2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar bu sabah ateşler içinde uyandım. doğru doktor yolunu tuttuk. grip başlangıcıymış. başlarken fark etmem de iyi oldu. şu an iyiyim çok şükür. doktora gitmişken dün yaptırdığım tahlil sonuçlarını da alayım bari dedim. tahmin ettiğim gibi tiroitlerim az çalışıyomuş. bi de kızlar kolesterolum de yüksek çıktı ya.. dr günde 1 saat yürüyüş verdi, şimdilik ilaca başlamayalım, yürüyüşle düşebilir dedi.
ilaçlarımı içince bomba gibi oldum. matematiğe başladım :KK8: temel kavramlar, sayı sistemleri, çözümleme, taban aritmetiği, basamak konularını çalıştım. + 100 soru çözdüm. o kadar özlemişim ki matematiği, 5 senedir yüzüne bakmıyodum :KK17:
bi de bugün bana bi iş teklifi geldi. bi etüt merkezi.. gündüz 3 ten 6 ya kadarmış. haftaiçi + cmt. bilmiyorum çok kararsız kaldım. onur istemiyo, bu yıl sadece kpss olsun diyo. ben diyorum ki hep değil ama 1 aylığına gitsem mi acaba, hem kafam dağılır, hem maddi kazancım olur. gerçi maaş ne kadar bilmiyorum ama, yarın görüşmeye çağırdılar, bi gidicem bakalım, şartları neymiş, ona göre karar veririm artık. :26:

Balım çok geçmiş olsun öncelikle,yürüyüş gerçekten çok faydalı ben de başladım.:KK23::KK1:

Ben gitmemen taraftarıyım 6'da mümkün değil çıkamazsın oradan...:KK14:

canlarım iyi geceler.. Kusura bakmayın uzun zamandır yoktum..
babam kalbinden bi rahatsızlık yaşadı.. Buradan ambulansa konya'ya sevk ettiler..
Anju yapıldı ama kalp damarı açılmadı..
Balon tedavisi ile kalbi açıp stent taktılar..
şükür şimdi iyi pazartesi günü hastaneden çıktı.. gelip gidenler falan derken gelemedim yanınıza..
ama sizlerin ne yaptığını çok merak ettim ve özledim :KK16:

Bebişim geçmiş olsun babacığına,tez vakitte şifa bulsun inşallah...:KK6::KK6:

Hepinize desteğiniz için teşekkür ederim ama insan üzülüyor işte.

Mona benden pek hoşlanmadın galiba..Ama olabilir gerçekten..Kötü bir niyetle söylemiyorum yanlış anlama..Bu sayfada olsun diğer sayfada olsun sana yazmıştım cevap vermediğin için böyle bir düşünceye kapıldım sadece..Ki olabilir de dediğim gibi çok normal..

Merhaba kızlar

Gece biraz geç yattım. Karnım ağrıyor. Bu şekilde derse odaklanabilir miyim bilmiyorum
Ama deneyeceğim
Hepinizi öptüm
Bu arada Rengina bu gece 12de aktiflenecekmiş.

Rengina sen ne zaman geliyorsun ?? Hakkaten yokluğun farkediliyor..
Biz 15 tatiline çıkıyoruz kızlar ananeme ve babaanneme fazla giremem heralde..
Kendinize iyi bakın..
Her şey çok güzel olur umarım..

iyi tatiller kuzum sana da. git kafanı dağıt iyi gelir. benim yerime de gez :KK16:

Mona benden pek hoşlanmadın galiba..Ama olabilir gerçekten..Kötü bir niyetle söylemiyorum yanlış anlama..Bu sayfada olsun diğer sayfada olsun sana yazmıştım cevap vermediğin için böyle bir düşünceye kapıldım sadece..Ki olabilir de dediğim gibi çok normal..

Hoşlanmamak değil ama benim alışmam ve ısınmam zaman alıyor malesef ekinezya.Seninle hiçbir alıp veremediğim yok.:KK31: Buradaki herkes bilir,hepsi ilk başta bana soğuk,agresif demiştir ve anlaşamayacağımızı düşünmüştür.Ama şimdi gerek burada gerek sosyal ağlarda,gerek telefonla görüştüğüm kişiler var. Özür dilerim böyle bir şey olduğu için ama elimde değil bu.Paylaşımlar ve sohbetler arttıkça bu durum ortadan kalkacaktır.Çok fazla burada vakit geçirmediğin için de böyle olabilirim.:13:

Yani sözün özü...Ben Nemrut biri değilim.Agresifim,kompleksliyim ama perdelerim kalkınca kedi gibiyim.:KK14:

Son düzenleme:

Selam kızlar.:KK3::KK3:Bugün tarih tekrarıma başlayacağım birazdan.:KK16:Vaktim kalırsa da bir gy-gk denemesi çözeyim diyorum eğitime geçmeden önce.

Canım ne olursa olsun çalışmalarına maşallah gayet güzel..Sen canını sıkma..
Bu arada bize Türkçe öabt alan bilgisi yayınları verdiler dersaneden güzel gibi görünüyor ..Yani hiç yoktan iyidir..

Sağ ol tatlım.:KK16:Canım size hangi yayınınkini verdiler?Ben de Yediikliminkini aldım.Şimdilik en iyisi o gibi geldi bana.3 tane de çözümlü soru bankası ve İhtiyaç'in yaprak testini aldım.Ne kadar çok kaynak olursa o kadar iyi.İleride de öabt denemesi alacağım inşallah.:KK16:

Rengina sen ne zaman geliyorsun ?? Hakkaten yokluğun farkediliyor..
Biz 15 tatiline çıkıyoruz kızlar ananeme ve babaanneme fazla giremem heralde..
Kendinize iyi bakın..
Her şey çok güzel olur umarım..

İyi tatiller tatlım.İnşallah güzelce moral depolarsın da tatilden sonra tam gaz çalışırsın.
Merhaba kızlar

Gece biraz geç yattım. Karnım ağrıyor. Bu şekilde derse odaklanabilir miyim bilmiyorum
Ama deneyeceğim
Hepinizi öptüm
Bu arada Rengina bu gece 12de aktiflenecekmiş.

Geçmiş olsun kuzum.:KK71:Aa Rengina'nın aktif olacak olmasına sevindim.:KK1:Yokluğu gerçekten çok hissediliyor.

Hadi fıstıklar hepinize iyi çalışmalar, kolay gelsin.:KK16:Öpüldünüz.:KK54::KK34:

Hoşlanmamak değil ama benim alışmam ve ısınmam zaman alıyor malesef ekinezya.Seninle hiçbir alıp veremediğim yok.:KK31: Buradaki herkes bilir,hepsi ilk başta bana soğuk,agresif demiştir ve anlaşamayacağımızı düşünmüştür.Ama şimdi gerek burada gerek sosyal ağlarda,gerek telefonla görüştüğüm kişiler var. Özür dilerim böyle bir şey olduğu için ama elimde değil bu.Paylaşımlar ve sohbetler arttıkça bu durum ortadan kalkacaktır.Çok fazla burada vakit geçirmediğin için de böyle olabilirim.:13:

Yani sözün özü...Ben Nemrut biri değilim.Agresifim,kompleksliyim ama perdelerim kalkınca kedi gibiyim.:KK14:

deli :KK53::KK53::KK53:

canlarım iyi geceler.. Kusura bakmayın uzun zamandır yoktum..
babam kalbinden bi rahatsızlık yaşadı.. Buradan ambulansa konya'ya sevk ettiler..
Anju yapıldı ama kalp damarı açılmadı..
Balon tedavisi ile kalbi açıp stent taktılar..
şükür şimdi iyi pazartesi günü hastaneden çıktı.. gelip gidenler falan derken gelemedim yanınıza..
ama sizlerin ne yaptığını çok merak ettim ve özledim :KK16:

Çok geçmiş olsun, rabbim şifa versin

safranım sen 8 saatlik bi kampa giricem demiştin galiba. acaba bu yüzden üzerinde bi baskı oluştu da ondan mı çalışamıyosun? bence önemli olan gün boyu verimsiz çalışmaktansa 1-2 saat tam verimli çalışmak daha iyi. kendini 8 saat diye koşullandırma. akışına bırak. sabah işlerini hallettiğin gibi otur masaya, kalkmamaya bırakmamaya çalış. arada kahve molaları falan verirsin. sonra çok geçmeden gene masana geçersin. artık Allah ne verdiyse ne kadara kadar dayanabilirsen o kadar çalış derim ben :KK34:

sedef bu hafta planımı yapmıştım, haftaya 8 saat çalışacaktım, ama bu gidişle olan planım bile zor uygulanacak gibi :KK14:
neyse bugün de dinleneyim yarın inşallah tam anlamıyla eski düzenime dönerim.

Allaha şükür canım yuvarlanıp gidiyorum işte. Sen iyi misin ?

teşekkür ederim Allah'a şükür bende iyiyim canım.. Bade sen diyete başlamıştın canım hala devam mı? bak karın ağrın olmuş bu gün sabahtan acaba yetersiz mi beslendin ki diye düşündüm :KK31: bu arada geçmiş olsun şimdi nasıl oldun?

Güzeller merhaba.:KK3::KK3:Uzun zamandır gelemedim yine ama aklım sizdeydi.Evdeki sorunları biliyorsunuz işte.Sanki her şey daha iyiye gideceğine daha beter oluyor sanki.:KK50::KK14:Hal böyle olunca da benim bu aykı plan yalan oldu.Güya ayın ortasına kadar kalan vatandaşlık konularımı, sayısal mantığı ve çtdyi bitirecektim.Ayın 15'inden sonra da eğitime geçecektim.:KK14::KK5:Çtdyi daha bugün bitirebildim.:KK50:4 video izledim.İzlerken not aldım.:KK6:Sonra da Data'dan özet çıkardım.Son olarak da 2 soru bankasından soru çözdüm.:KK8::KK6:Ama kaç günde yaptım hiç bilmiyorum.:KK50:Neyse yarın bir tekrar günü yapayım da ertesi gün de kısmet olursa artık eğitime başlamak istiyorum.

Kuzum çok geçmiş olsun.:KK71:Çalışmalarına da maşallah güzelim.:nazar::nazar:İş teklifin için de hakkında hayırlısı olsun Sedefim.:KK16:

Kuzum pes etmek yok tamam mı?:KK20::KK34:Bizim de imtihanımız böyleymiş.Bizler de inşallah Rabbimin izniyle bu sene atanacağız.:KK16:

Atama muhabbetiyle ilgili sana ve Sedef'e katılıyorum zümrem.:KK31:Ama kimseyi de kırıp üzmek istemem.Çünkü herkes ekmeğinin peşinde.Sadece şunu söylemek istiyorum işin içinde olan biri olarak sizi çok iyi anlıyorum.:KK31:

İnsan yıllarca emek verip okuduktan sonra atanıp işini yapmak istiyor ama bazen olmuyor işte.:KK50:Sonra da etrafındaki evindeki sorunlar da üzerine eklenince arkasına dahi bakmadan kaçıp uzaklaşmak istiyor.Sanki o sorunlar oradan uzaklaşınca bitecekmiş gibi...Sanki problemlerini nereye giderse gitsin zihninde taşımayacakmış gibi...Ben de senin gibiyim kuzum.Ama elimizden gelen bir şey yok.Annelerimiz için, geleceğimizin güzel olması için şimdi sabredeceğiz, inşallah sonra da mükafatını alacağız kuzum tamam mı?:KK34:Bol bol Rabbime dua edeceğiz, ders çalışcağız.Sonra da her şey yoluna girecek Allah'ın izniyle inşallah...

Kuzum babana çok geçmiş olsun.:KK71:İnşallah tez vakitte şifa bulur.:KK16:

Hoşgeldin canım...
Canını sıkma Monacım klasik gelebilir ama durum bu çalışan bir gün meyvesini en güzel şekilde alacaktır..
Mesela benim malesef ki çalışmak fıtratımda yok galiba öss yi de garip bir şekilde kazandım.Çok hayır gibi görünüyordu ama bazen keşke olmasaydı diyorum..
Gün gelecek en güzel günler senin olacak inşallah..

Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine...Anneme de kolesterol için doktor yürüyüş önermişti dışarıya çıkmak üşendirecekse leslie yap evde yürüyüş..
Çalışmalarına da maaşalahh:) İş konusunda bir şey diyemiyorum canım iyi yanları da var ama kpss açısından nasıl olur onu da bilmiyorum.

Çok geçmiş olsun...

Balım çok geçmiş olsun öncelikle,yürüyüş gerçekten çok faydalı ben de başladım.:KK23::KK1:

Ben gitmemen taraftarıyım 6'da mümkün değil çıkamazsın oradan...:KK14:

Bebişim geçmiş olsun babacığına,tez vakitte şifa bulsun inşallah...:KK6::KK6:

Hepinize desteğiniz için teşekkür ederim ama insan üzülüyor işte.

Çok geçmiş olsun, rabbim şifa versin

sedef bu hafta planımı yapmıştım, haftaya 8 saat çalışacaktım, ama bu gidişle olan planım bile zor uygulanacak gibi :KK14:
neyse bugün de dinleneyim yarın inşallah tam anlamıyla eski düzenime dönerim.

teşekkür ederim kızlar çok sağolun..

kızlar hepimizde sorunlar var ve bu yüzden dersleri biraz boşladık gibi geldi bana sizce de öyle değil mi?

bu gün sabahtan kalktım ve her işimi halledip uzun zaman sonra ders çalışıp yumuşamayı da bitirdim.. İnşallah hedefim pazar günü çtd yi bitirmek..

monam hoş geldin

sedefim dikkat et yavrum ben 3 hafta çektim bi ton ilaç kullanmama rağmen...bol su,kivi,limon eksık etme kuzum

geç uyandım saat 12 geçiyordu ne berbatmış geç uyanmak gitti gün.,yemek,bulaşık falan akşam olmuş:KK14:

neyse çalışayım artık uyuyana kadar ne olursa gece gelirim fıstıklar:KK16::KK16:

sayfacak yürüyüşe çıkıyoruz ne güzel:KK1:

Son düzenleme:
İvit ta kendisi...:KK23:

Morisi kızçem hiçbir şey yapmamak daha kötü,yarım saat bile kar her gün.:KK16::KK16:

Kızçelerim ben dersaneye gidiyorum,gece görüşürüz.:KK54::KK54:

Allah zihin açıklığı versin kızçem :KK23:
haklısın canım.. Senin alan çalışmaları nasıl gidiyor?

monam hoş geldin

sedefim dikkat et yavrum ben 3 hafta çektim bi ton ilaç kullanmama rağmen...bol su,kivi,limon eksık etme kuzum

geç uyandım saat 12 geçiyordu ne berbatmış geç uyanmak gitti gün.,yemek,bulaşık falan akşam olmuş:KK14:

neyse çalışayım artık uyuyana kadar ne olursa gece gelirim fıstıklar:KK16::KK16:

bu günlük uykunu almış olmussun kuzum ya..

monam hoş geldin

Hoş bulduk bebikim...:KK16::KK16: Aynen çok sportifiz.:KK23:

Allah zihin açıklığı versin kızçem :KK23:
haklısın canım.. Senin alan çalışmaları nasıl gidiyor?

bu günlük uykunu almış olmussun kuzum ya..

Çok şükür fındığım iyi gidiyor,senin çalışmalar ne alemde ?

Hoş bulduk bebikim...:KK16::KK16: Aynen çok sportifiz.:KK23:

Çok şükür fındığım iyi gidiyor,senin çalışmalar ne alemde ?

:nazar::nazar: maşallah canım.. bir hafta ara verme durumunda kaldım babamın rahatsızlığından dolayı ama dünden itibaren başladım canım.. Sen çok haklıydın her gün yarım saat çalışsak kar demekle.. Bu sözü bu gün itibari ile düsturum olarak alıyorum :13:

:nazar::nazar: maşallah canım.. bir hafta ara verme durumunda kaldım babamın rahatsızlığından dolayı ama dünden itibaren başladım canım.. Sen çok haklıydın her gün yarım saat çalışsak kar demekle.. Bu sözü bu gün itibari ile düsturum olarak alıyorum :13:

Kesinlikle morisim yarım saat ne olacak dememek lazım.:KK25::KK31: Babacığın şimdi nasıl ?

çok doğru söylüyorsun monam :KK16: şükür canım daha iyi biraz ağrısı sızısı var ama o kadar olacak kolay değil kalp buna şükür diyoruz kuzum..

Çok şükür canım,bizi haberdar et mutlaka.:KK6::nazar:

O değil de nathalie de banlanmış.:KK53: Noluyoz lan ?:KK1:

Çok şükür canım,bizi haberdar et mutlaka.:KK6::nazar:

O değil de nathalie de banlanmış.:KK53: Noluyoz lan ?:KK1:

çok sağolun canım..

Ne Nathalie de mi Rengina bu gün geliyor bu sefer de Nathalie yok anam hep bi eksik mi olacaz :KK19:

Son düzenleme:
X