2014 Yarenleri! :)

kızlar selam.. bir kaç gün aradan sonra geldim tekrar.. ara sayfalarda göremediğim mesaj olduysa kusura bakmayın gördüklerime cevap verdim.. Dün teslim ettim sevdiğimi canımdan can gitti.. canım gitti.. çok zor.. henüz aramadı.. bende durumlar böyle. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Yok acımıyorum da kıyamıyorum diyim neden dolayı kızgınlık oluyor peki??

o anlamda acıma demek istedm tatlım kavga ediyosun ikimizde birbirimizi suçalyıp sarıyoruz bi yerden snra ben burda onsuzluğa katlanıyorum o alttan alsın diye düşünüyosun oda ben onun için gttim o alttan alsın diye düşünüyo yiyoruz brbirimizi

o anlamda acıma demek istedm tatlım kavga ediyosun ikimizde birbirimizi suçalyıp sarıyoruz bi yerden snra ben burda onsuzluğa katlanıyorum o alttan alsın diye düşünüyosun oda ben onun için gttim o alttan alsın diye düşünüyo yiyoruz brbirimizi

Doğru haklısın sende.. Benimkide az önce aradı neşesi yerindeydi düne göre ama tüm gün bekleyip sadece 5 dakika konuşmak çok koyuyo bana ona da bişey diyemiyorum normal gibi konuşup kapatıyorum..

aynen dualarım da kalbim de onunla..

kızlar selam.. bir kaç gün aradan sonra geldim tekrar.. ara sayfalarda göremediğim mesaj olduysa kusura bakmayın gördüklerime cevap verdim.. Dün teslim ettim sevdiğimi canımdan can gitti.. canım gitti.. çok zor.. henüz aramadı.. bende durumlar böyle. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Kuzumm en kısa zamanda arar inşaallah sesini duyarsin ben de sabah konuştum aksam ararim dedi bekliyorum da beklemek çok zor:KK43::KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Kuzumm en kısa zamanda arar inşaallah sesini duyarsin ben de sabah konuştum aksam ararim dedi bekliyorum da beklemek çok zor:KK43::KK43:

kızlarr aradı yaa aradıııı 3 dakika 21 saniyeee nasıl keyfim yerine geldi bir bilseniiizz :KK1::KK1::KK1::KK1:

amiin canımm inşallah inan ilk fırsatta arayacaktır..

Dun sabah konustuk bi de gece 11 gibi aradi bugunde 1 de aradi aksam ararım dedi bekliyorum bakalim gelen askerleri kaydediyormus o yüzden gec olabilirmiş:)

X