin isterse kafayı yesin memnun da olurlar yanii bu ne yaa. iyimser olayım diyorum falan ama o tren çoktan geçmiş canım..... işin doğrusu daha fazla yıpranmadan evleri ayırmak ama nasıl işte muamma! olacak elbet dua dua ... üzgünüm bu kadar kızıp köpürüp bir çözüme bağlayamamak çok kötü ama benimde başımda 10 yıldır 2de cocuk faln filan.ama madem o kapı ayrılacak yeter yıprandığımız daha kötü olmadan bitsin yaaa kaynanaylada saç başa giren var mıdır bilmiyorum ama işi çıkmaza sokmasınlar ! bizde kaynana olacağız ama... bilemiyorum RABBİM muhtaç etmesin. herkes evinde mutlu olsun yaa hu

sabah annemlere gitcem dedimya eltimde gidecekmiş benimki ben evden çıkınca çıkar ben cıkmazsam cıkmaz o da kızıma gidiyim dedi neyse bir araba fln fln.. kapıda bekliyoruz eltimin kızına daha diyor pasaklıda ondan kızım yok bebeleri yıkamıyor faalan gözüne durasıca kadın bana bir titreme geldi kaldıramıyorumki artıkkk :KK43: he anne dedim biti de ben yarattım benden uzak durun o zaman dedim bitliyiz biiz dedim fln fln. zaten bana laf konuşulmazmışda fln fln. size hiç düşmedimi Allah aşkına doğru söyle dedim köyden birkaç kişi dahailaç istemiş ecz söyledi dedim amaaaa laf kar etmez kapkara cahil bu ! annemlere gittim o da diyoki niye söyledin ulan söylesen suç soylemesen suç ben sabır taşı mıyım lan yeetterrrnnn

evi kapısı ayrı istediği saatte kalkar dilediği gibi.. el ustunde hanımm bunlar ımırumda değil defalarca meydan okudu bana kerameti kendinde sanıyoo ben görücem onu kaynanamla başbaşa bırakııncaa yeter artık ya mubarek gun hangisini isteersen artık ben kendime bakamyorum arkadaşş hem de kabul ben kötüyüm geçinemedm evet işte HODRİ MEYDAN sizin olsunda noluyo biraz da ben uzaktan bakıp keyfimi kaçırmayayım problemi görüp çözmeye çalışmayıp için için sevineyimm ben bunlarla muhatabım yıllardır bıçak kemiği geçti olacak yanı yo k ya boşanacağım ya buradan gideeceğimm

X