Ah şu erkekler :(

Bebegimle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
1.269
121
Slm Kızlar..

Dün Esimle Sofrada Oturuyorduk ve Bana Hatun ne kadar kilo aldin disardaki citi piti kizlara bak dedi cok üzüldüm ve gücüme gitti..
Kizimiza süt olsun diye eve sütler meyve sularken iyidi zaten sürekli iğneli konusan birisi..

Cok üzüldüm kizlar bana yardim edin nolur :KK43:((
+ emziriorum hala.. kizim 8 aylık

Son düzenleme:
Bence iğneli konuşan birisi değil, dengesiz ve hatta patavatsız konuşan biri...
Sen de ona ne kadar göbek yaptın, dışarıdaki fit erkeklere bak de..
Anlaması için aynısını yapmak gerekiyor..

patavatsızlık yapmış.. Lafın nereye gişdiceğini düşünmeden söylemiş. Klasik erkek modeli işte. Amannn hiçte takma!! Yavrunu besliyosun misler gibi. O ne derdinde sen ne derdindesin. Hele bi sütten kesilsin yavrun. o ZAMAN ALDIĞIN KİLOLARI VERİRSİN KAPAK OLUR BEYFENDİYE

üzülücenize keşke sizde ona cvp verseydiniz sende çok göbek yaptın die hadi kilo aldın demiş bide üzerine dışardaki çıtı pıtı kızlara bak demiş baksen beyefendiye hiç takma canım bak sen bebeğini emzirmeye sonra verirsin nasıl olsa ilk önce bebeğinin sağlığı

Bence iğneli konuşan birisi değil, dengesiz ve hatta patavatsız konuşan biri...
Sen de ona ne kadar göbek yaptın, dışarıdaki fit erkeklere bak de..
Anlaması için aynısını yapmak gerekiyor..

eşek hoşaftan ne anlar suyunu içer tanesini bırakır :KK70:

bnmle evlenebilmek icin ne kadar yalvardi anneme kizlar bi bilseniz.. sanki şimdi o yalvarak erkek o degilde baskasııydı..

Son düzenleme:
Spor salonlarındaki kaslı erkekleri anlat ona,totosunu kaldırıp bi zahmet gidip bikaç kas yapsın sağına soluna;
diline çalışacağına:KK34:

eşiniz patavatsızlık yapmış.acaba sizi gaza getirip zayıflamanız içinmi söyledi bu lafı.eğer öyleyse yaptığının çok kırıcı olduğunu söyleyin.

Klasik Türk erkeği işte.
Kendi göbeklerine "Türk kası" derler, kadınların selülitlerine laf ederler.
Çok sevdiğim şu söz olayı özetliyor aslında:
[h=2]"Erkekler göbekleri için türk kası diyorsa; kadınlarda selülitleri için bacak gamzesi diyebilirler"[/h]:KK1:

:KK9::KK1::KK53::KK53::KK53::KK53: çok güldümmm süper cevapmış ilerde bir gün olursa söylicem bu lafı :KK1::KK1::KK1:

Bu erkekler ne bencıl ya kendılerıne bakmadan neler söyleyebılıyorlar
Insan bı düşünür, acaba böyle dersem üzülür mü, kırılır mı dıye tam odun bunlar yaa

Bnm bbebegmde 5aylik.
Kocam durumu blior. Nden kilo veeremedgmi.
Arada laf soler o kdr :-)
Kocanin demesne takilmaaa uzulme bile.
Taklms o snaaa.
Bence.

:KK53::KK53::KK53:
Ben her lazım olduğunda söylüyorum ama malesef benim koca kafalı yarime söylemek nasip olmadı.
Kendisi benden bile zayıf. :KK53: :KK14:
O yüzden şimdilik arkadaşlarıma, tanıdıklarıma söylüyorum. :KK33::KK33:

henüz söyliyicek kadr deilim 53 kiloyum o 80 kilo iri yarı ama olsun aklımın köşesinde bulunsun lazım olur :KK53:

Erkekler doğum yapmadan dombili dombili dolanıyolar
Kadınlar hem doğum yapıyo, hem bir süre sonra hemen hemen eski haline dönebilecek kadar azimliler :nazar:

Konu sahibi misilleme yap
Biscolata erkeklerini örnek örnek ver sende ona :KK53:

henüz söyliyicek kadr deilim 53 kiloyum o 80 kilo iri yarı ama olsun aklımın köşesinde bulunsun lazım olur :KK53:

:KK14::KK14::KK14::KK14:
Ne yüzüme vuruyorsun ki şimdi? :63:
Hayır yani ne gerek var? :63:

Bende yakında öyle olcam zaten, hııhhh. :63:

:KK9::KK9:

Erkekler doğum yapmadan dombili dombili dolanıyolar
Kadınlar hem doğum yapıyo, hem bir süre sonra hemen hemen eski haline dönebilecek kadar azimliler :nazar:

Konu sahibi misilleme yap
Biscolata erkeklerini örnek örnek ver sende ona :KK53:

Damardan girdin sende. :KK23::KK23:

:KK53:

X