Montessori Anneleri ve Minikleri

Slm, dün zeka kartlarını araştırırken bu topicle karşılaştım ve dünden beri montessori videoları izliyorum ve eğitim sistemini iyice araştırdım. Bu tarz eğitim veren kreşleri bile aradım şimdiden :)
İzmir 2015 Anneleri oyun grubu diye de bi topic açtım umarım buluşup biz de güzel faaliyetlerde bulunuruz miniklerimizle...
Merhaba;

bu grubunuz hala aktif mi? Benim de 1 yaşında bir kızım var. Onun yaşıtları ile bir araya gelebileceği gruplar arıyorum.

Sizin ufaklik ne kadarlik bilmiyorum yada soylediyseniz de hatirlmiyorum ama 18 ay ustune hitap eden bir uygulamadegil.18 ay alti icin ise bebeginizi cok iyi gozlemleyip tuvaletinin geldigine dair sinyali ogreniyorsunuz oncelikle ve o sinyali aldiginiz heran lavabo, lazimlik, legen,adaptir tarsi ayina uygun herseye tutup alistiriyorsunuz.zamanla bebek bu temizlige alisiyor ve kendi altina yapmayi redediyor.kizimla 1 ay denedik ve sonrasinda altina kaka yapmadi hic.temizligi sevdi...be bunun sayesindedir ki simdi hic bir zorluk alistirma asamasi baski vs vs yasamadan yine kendi istegiyle kulota terfi etti.hic bir kaza sorun vs yasamadik ve muhtemelen bunu TI ye borcluyuz.facebook uzerinden bezsiz bebek yada tuvalet iletisimi olarak gruplara ulaşabilirsiniz.

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
X