2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

köklü sayılar testi çözdüm , harita çalıştım . öğretmenin gelmeyeceğini bilsem de yarın dershaneye gideceğim iyi geceler kızlar :KK3: güzel bir güne uyanırız inşallah :KK16:

bugün osmanlı kültür uygarlık çalıştım ve maşallah 417 soru çözdüm :nazar:
ama bu konu çok acayip. sorun ne biliyosun diye hiç :KK37:

[FONT=&quot] Kızlar selam
:KK3:

[FONT=&quot]İyisinizdir inşallah. Öncelikle hepinize iyi seneler diliyorum. İnşallah dileklerimize hayırlısıyla bu sene içinde kavuşmayı Allah nasip eder hepimize. :KK16:

[/FONT]

[FONT=&quot]Kota sebebiyle yazamadığım süre içinde tarihi bitirdim, vatandaşlığa geçtim. Onda da yasamaya kadar geldim. Bu dersi sürekli baştan alıyorum, Allah sonumu hayretsin. Neyse…

[/FONT]

[FONT=&quot]Sayfalar baya ilerlediği için hepsine tek tek bakmak pek mümkün görünmüyor, son sayfalara göz gezdirdiğimde ösym nin yine bir değişiklik yaptığını öğrendim. Alan sınavı gelen sınıf öğretmenlerim, üzücü bir o kadar da sinir bozucu bir durum. Sedefin yazdıklarına katılıyorum, başlı başına tek bir alana yönelik bir branş değil sizinkisi. Dilerim yeni konulara çalışma kısmını kolaylıkla atlatırsınız, zaten hepinizin bir sürü dersi var bu sınavda, rabbim kolaylığını versin sizlere. Amin…

[/FONT]

[FONT=&quot]Kızlar, birkaç gün önce beni baya etkileyen bir rüya gördüm hayırlısı olsun inşallah. Biraz uzun oluyo yazım ama anlatmadan geçmek istemedim. Rüyayı gördüğüm gün, bu yaz atanıp giden bir arkadaşıma msj atmıştım halini hatırını sormak için. Msjıma soğuk bir cevap yazdı ve konuşmayı ilerletmedi, napıyosun ne ediyosun falan diye beni sormadı –ki öyle bir insan değildi ama ikidir aynı şeyi yapıo- O gün moralim bozuldu, üzüldüm biraz. Her neyse gecesi bir rüya gördüm.

[/FONT]

[FONT=&quot]Rüyamda ben ücretli öğretmenliğe başvurmuşum ve sonucumu öğrenmek için ilgili kuruma gidiyorum, elimde evraklar falan var (öğretmenlik mezunu değilim biliyosunuzdur belki). Yanımda da gerçek hayatta tanımadığım bir kız arkadaşım var, yüzünü görmüyorum. Neyse gidiyoruz ve memur bayan evraklarımı alıyo ve güneydoğuda bir ilde bir ilköğretim okulunu kazandığımı söylüyo, okulun adını da söylüyo. Elimde de kazandığım okulun adını yazan bir kağıt var. Başta seviniyorum işte puanım düşüktü ama kazanmışım falan diye ama sonra içimden diyorum ki ben sadece memleketimi yazmıştım, orası uzak nasıl gideceğim falan diyorum. o kadar etkilenmişim ki sabah 6 ydı uyandım. Telefonuma okulun adını falan yazdım unutmayayım diye. Sonuç olarak rüyamda bana söylenen okul gerçekte de o ilde var olan bir okulmuş, internetten baktım tüylerim diken diken oldu hatta. O memleketi hiç bilmem, köyünü ilçesini falan da bilmiyorum. Bir yerden duyup da aklımda kalmış diyemem yani. Bu gördüğüm rüyayı sadece kendime yormuyorum, her ne kadar öyp’ye falan başvursam da öğretmen değilim ki ilkokulda öğretmenlik yapabileyim. Ben çok nadir de olsa çevremdeki bazı kişilere ait şeyleri de rüyamda görebiliyorum, size de oluyodur muhakkak. Bir de şunu söyleyeyim, rüyada gördüğüm şehir memurlukta gidebileceğim yerlerden değil, benim gidebileceğim kurumlar belli az çok, yani bilinçaltıdır falan diyemiyorum. Anneme dedim o da dedi belki öğretmen biriyle evlenirsin :KK9: :KK30: Bir öğretmen arkadaşım var, o da bizim gibi kpss ye hazırlanıyo. Rüyamı ona söyledim belki sen atanırsın diyerek, o da ben o tarafları tercih etmeyi düşünmüyorum dedi. [/FONT]

[FONT=&quot]Memleketin adını özellikle yazmadım bu arada, hani yazsam yanlış anlaşılmaya müsait bazı konular olabilir onlara hiç girmek istemem. Her yer memleketimiz, ben de doğuda yaşıyorum, ama herkesin de tercih hakkı var. Ama eğer olur da güneydoğuda bir yere atanırsanız, bana msj atarsınız bakalım rüyam çıkmış mı diye :KK1:
[/FONT]
nathalim rüyandan çoookkkk etkilendim :KK52: ben güneydoğuya seve seve giderim :KK55: :KK9: şaka bi yana.. hayır olsun rüyan canım. inşallah atanırsın malum olmuştur sana belki. atanınca kim bilir bi bağlantın olabilir orayla :KK34:
desteğin için sağol arkadaşım :KK19:
Canım ben aranıza yeni katıldım sayılır ama duyduğumda ilk aklıma sen geldin.. Sedefciğim çok haklısın ama moralini bozma,hepimiz aynıyız inan ki..Benim de moralim bozuluyor ama şöyle dua etmek lazım galiba hani milyoner filminde çocuğun hep bldiği yerler çıkıyordu ya bizim de öyle olur inşallah:)
sağol kuzucum desteğin için. kocaman amiiiinnn diyorum. işte o kısımda araya nasip giriyor. hele güncellerde ve tarihte bildiğin şey gelmesi çok etkiler gerçekten.
Kızlar hepinize merhabalar..Dün internet yoktu evde o yüzden giremedim..
Bu yıl hepimize güzellikler getirir inşallah..Geçmişin tüm acılarını siler ve umutlarımıza kavuştuğumuz bir yıl olur...
Dün ilk defa harika çalıştım maşallah..Size söyleyeceğim diye de heyecan yapıyordum ki giremedim.Bugün söylicem ama:)
Ölçme 1 konu 67 soru
Mat 1 konu 52 soru
Tarih 3 konu 115 soru
Bu beni mutlu etti de..
Bugün 11 de dersaneye gittim 6 buçukta evdeydim çalışmadım daha..
Dersanede alan denemesi oldu o kadar kötüydü ki anlatamam ona moralim bozuldu biraz ama napayım yani sonra topladım kendimi.
Bir de program yapmıştım ya ders olarak değiştirdim ders ders gitmeyi düşünüyorum öyle daha iyi olacak diye düşünüyorum..İşte böyle kızlar:)
maşallahhhhh :nazar::nazar::nazar: ne güzel çalışmışsın, aferin kuzum. inşallah her günün böyle verimli geçer :KK16:
köklü sayılar testi çözdüm , harita çalıştım . öğretmenin gelmeyeceğini bilsem de yarın dershaneye gideceğim iyi geceler kızlar :KK3: güzel bir güne uyanırız inşallah :KK16:

sucum maşallah kuzum :nazar::nazar: dershanen ne kadar kötü olsa da senin işine yarayan tarafları var canım :KK34: o yüzden git olsun kuzum çalışırsın :KK31:
[/FONT]

bugün osmanlı kültür uygarlık çalıştım ve maşallah 417 soru çözdüm :nazar:
ama bu konu çok acayip. sorun ne biliyosun diye hiç :KK37:
[/QUOTE

Maşallah kuzuma.:nazar:Ne güzel çalışmışsın.:KK9::KK9:Şimdi sana bir şey bilmiyormuşsun gibi gelir ama soruları çözdükçe anladığını görürsün meleğim.Hem soru çözdükçe daha iyi oturur konu kafanda.

Bugün sadece devlet, hükümet kavramları ve Türk anayasa tarihiyle ilgili videolar izledim.:126:Başka da bir şey yapamadım.Bu vatandaşlık beni çok bunaltıyor.:KK50:Kendimi zorlayarak çalışıyorum.:KK14:Neyse güzeller bu aralar biraz motivem de performansım da düştü.:KK50:İnşallah en kısa sürede toparlarım.:KK16:

Yarın kısmetse özetlerini çıkarıp sorularını çözmeyi planlıyorum.Ama ne kadarını yapabilirim onu bilemiyorum.:18::KK17::KK50::KK5:

Neyse şekerlerim hepinize iyi geceler.:KK16:

Günaydın ballarım...:KK68:

Bugün sadece alan çalışacağım,başka bir şey çalışmayı düşünmüyorum çünkü akşam eğitim dersim var dersanede.Hepinize hayırlı Cumalar bebeklerin,dualarınızı eksik etmeyin.Ha bu arada gününüz güzel geçsin,bir video paylaşayım.:KK23:

[video=youtube;d2a8toec81w]http://www.youtube.com/watch?v=d2a8toec81w[/video]

Zümrem bilhassa sana hediye ediyorum.:KK60::KK60::KK60:

Günaydın güzellerim.:KK3:Herkese hayırlı Cumalar.:KK16:

Günaydın ballarım...:KK68:

Bugün sadece alan çalışacağım,başka bir şey çalışmayı düşünmüyorum çünkü akşam eğitim dersim var dersanede.Hepinize hayırlı Cumalar bebeklerin,dualarınızı eksik etmeyin.Ha bu arada gününüz güzel geçsin,bir video paylaşayım.:KK23:

[video=youtube;d2a8toec81w]http://www.youtube.com/watch?v=d2a8toec81w[/video]

Zümrem bilhassa sana hediye ediyorum.:KK60::KK60::KK60:

Teşekkür ederim zümrem.:KK19::KK42::KK3:Galiba ben kafayı sıyırdım.:18::KK37::KK23::KK53:Reklamda bile Kamran'ı görüyorum.:KK34:Sanki reklamda Burak değil de Kamran konuşuyormuş gibi geliyor.:KK1::KK23::KK24:

günaydın canlarım :KK16:
mantarkayacım ve sedefim maaşallah:nazar::emir_bebek:
günaydın kızlar birşey soracağım size siz kaç puanla atanamadınız?
boşver canım yaa :KK5:

günaydın Canlarım:KK16:
hayırlı cumalar ve iyi çalışmalar Allah zihin açıklığı versin :21:

aysemmm seni buralarda görmek ne güzel fındıgım :KK16:
hayırlı cumalarr :KK12:

verimli çalışmalar dilerim hepinize güzellerim :KK16:

canlarım yarın laptopuma kavuşuyorum, tabii ki sizlere de :21: herkeste her şey yolundadır umarım :KK16:

Günaydın güzellerim.:KK3:Herkese hayırlı Cumalar.:KK16:

Teşekkür ederim zümrem.:KK19::KK42::KK3:Galiba ben kafayı sıyırdım.:18::KK37::KK23::KK53:Reklamda bile Kamran'ı görüyorum.:KK34:Sanki reklamda Burak değil de Kamran konuşuyormuş gibi geliyor.:KK1::KK23::KK24:

Yahu adamın paçalarından bilem karizma akıyor.:KK23::KK23::KK24::KK1:

natalim rüyan hayrolsun
inşallah atanırsın istediğin yere :KK16:

oyyy benim miniğim hasta olmuş kıyamam kiiii :KK5: gecmiş olsun kuzum :26:

maaşallah canım :KK16: ders ders gitmek daha iyidir her zaman :KK34:

sağol kuzuuum :KK16:
yaaa minikin çok hasta :KK25:

günaydın kızlar birşey soracağım size siz kaç puanla atanamadınız?

hangi bölümün en son kaç puanla atandığını googledan
araştırıp öğrenebilirsiniz :KK31:

Tuğbim kıyamam sana bitki çayı falan iç bol bol.:KK19::KK19:

oooyy canımsın sen :KK16::KK16:
içiyorum kuzum ilaç da kullanıyorum bana mısın demiyo :KK50:
ders falan hikaye oldu kafam almıyo hasta hasta.
ne planlarım vardı oysa ki :KK25:
neyse önce sağlık :107:

oooyy canımsın sen :KK16::KK16:
içiyorum kuzum ilaç da kullanıyorum bana mısın demiyo :KK50:
ders falan hikaye oldu kafam almıyo hasta hasta.
ne planlarım vardı oysa ki :KK25:
neyse önce sağlık :107:

Aynen bebeğim,hemen iyileşirsin inşallah.:KK6::KK19:

Ben de feyste bize alan derslerini hiç anlatmayan hocama çemkirdim herkesin gözü önünde,oh iyi yaptım.:KK19::KK19:

Aynen bebeğim,hemen iyileşirsin inşallah.:KK6::KK19:

Ben de feyste bize alan derslerini hiç anlatmayan hocama çemkirdim herkesin gözü önünde,oh iyi yaptım.:KK19::KK19:

anasayfaya düşmüş okudum çok iyi yapmışsın :KK9:
bzim fakültede en zor bölümler türkçe ve sosyaldi
bizi öyle zorlayacaklarına bir şeyler katsalardı bize daha iyi olurdu
ahh söylenecek çok şey var da bakma :KK31:

anasayfaya düşmüş okudum çok iyi yapmışsın :KK9:
bzim fakültede en zor bölümler türkçe ve sosyaldi
bizi öyle zorlayacaklarına bir şeyler katsalardı bize daha iyi olurdu
ahh söylenecek çok şey var da bakma :KK31:

Ya canım zorlasalardı yine ama bari bir şeyler katsalardı...:KK50::KK14: Çok haklısın,o hengameye elde var sıfır.:KK31:

Utanmaz herif bir de çalışmadın sen diyor .:KK53:

Son düzenleme:
Ya canım zorlasalardı yine ama bari bir şeyler katsalardı...:KK50::KK14: Çok haklısın,o hengameye elde var sıfır.:KK31:

Utanmaz herif bir de çalışmadın sen diyor .:KK53:

onların tuzu kuru tabi :KK31:
biz ne kattık bu çocuklara diye hiiiiç düşünmüyorlar
gelen vuruyo giden vuruyo bakalım
ama son vuruşu biz yapıcaz Allahın izniyle eylülde :KK19:

X