Bebek Sahibi Olabilmek ve Kolay Doğum Yapabilmek İçin Fatma Ana Otu

Ben hem suyunu içiyorum hem de küçük bir kısmını üzerimde taşıyorum Meryem Ana Otunun inşaAllah faydasını göreceğim Rabbim hepimize hayırlı salih evlatlar nasip etsin inşaAllah.
Canim mrb ben meryem ana otu icin biseyler sormak istiyrm.oncelikle hamilrmisin ve ben bu otu adetimin son gnu suya koydum ve icmeye basladm suyunu bttkce su ekliyrm hemde ustunde tasiyorum oncelkle adetm hep 7.gunde bterdi ve benm 9.gun oldu bylr tam yunurtlama don.gbi akinym geliyo ama byle parca parca kirmizi bsilerde var icinde sende byle bsi oldumu bde belim ve karnim agriyo acaba yanlis bsilermi yaptm bide rabbim nelere kadir dyorum bu ot yesillenmeye basladi bana cevap verrsen cok sevinirim

@brill merhaba arkadaslar bu meryem ana otunu cok sukur bi tanidigim getirdi.Umre den getirdi.Cok sukur esimle iki rekat namaz kildik felak nas ayetel kursi kunut dualari okudum.Allahtan saglikli evlat dogurmayi diledim.Allah kabul etsin insallah..meryem suresini uc kez bu ota okudum ufledim.Hormonvyedavisi gordugum icin suya koyup icmedim.Korktum.Ostrojen hormonunu arttiriyormus.Uzerimde tasiyip denemek istiyorum.Siz nasil kullandiniz faydasi oldu mu?.es iniz de icti mi.?bu ot cok buyuk uzerinizde nasil tasidiniz.?baska ne yapmalyim.

Bu otu bizde çok duymuştuk, bi tanıdığımızın tavsiyesiyle baya araştırdık ve dini bi siteden sipariş verdik, sağolsunlar hızlıca gönderdiler, kullanacaz inşallah faydalı olur. Rabbim tez zamanda bebiş nasip etsin cümlemize.

Almak isteyen olursa diye link paylaşıyorum :
www.onlinehelal.com/urun_detay.asp?id=1374

Bu otu bizde çok duymuştuk, bi tanıdığımızın tavsiyesiyle baya araştırdık ve dini bi siteden sipariş verdik, sağolsunlar hızlıca gönderdiler, kullanacaz inşallah faydalı olur. Rabbim tez zamanda bebiş nasip etsin cümlemize.

Almak isteyen olursa diye link paylaşıyorum :
www.onlinehelal.com/urun_detay.asp?id=1374
bril bril merhaba, mesajı iletmekte zorluk yaşadım, sen de işe yaradı mı nasıl kullandın canım?

bril bril merhaba, mesajı iletmekte zorluk yaşadım, sen de işe yaradı mı nasıl kullandın canım?
Ben ustumde tasiyorm canm küçük bi parcasini bide suya koydum ictm.suyunu hamile kalamadm ama suyunu içtiğmde bence içimdeki pislikleri atti adetm 7gunde biterken benim 12gune sarkti hep parca parca akintim geldi

@brill merhaba arkadaslar bu meryem ana otunu cok sukur bi tanidigim getirdi.Umre den getirdi.Cok sukur esimle iki rekat namaz kildik felak nas ayetel kursi kunut dualari okudum.Allahtan saglikli evlat dogurmayi diledim.Allah kabul etsin insallah..meryem suresini uc kez bu ota okudum ufledim.Hormonvyedavisi gordugum icin suya koyup icmedim.Korktum.Ostrojen hormonunu arttiriyormus.Uzerimde tasiyip denemek istiyorum.Siz nasil kullandiniz faydasi oldu mu?.es iniz de icti mi.?bu ot cok buyuk uzerinizde nasil tasidiniz.?baska ne yapmalyim.
Canim kirdim küçük bi ksmini iste bizde dualarimizi okuduk aardm bi beze iğneyi taktm devamlı sağ göğsünde tasiyorum eşim icmedi

İnsallah guzel haberlrr alırsın.ostrojen ni arttırıyor.meryem suresinindebhergün okuyun diyorlar.insallah sifa olsun

Arkadaşlar bende başladım kullanmaya fakat suyun tadı yosun gibi görüntüsüde öyle..umreye giden arkadaşım getirdi..içilecek bi tadı yok neden böyle oldu yada normalmi??

Arkadaşlar merhaba.
Ben bu ay çatlatma iğnesi olucam,bu otuda kullansam bi sıkıntı olur mu bilemedim,bilgisi olan varsa yardimci olursa cok sevinirim

Slm aleykum bende bu ay adetimden sonra 3 meryem suresi 7 ayetelkursi okuduk esimle ufledik ve butun olarak uzerimde tasiyorum biraz belli oluyor ama gogsumde uzerini basortumle ortuyorum. Cevat aksit hocadan duydum sadece ve o icilmemesini soyledi sadece uzerinde tasiyacakmissin hamile oldugunu ogrenince cikartikcak burdada denildigi gibi.. Merakla bekliyorum bir sene once 10haftalik dusuk yaptim Allah kimseye yasatmasin ve kimsenin kucagini bos birakmasin ve bu otu vesile kilsin inshAllah..

Bende doguma girmeden suya koydum bitki acilinca o suyu ictim bitirdim nasil kullanildigini pek bilmiodum.suni sanciyla yaptim.hastanede sadece 1 bck santim acilmam vardi ilk.sabah 10 gibi suni sanci veddiler oglen 12 de acilma. 6 cm oldu saat 14 te 9 cm oldu 14.20 de kizim dogdu (ck guzel bir dogumdu sancimda cok hafifti hic korktugum gibi olmadi cunku ilk dogumum cok zor sancisi cok feciydi)

Arkadaşlar bu bitkiyi tüp bebek yaptıranlar hangi aşamada içiliyo bilen var mı? Benim elime bu ot Yen'i ulaştı ve benim yumurtalarım toplandı. Acaba transfer gününden önce içmeye başlasam olur mu? Bi etkisi olur mu ki?

Arkadaslar bu ottan bendede var ama nasil kullanacagimi bilmiyorum benide aydinlatirmisiniz

Meryem Ana otu hamilelikte nasıl kullanılır?

meryem ana otu fatma eli gebelik

X