Sünnet Sünnet

3q3m3nim

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2013
5
0
:44: selam yeni üye oldum siteyi sürekli takip ediyordum zaten ( : burada olmaktan mutluluk duyuyorum paylaşımlarınızı bekliyorum. 11 aylık oğlum var bu zamana kadar hiç bi sorunumuz olmadı çok şükür. geçtiğimiz cumartesi pipisinin ucunda kızarıklık gördük hafifde şişlik vardı ağlamaya başladı gecenin bi yarısı acile götürdük. bişi ısırmış olmalı dedi doktor karınca sinek vs. 2 tane krem verdi çişini yapabilio dedi gönderdi bizi. ertesi gün farkeddimki bebeğim çişini çok az yapıo bezini açıorum en fazla 2-3 kere yapmış oluo çok az ıslak çünkü. çişini yaparken ağlamaya başladı canı yanıo belli başka bi doktora götürdük çocuk cerrahisine penil rotasyonu var dedi pipisindeki çizgi yamukmuş sünnet de olması lazım dedi daha 11 aylık genel anestesi ile olacakmış ikisini bi arada yapıcaz dedi kan testi aldı bi bebeğim hala emio 40 dk sürecek bi ameliyatmış çok endişelerim var korkuorum anestezi sonuçta benzer şeler yaşayan varsa lütfen paylaşımlarınızı bekliorum pazartesi günü olacak sünneti çok korkuorum endişe etmekden ben hasta oldum bu arada kızarıklık ve şişliği acısı geçti çişini de normal yapmaya başladı artık hemen hemen .

:18: konuyu yinelemiş gibi olmayım üroloji bölümüne açmıştım sünneti görmediğimden :KK50: tekrar açtım o yüzden paylaşımlarınızı bekliorum

X