Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: koltuk minderlerimi kaplattım...

1. Konu Sahibi : Denmur #1

koltuk minderlerimi kaplattım...

nasıl olmuş kızlar..mavili olan yeni hali..:)
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_0840.jpg   Fotoğraf0488.jpg  
    Düzenleyen: Denmur Düzenleme Tarihi : 01-08-2013 Düzenleme Saati :09:38

2. Konu Sahibi : Denmur #2
    harika çok beğendim güle güle kullan :)

3. Konu Sahibi : Denmur #3
    tşk ederim beğenmene sevindim:)mavi kumaş tan perdeye fon yapsammı diye kararsız kaldım :(
    Düzenleyen: Denmur Düzenleme Tarihi : 01-08-2013 Düzenleme Saati :09:52

4. Konu Sahibi : Denmur #4
    Giriş tarihi
    Jun 2013
    Blog Yazıları
    1
    cok hoş olmuş eski haline göre..güle güle kullan:) perde değil de halını değiştirebilirsin diye düşünüyorum :)

5. Konu Sahibi : Denmur #5
    Alıntı larissa1907 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cok hoş olmuş eski haline göre..güle güle kullan:) perde değil de halını değiştirebilirsin diye düşünüyorum :)
    tşk ederim cnm..

6. Konu Sahibi : Denmur #6
    Giriş tarihi
    Sep 2010
    güzel olmuş canım güle güle otur

7. Konu Sahibi : Denmur #7
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    çok beğendim güzel günlerde kullanın bende koluklarımı değiştirmeyi istiyodum ama şuan için mümkün değil kaplama ne kadara mal oldu benim 1 3lü 1 2li 2de tekli koltuklarım var eğer daha uygunsa bende kaplatsam hatta acaba normal bir koltuk takımı köşe koltuk olabilirmi yapabilirmi döşemeci bunu olsa çok süper olurdu ya

8. Konu Sahibi : Denmur #8
    Giriş tarihi
    Apr 2012

Onaylıyorum

Alıntı Denmur kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    nasıl olmuş kızlar..mavili olan yeni hali..:)
    çook güzel olmuş eviniz çiçek açmış perde ve halıyıda degiştirin bence

9. Konu Sahibi : Denmur #9
    Giriş tarihi
    Apr 2012
    Alıntı karakızz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    çok beğendim güzel günlerde kullanın bende koluklarımı değiştirmeyi istiyodum ama şuan için mümkün değil kaplama ne kadara mal oldu benim 1 3lü 1 2li 2de tekli koltuklarım var eğer daha uygunsa bende kaplatsam hatta acaba normal bir koltuk takımı köşe koltuk olabilirmi yapabilirmi döşemeci bunu olsa çok süper olurdu ya
    bende sizin gibi gecenlerde koltuklarımı kaplatayaım dedim 2 tane 3 lü 2 tanede tekli koltuklarım vardı sadece malzeme alıcaktım çünkü eşim kaplayabiliyor işcilik yok sırf kumaşları 400 tl tuttu. bizde vazgeçtik zaten koltuklarımda allaha emanet seneye dagılır diye..

10. Konu Sahibi : Denmur #10
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    çok güzel iç açıcı olmuş halı ve fon perdeyi de ona uygun yaparsan çok güzel olur güle güle kullanın.

Sayfa: 1/3 123 SonSon