2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım yarın sabah erken kalkacağım öpüyorum iyi geceler :KK16:.. Allah rahatlık versin kuzum..

kızlar bu sabah ateşler içinde uyandım. doğru doktor yolunu tuttuk. grip başlangıcıymış. başlarken fark etmem de iyi oldu. şu an iyiyim çok şükür. doktora gitmişken dün yaptırdığım tahlil sonuçlarını da alayım bari dedim. tahmin ettiğim gibi tiroitlerim az çalışıyomuş. bi de kızlar kolesterolum de yüksek çıktı ya.. dr günde 1 saat yürüyüş verdi, şimdilik ilaca başlamayalım, yürüyüşle düşebilir dedi.
ilaçlarımı içince bomba gibi oldum. matematiğe başladım :KK8: temel kavramlar, sayı sistemleri, çözümleme, taban aritmetiği, basamak konularını çalıştım. + 100 soru çözdüm. o kadar özlemişim ki matematiği, 5 senedir yüzüne bakmıyodum :KK17:
bi de bugün bana bi iş teklifi geldi. bi etüt merkezi.. gündüz 3 ten 6 ya kadarmış. haftaiçi + cmt. bilmiyorum çok kararsız kaldım. onur istemiyo, bu yıl sadece kpss olsun diyo. ben diyorum ki hep değil ama 1 aylığına gitsem mi acaba, hem kafam dağılır, hem maddi kazancım olur. gerçi maaş ne kadar bilmiyorum ama, yarın görüşmeye çağırdılar, bi gidicem bakalım, şartları neymiş, ona göre karar veririm artık. :26:

sedefcim cnm çok geçmiş olsun..dikkat et kendine tatlım..artık leslie kervanına sende katılırsın..çalışmalarına maşallah ..iş konusunda da hayırlısı olsun hakkında..eğer etkilemezse kpss çalışmanı para kazanmak güzel şey..

canlarım iyi geceler.. Kusura bakmayın uzun zamandır yoktum..
babam kalbinden bi rahatsızlık yaşadı.. Buradan ambulansa konya'ya sevk ettiler..
Anju yapıldı ama kalp damarı açılmadı..
Balon tedavisi ile kalbi açıp stent taktılar..
şükür şimdi iyi pazartesi günü hastaneden çıktı.. gelip gidenler falan derken gelemedim yanınıza..
ama sizlerin ne yaptığını çok merak ettim ve özledim :KK16:

morisi geçmiş olsun babana cnm..inş en yakın zamanda atlatır ve toparlar kendini..bizde seni özledik..:KK54:

monam hoş geldin

sedefim dikkat et yavrum ben 3 hafta çektim bi ton ilaç kullanmama rağmen...bol su,kivi,limon eksık etme kuzum

geç uyandım saat 12 geçiyordu ne berbatmış geç uyanmak gitti gün.,yemek,bulaşık falan akşam olmuş:KK14:

neyse çalışayım artık uyuyana kadar ne olursa gece gelirim fıstıklar:KK16::KK16:

sayfacak yürüyüşe çıkıyoruz ne güzel:KK1:

cupkek valla uyku düzeni önemli kuzum..sayenizde leslie neymiş onuda öğrendim...bende evde yapmayı planlıyorum..hadi bakalım popolar erisiiiinn:KK15:

Çok şükür canım,bizi haberdar et mutlaka.:KK6::nazar:

O değil de nathalie de banlanmış.:KK53: Noluyoz lan ?:KK1:

yine bi kişi daha mı banlı ...kızııım yettiniz garii ha..:KK20: iyi örnek oluyosunuz valla..:KK45:

rengişe 40dk var..gelir o da birazdan..bende eğitimden soru çözüyorum bi bakalım dedim kızlar neler yapıyor..

sedefcim cnm çok geçmiş olsun..dikkat et kendine tatlım..artık leslie kervanına sende katılırsın..çalışmalarına maşallah ..iş konusunda da hayırlısı olsun hakkında..eğer etkilemezse kpss çalışmanı para kazanmak güzel şey..

morisi geçmiş olsun babana cnm..inş en yakın zamanda atlatır ve toparlar kendini..bizde seni özledik..:KK54:

cupkek valla uyku düzeni önemli kuzum..sayenizde leslie neymiş onuda öğrendim...bende evde yapmayı planlıyorum..hadi bakalım popolar erisiiiinn:KK15:

yine bi kişi daha mı banlı ...kızııım yettiniz garii ha..:KK20: iyi örnek oluyosunuz valla..:KK45:

rengişe 40dk var..gelir o da birazdan..bende eğitimden soru çözüyorum bi bakalım dedim kızlar neler yapıyor..

teşekkür ederim canım.. İnşallah..

çalışmana da maşallah maşallah :nazar:

burda anlatılacak birşey değil canlarım sorun evdekilerle ilgili. istenmediğimi fazla geldiğimi öyle iyi anlıyorumki artık
1 saattir ağlıyorum çözümüm bu sınav ve kazanıp kazanmayacağım bile belli değil :KK43:

burda anlatılacak birşey değil canlarım sorun evdekilerle ilgili. istenmediğimi fazla geldiğimi öyle iyi anlıyorumki artık
1 saattir ağlıyorum çözümüm bu sınav ve kazanıp kazanmayacağım bile belli değil :KK43:

Allah kahretsin bu sistemi yaa.:KK14::KK50: Ne hallere getirdi bizi ? :KK14: Özelden konuşmak istersen beklerim.:KK54:

teşekkür ederim canım benim hoşbulduk.. İnşallah kuzum.. sedefcim iş konusunda ne düşünüyorsun?
ayy kuzum hiç sorma anlatıcam iş mevzusunu :KK1:
sedefim, morisi geçmişler olsun :KK16:
sağol bademmm :KK16:

Güzeller merhaba.:KK3::KK3:Uzun zamandır gelemedim yine ama aklım sizdeydi.Evdeki sorunları biliyorsunuz işte.Sanki her şey daha iyiye gideceğine daha beter oluyor sanki.:KK50::KK14:Hal böyle olunca da benim bu aykı plan yalan oldu.Güya ayın ortasına kadar kalan vatandaşlık konularımı, sayısal mantığı ve çtdyi bitirecektim.Ayın 15'inden sonra da eğitime geçecektim.:KK14::KK5:Çtdyi daha bugün bitirebildim.:KK50:4 video izledim.İzlerken not aldım.:KK6:Sonra da Data'dan özet çıkardım.Son olarak da 2 soru bankasından soru çözdüm.:KK8::KK6:Ama kaç günde yaptım hiç bilmiyorum.:KK50:Neyse yarın bir tekrar günü yapayım da ertesi gün de kısmet olursa artık eğitime başlamak istiyorum.

Kuzum çok geçmiş olsun.:KK71:Çalışmalarına da maşallah güzelim.:nazar::nazar:İş teklifin için de hakkında hayırlısı olsun Sedefim.:KK16:

Kuzum pes etmek yok tamam mı?:KK20::KK34:Bizim de imtihanımız böyleymiş.Bizler de inşallah Rabbimin izniyle bu sene atanacağız.:KK16:

Atama muhabbetiyle ilgili sana ve Sedef'e katılıyorum zümrem.:KK31:Ama kimseyi de kırıp üzmek istemem.Çünkü herkes ekmeğinin peşinde.Sadece şunu söylemek istiyorum işin içinde olan biri olarak sizi çok iyi anlıyorum.:KK31:

İnsan yıllarca emek verip okuduktan sonra atanıp işini yapmak istiyor ama bazen olmuyor işte.:KK50:Sonra da etrafındaki evindeki sorunlar da üzerine eklenince arkasına dahi bakmadan kaçıp uzaklaşmak istiyor.Sanki o sorunlar oradan uzaklaşınca bitecekmiş gibi...Sanki problemlerini nereye giderse gitsin zihninde taşımayacakmış gibi...Ben de senin gibiyim kuzum.Ama elimizden gelen bir şey yok.Annelerimiz için, geleceğimizin güzel olması için şimdi sabredeceğiz, inşallah sonra da mükafatını alacağız kuzum tamam mı?:KK34:Bol bol Rabbime dua edeceğiz, ders çalışcağız.Sonra da her şey yoluna girecek Allah'ın izniyle inşallah...

Kuzum babana çok geçmiş olsun.:KK71:İnşallah tez vakitte şifa bulur.:KK16:

oyy benim meleğim gelmiş :KK48: yaparsın sen kuzum, yetişir merak etme. biz kafamızda belli bi gün belirliyoruz ve o güne yetiştiremeyince stres oluyoruz ama şöyle bi uzaktan baktığımızda aslında daha vaktimiz de var görünüyor. pozitif düşünelim kuzucum :KK16:
Hoşgeldin canım...
Canını sıkma Monacım klasik gelebilir ama durum bu çalışan bir gün meyvesini en güzel şekilde alacaktır..
Mesela benim malesef ki çalışmak fıtratımda yok galiba öss yi de garip bir şekilde kazandım.Çok hayır gibi görünüyordu ama bazen keşke olmasaydı diyorum..
Gün gelecek en güzel günler senin olacak inşallah..

Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine...Anneme de kolesterol için doktor yürüyüş önermişti dışarıya çıkmak üşendirecekse leslie yap evde yürüyüş..
Çalışmalarına da maaşalahh:) İş konusunda bir şey diyemiyorum canım iyi yanları da var ama kpss açısından nasıl olur onu da bilmiyorum.

Çok geçmiş olsun...
sağol tatlımm :KK16: vallahi üşeniyorum :KK1: annem yarın başlıcak. ikimizde de kolesterol fazla çıktı. bu ay çok hamur işi yedik :KK52: üşenmezsem onunla dışarda 1 saat yürürüm, hem ders arası hava almış olurum. ama şu leslie i de bi araştırayım ben sağolasın. :KK16:
Balım çok geçmiş olsun öncelikle,yürüyüş gerçekten çok faydalı ben de başladım.:KK23::KK1:

Ben gitmemen taraftarıyım 6'da mümkün değil çıkamazsın oradan...:KK14:

Bebişim geçmiş olsun babacığına,tez vakitte şifa bulsun inşallah...:KK6::KK6:

Hepinize desteğiniz için teşekkür ederim ama insan üzülüyor işte.
sağol lokumum :KK16: işe gidemedim zaten dur anlatcam :KK6:
Çok geçmiş olsun, rabbim şifa versin

sedef bu hafta planımı yapmıştım, haftaya 8 saat çalışacaktım, ama bu gidişle olan planım bile zor uygulanacak gibi :KK14:
neyse bugün de dinleneyim yarın inşallah tam anlamıyla eski düzenime dönerim.
hmm anladım safranım. o zaman inşallah yarın eski düzene döndüğünü görürüz kuzum :KK16:
monam hoş geldin

sedefim dikkat et yavrum ben 3 hafta çektim bi ton ilaç kullanmama rağmen...bol su,kivi,limon eksık etme kuzum

geç uyandım saat 12 geçiyordu ne berbatmış geç uyanmak gitti gün.,yemek,bulaşık falan akşam olmuş:KK14:

neyse çalışayım artık uyuyana kadar ne olursa gece gelirim fıstıklar:KK16::KK16:

sayfacak yürüyüşe çıkıyoruz ne güzel:KK1:
sağol cupkekim :KK16: evet az önce annemin bi arkadaşı da suya limon sıkıp için dedi. limon da çok işe yarıyomuş. ama limonlu su da benim düşük olan tansiyonumu daha da düşürmez umarım. yaa hani 80 yaşındaki nineler kendilerini 20 li yaşlarda hissettiklerini söylüyo ya, 22 yaşındaki ben, kendimi 80 yaşında hissediyorum :KK53:

kızçeler beni dün aradılar demiştim ya, cepten aramışlardı ve yerini tarif ederken vakıf bankın arkasında demişti. ben de bugün vakıf bankın önünü arkasını sağını solunu aradım taradım, etüt merkezini bulamadım. neyse sonra annemle pazar gezmesine gittik geldik falan, bi netten şu etüt merkezini araştırayım dedim. ya meğersem o etüt merkezi keşandaymış :KK53: ben yazın keşana ücretliye başvurmuştum, adımı numaramı falan da ordan buldular herhalde, oraya başvurduğum için de beni keşanlı sandılar herhalde. benimse aklımın ucundan bile keşan olucağı geçmemişti. onlar da telde keşan demedikleri için ben edirne sandım :KK52: zaten kararsızdım gidip gitmemekle. ama bi arkadaşıma söylemiştim. o arkadaşım da öğretmen ve garsonluk yapıyo, ben girmesem de benim yerime onun orda çalışmasını istemiştim, onu da boşuna umutlandırmış oldum. :KK25: neyse hayırlısı değilmiş canlar.
bugün matematikten asal sayılar, asal çarpanlara ayırma, bölme ve bölünebilme çalıştım + 100 soru çözdüm.
eğitimden de karma 30 soru çözdüm

Kuzum sen isteyerek üzmemişsin ki arkadaşını,umarım o da seni yanlış anlamaz.:KK50: Aynen yaa,o izdivaç programlarındaki yaşlılara hastayım.:KK53::KK53:

bende enerjik pozitif insanlara hastayım..böyle kıpır kıpır ...çevremde öyle insanlar çok olsun istiyorum

badem az önce babam da, annemle bana dedi ki ''siz ikiniz balkonda fısır fısır konuşuyosunuz, içeri girince susuyosunuz, s. gidin bu evden, rahat rahat konuşun'' dedi. kovmaya bahane arıyo zaten, şimdi de buna taktı. annemle konuşmamızı istemiyo. illa o da olucakmış yanımızda. çünkü ona göre biz annemle gizli işler konuşuyomuşuz
bizse annemle balkonda sigara içerken havadan, hatta gerçekten havanın soğukluğundan konuşuyoduk. balkonda dikkat çekmemek adına da sessiz konuşuyoruz.
bu gerçeği daha az önce yaşadım, sana söyleme sebebim de, kendini yalnız hissetme, bir çoğumuz bu lanet atama yüzünden sıkıntılar yaşıyoruz. haa ben de ağlamadım mı, valla bu sefer ağlamadım. girdim odama, açtım mat videomu, ders dinledim. çok da iyi geldi. ve video bitince dedim ki kendi kendime, şimdi bu videoyu izlemeseydim 1 saatim boşa gidicekti, ama ben umutlarıma 1 adım daha yaklaşmış oldum. bize bu süreçte en iyi gelen şey ders çalışmak. haa bi de bunda sevdiğin dersin etkisi de var. canın sıkkın olduğunda kendini sevdiğin derse ver canım, hem işe yarıyo, hem kafan daha iyi dağılıyo inan bana

badem az önce babam da, annemle bana dedi ki ''siz ikiniz balkonda fısır fısır konuşuyosunuz, içeri girince susuyosunuz, s. gidin bu evden, rahat rahat konuşun'' dedi. kovmaya bahane arıyo zaten, şimdi de buna taktı. annemle konuşmamızı istemiyo. illa o da olucakmış yanımızda. çünkü ona göre biz annemle gizli işler konuşuyomuşuz
bizse annemle balkonda sigara içerken havadan, hatta gerçekten havanın soğukluğundan konuşuyoduk. balkonda dikkat çekmemek adına da sessiz konuşuyoruz.
bu gerçeği daha az önce yaşadım, sana söyleme sebebim de, kendini yalnız hissetme, bir çoğumuz bu lanet atama yüzünden sıkıntılar yaşıyoruz. haa ben de ağlamadım mı, valla bu sefer ağlamadım. girdim odama, açtım mat videomu, ders dinledim. çok da iyi geldi. ve video bitince dedim ki kendi kendime, şimdi bu videoyu izlemeseydim 1 saatim boşa gidicekti, ama ben umutlarıma 1 adım daha yaklaşmış oldum. bize bu süreçte en iyi gelen şey ders çalışmak. haa bi de bunda sevdiğin dersin etkisi de var. canın sıkkın olduğunda kendini sevdiğin derse ver canım, hem işe yarıyo, hem kafan daha iyi dağılıyo inan bana

Kesinlikle balım...:KK14: Ben de öyle olunca kitaptan alıyorum hırsımı.:KK1:

O adamı da Allah bildiği gibi yapsın.:KK14:

canım yarın sabah erken kalkacağım öpüyorum iyi geceler :KK16:.. Allah rahatlık versin kuzum..
iyi geceler tatlım, ben de bu sabah 10 da kalktım ki bu benim için çok büyük başarı :KK1: yarın da aynı olur inşallah :KK31:

sağol cloşummm :KK16: katılıcam galiba :KK1: iş konusu yalan oldu :KK31: hayırlısı böyleymiş, bu yıl sadece derse yöneleyim de seneye nasılsa mecbur bi yerde çalışıcam :KK6:
Kuzum sen isteyerek üzmemişsin ki arkadaşını,umarım o da seni yanlış anlamaz.:KK50: Aynen yaa,o izdivaç programlarındaki yaşlılara hastayım.:KK53::KK53:
yok kuzum anlamadı, ama ben o arkadaşımın adına daha çok üzüldüm. çünkü onun çalışması gerekiyodu, bilmem kaç saat garsonluk yapıyo, çok yoruluyo. bu iş onun için çok iyi olurdu. ama onun da kısmeti değilmiş demek ki :KK14:
hee ya bi de utanmadan ben 55 im ama 40 gösteriyorum diyen bi kadın vardı. yahu bi dur, sen sus da talibin sana o iltifatı etsin :KK53:
Nathalie UI olmuş.:KK53::KK53:
aaa nasıl yani üyeliği iptal mi olmuşşş :KK53: ama ben onu çok seviyodum, geri gelsin :KK14:

iyi geceler tatlım, ben de bu sabah 10 da kalktım ki bu benim için çok büyük başarı :KK1: yarın da aynı olur inşallah :KK31:

sağol cloşummm :KK16: katılıcam galiba :KK1: iş konusu yalan oldu :KK31: hayırlısı böyleymiş, bu yıl sadece derse yöneleyim de seneye nasılsa mecbur bi yerde çalışıcam :KK6:

yok kuzum anlamadı, ama ben o arkadaşımın adına daha çok üzüldüm. çünkü onun çalışması gerekiyodu, bilmem kaç saat garsonluk yapıyo, çok yoruluyo. bu iş onun için çok iyi olurdu. ama onun da kısmeti değilmiş demek ki :KK14:
hee ya bi de utanmadan ben 55 im ama 40 gösteriyorum diyen bi kadın vardı. yahu bi dur, sen sus da talibin sana o iltifatı etsin :KK53:

aaa nasıl yani üyeliği iptal mi olmuşşş :KK53: ama ben onu çok seviyodum, geri gelsin :KK14:

Kuzum Allah daha hayırlı iş kapıları açsın ona da inşallah.:KK14: :KK6: Sorma ya,65 yaşındaki insanlar ben yaşlı değilim diyo.Bence her yaşın ayrı güzelliği var,bazı şeyleri kabullenmek lazım.:KK31::KK76:

Evet malesef kızçem.:KK50::KK50:

X