koltuk minderlerimi kaplattım...

Denmur

Popüler üye
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
1.260
-10
46
nasıl olmuş kızlar..mavili olan yeni hali..:)

Eklentiler

• $IMG_0840.jpg
    $IMG_0840.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 259
  • $Fotoðraf0488.jpg
    $Fotoðraf0488.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 221
Son düzenleme:
tşk ederim beğenmene sevindim:)mavi kumaş tan perdeye fon yapsammı diye kararsız kaldım :KK43:

Son düzenleme:
cok hoş olmuş eski haline göre..güle güle kullan:) perde değil de halını değiştirebilirsin diye düşünüyorum :)

çok beğendim güzel günlerde kullanın bende koluklarımı değiştirmeyi istiyodum ama şuan için mümkün değil kaplama ne kadara mal oldu benim 1 3lü 1 2li 2de tekli koltuklarım var eğer daha uygunsa bende kaplatsam hatta acaba normal bir koltuk takımı köşe koltuk olabilirmi yapabilirmi döşemeci bunu olsa çok süper olurdu ya :KK52::KK76:

çok beğendim güzel günlerde kullanın bende koluklarımı değiştirmeyi istiyodum ama şuan için mümkün değil kaplama ne kadara mal oldu benim 1 3lü 1 2li 2de tekli koltuklarım var eğer daha uygunsa bende kaplatsam hatta acaba normal bir koltuk takımı köşe koltuk olabilirmi yapabilirmi döşemeci bunu olsa çok süper olurdu ya :KK52::KK76:

bende sizin gibi gecenlerde koltuklarımı kaplatayaım dedim 2 tane 3 lü 2 tanede tekli koltuklarım vardı sadece malzeme alıcaktım çünkü eşim kaplayabiliyor işcilik yok sırf kumaşları 400 tl tuttu. bizde vazgeçtik zaten koltuklarımda allaha emanet seneye dagılır diye..

çok güzel iç açıcı olmuş halı ve fon perdeyi de ona uygun yaparsan çok güzel olur güle güle kullanın.

arkadaşlar kaplatmanıza gerk yok bürümcük koltuk örtülerinden alın her mobilyaya uyuyor hemde fiyatları da uygun internetten araştırın bürümcük yazınca çıkıo

tşk ederim.beğendiğinize sevindim...kol kısımları kaplanmadı ,sadece oturma yeri ve dayanma kısmı değişti fermuarlıydı zaten ,kumaşlarını aldım,ölçülerini verdim terziye diktirdim çok uygun fiyata kumaşlar 150 tuttu terziyede 130 lira verdim bu kadar ayrıca bunları köşe ben yaptım 2 linin kolunu çıkardık diğerinin yanına yaklaştırdık köşe oldu:KK34:

canım çok güzel olmuş bayıldım benimde koltuklarım çok sağlam ne zamandır onları köşe takımı yaptırmak için araştırma yapıyorum biraz kararsızlık birazda maddiyattan beklmek zorunda kaldım. koltuklarımın kolları metal iki çekyat yani ikisinin arasına üçgen köşe parçası yaptıracaktım sonra hepsini kaplatacaktım ama baya bi pahalıya mal oldu arasındaki köşeyi usta yapacak 200 lira kumaşlar 600 lira kaplatma ücreti 400 lira tutuyor çok geldi anlayacağın seningibi mi yapsam acaba...

gerçekten çok güzel olmuş canım gül güle otur.. bence fon perde yaptırsan çok güzel olur..:KK71:

niye bilmem evde renk curcunasına bayılırım
koltuklarında harika olmuş
bide ne kadara kaplattın bende 5 seneli koltuklarımı kaplatayım diyorum fiyat hakkında fikir sahibi olayım bari...

niye bilmem evde renk curcunasına bayılırım
koltuklarında harika olmuş
bide ne kadara kaplattın bende 5 seneli koltuklarımı kaplatayım diyorum fiyat hakkında fikir sahibi olayım bari...

tşk ederim beğendiğinize sevindim..heryer kahve kremdi biraz renk gelsin istedim..
kumaşlrı 150 liraya aldım terziyede 130 lira verdim bu kadar..

tşk ederim beğendiğinize sevindim..heryer kahve kremdi biraz renk gelsin istedim..
kumaşlrı 150 liraya aldım terziyede 130 lira verdim bu kadar..[/

fiyatıdA baya uygun aklıma yattı şimdi :KK23:
teşekkür ederim bilgilendirdiğin için canım....

harikaa canım çok beğendim..:nazar::KK16:
güle güle kullanın inşallah yeni halini:nazar::KK54:

X