Dans :)

Lovaticon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2013
44
0
En büyük hobim dans :) Dans kursuna gidiyorum ve dans ederken herşeyi unutuyorum. En mutlu olduğum zamandır dans ettiğim zaman. İyiki başlamışım, kaç sene oldu yinede bıkmadım, bıkamam :) Ölene kadar dans edicem ben evet :KK70: Sizde tercih etmelisiniz mutlaka. Biraz garip gelebilir en başta ama gidip gördüğünüz zaman, öğrendiğiniz ve dans ettiğiniz zaman ne demek istediğimi tamemen anlayacaksınız :)

Üniversiteye başladığımda(inşallah kazanırım) dans kursuna gitmeyi düşünüyorum.Özellikle latin dansları olan samba ya da salsa öğrenmek istiyorum :)

Ben de çok istredim dan edebilmek. Eşimle özellikle :KK19:
Acaba kursa gitsek öğrenmede zorluk çeker miyiz ?

Vücut yapınızı bilmediğim için tam konuşamam fakat bende ilk başladığımda hiçbir şey bilmiyordum. Yapamam diyordum. Hareketler o kadar zordu ki ilk 5 ay falan kurstan eve geldiğimde bacaklarım, belim öyle bir ağırıp tutuluyordu ki... 1 gün ayılamıyordum :)) Ama tabiki bünye alışınca çok zevkli ve kolay bir hale geliyor. Yolda adım atarken bile o hareketleri düşünüp öyle hareket ediyorum :) İçimden ''sek, bas, dön, parmak ucu'' gibi komutları ezberliyorum. Her dans için başka komutlar var ve bu komutların hepsini, dansların adını, tarihini, ülkesini ezberliyorsun zamanla. Eşinle gidersen emin ol çok eğlenirsin :) Bir zaman sonra çok kolay gelecektir. :)

En büyük hobim dans :) Dans kursuna gidiyorum ve dans ederken herşeyi unutuyorum. En mutlu olduğum zamandır dans ettiğim zaman. İyiki başlamışım, kaç sene oldu yinede bıkmadım, bıkamam :) Ölene kadar dans edicem ben evet :KK70: Sizde tercih etmelisiniz mutlaka. Biraz garip gelebilir en başta ama gidip gördüğünüz zaman, öğrendiğiniz ve dans ettiğiniz zaman ne demek istediğimi tamemen anlayacaksınız :)

Canim bende dans kursuna gidiyorum. Rock, salsa, mumba ve vals danslarini biliyorum. Yeniyim ama ben daha 1 sene oldu.

X