2014 Yarenleri! :)

Görüşüyoruz canm çok ariyor beni gun icinde.cep gotrmedi daha yeni gtti diye.ankesorluden ariyor.bazen bn ariyom konuşuyorz 1 saate yakin:)[/QUa
aaa valalhi şanslıısun canım benim yaa nerde şuanda sevgilim burdura gidiyor acemi birliği:)

bzmde acemilik kutahyaydi canm ilk zamanlar tabi böyle cok uzun konusamiyrdk.acemilikte yemin toreninden sonrada orda kaldi o.bazilari gtti ondn rahatlik oldu daha uzun konustk.50 gun surdu acemilik bzm.ustada diyarbakirda suan burda daha rahatiz. Daha cok sesini duyabiliyorum.

konuyu görünce dikkatimi çekti. benim sevdiceğim de bu yaz gidicek ben napıcam. hiç ayrı kalmadım ki ben ondan kokusunu özlerim bitanemin :KK14::KK14::KK14:

[bzmde acemilik kutahyaydi canm ilk zamanlar tabi böyle cok uzun konusamiyrdk.acemilikte yemin toreninden sonrada orda kaldi o.bazilari gtti ondn rahatlik oldu daha uzun konustk.50 gun surdu acemilik bzm.ustada diyarbakirda suan burda daha rahatiz. Daha cok sesini duyabiliyorum.[/QUOTE]

bizimki burdurda bakalım usta birliği neresi olacak umarım sizin gibi rahat olabilirz

Son düzenleme:
X