2014 Yarenleri! :)

pofuduk16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
4.843
1.027
28
merhaba kızlar, daha erken evet ama her geçen gün aleyhimize işliyor maalesef :KK50: var mı bakalım 2014te sevgilisi askere gidecek olan?En Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
sagol canım 2014 nısan sonu mayıs bası gibi döncek inş :KK14:
senınkı nezaman gidicek
şu sıralar izin alacak işyerinden muayene için falan bakalım ondan sonra belli olur kesin olarak, ama Şubat gibi duruyor :KK43: canım bir şey sormak istiyorum internette 2014 celp dönemleri var mesela kütüğe göre aylar yazıyor onlar doğru mu acaba bir bilgin var mı?

şu sıralar izin alacak işyerinden muayene için falan bakalım ondan sonra belli olur kesin olarak, ama Şubat gibi duruyor :KK43: canım bir şey sormak istiyorum internette 2014 celp dönemleri var mesela kütüğe göre aylar yazıyor onlar doğru mu acaba bir bilgin var mı?

yok cnm ya onlarn baska bı sıstemı var ona göre gönderıolar net ortamı saglıklı deil yani
bizde öyleydık ekım gibi muayne olmuştu subatta hemen aldılar

yok cnm ya onlarn baska bı sıstemı var ona göre gönderıolar net ortamı saglıklı deil yani
bizde öyleydık ekım gibi muayne olmuştu subatta hemen aldılar

anladıım çok teşekkür ederim canım En Büyük TÜRKİYE ilk fırsatta muayenesi falan olacak zaten en kısa zamanda burda paylaşırım askerimin gideceği tarihi En Büyük TÜRKİYE

merhaba kızlar, daha erken evet ama her geçen gün aleyhimize işliyor maalesef :KK50: var mı bakalım 2014te sevgilisi askere gidecek olan?En Büyük TÜRKİYE

2014 agustos dönüşşşşşşşşşşşşşşş En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE
hayırlısı olsun canımcımmm daha agustosta gıdenler olcak sonra kasım falan sonra 2014 yarenlerı gelır buraya dıye dusunuyorummmm
tecil falan mı bozdurcak senin yoksa normal zamanında mı gitmiş olcak nasıl oluyo :KK9:

hadi Allah kavuştursun canım benim, aynen Ağustos Kasım var ama ben sabredemedim açıverdim konuyu :KK70: yok normal zamanı 94lü erkek arkadaşım :) zamanında gitmiş olcak yani :)

Hakkınızda hayırlısı olsun yawrum, gitsin gelsin biran önce askerlik herşeye engel çünkü..

Benimkide 2014 Ağustos -Eylül gibi gelicek Allahımın izniyleeEn Büyük TÜRKİYE

Hakkınızda hayırlısı olsun yawrum, gitsin gelsin biran önce askerlik herşeye engel çünkü..

Benimkide 2014 Ağustos -Eylül gibi gelicek Allahımın izniyleeEn Büyük TÜRKİYE

sağol canım benim Allahın izniyle gittiği gibi de gelir En Büyük TÜRKİYE yani ve benim şuan sürekli aklımda ama gidecek bakalım nasıl geçecek 15 ay falan gidip gelse bu soru işaretleri yok oluvericek ama zamanı var tabiiki gidip gelecek Allahın izniyle En Büyük TÜRKİYE

sağol canım benim Allahın izniyle gittiği gibi de gelir En Büyük TÜRKİYE yani ve benim şuan sürekli aklımda ama gidecek bakalım nasıl geçecek 15 ay falan gidip gelse bu soru işaretleri yok oluvericek ama zamanı var tabiiki gidip gelecek Allahın izniyle En Büyük TÜRKİYE
Hiç birşey için sıkma kendiniz, bizde geldik buraya nasıl olucak nasıl geçicek diye ama geçiyor bir şekilde gerçekten, çok özlüyorsun yalnız hissediyorsun ama dayanıyorsun, başka çare yok çünkü, inşallah iyi bir yere düşer, allah hayırlı insanlarla karşılaştırır,Sen şimdilik yanındayken tadını çıkart kıymetini bil, daha erken böyle üzülmee

Aaa belli olmuş bile. İnş gideceği yer iyi olur canım. Benim sevgilimde 2014 ağustosta gelicek inş :) İzin kullanmazsa tabii :) Daha 5 ay var tadını çıkarın valla beraber olduğunuz günlerin değerini bilin. Ben hatırlıyorumda 5 ay kala falan çok üzülüyodum sürekli ağlıyodum şimdi diyorum keşke mutlu geçirseydik günlerimizide zaman çabuk geçiyo bak 5 ay sayarken şimdi 300lerde şafak sayıyoruz :)

kızlar bugün muayenesini oldu şubeye gitti falan, ve sonucumuz 04.02.2014 :KK43::KK43:En Büyük TÜRKİYE

Demekki 94/1 gidecek hayırlısı olsunnnn. Seninki gidecek bnmki gelecek hayırlısıyla.. :) kalan 5 ayı güzel geçir şayet gidince yeterince üzüleceksin şimdiden üzüLme kasma kendini hiç geçiyor bir şekilde..
Arama konusunu sormşsn acemide 2-3 günde 1 de arayabilir hergünde yerine göre ystada zaten telefon kullanır msjlaşırsınıx knşrsnz yoğunluğuna göre şimdiden dert etmee cnm bunları

X