2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ahh canım ya çok üzüldüm vallahi :26: gerçekten sözün bittiği yer, ne denir ki :KK50:

tatlım 2 bayram var nasılsa. ramazanda birinizin ailesine, kurbanda ötekinizin ailesine gidersiniz, böylece orta yolu bulmuş olursunuz :13: sen daha evlenmeden böyle karartma içini, siz elele verince üstesinden gelirsiniz. yeter ki sen, ben demeyin, biz deyin, orta yolu bulduğunuz sürece rahat anlaşırsınız :KK34:

safranım sen 8 saatlik bi kampa giricem demiştin galiba. acaba bu yüzden üzerinde bi baskı oluştu da ondan mı çalışamıyosun? bence önemli olan gün boyu verimsiz çalışmaktansa 1-2 saat tam verimli çalışmak daha iyi. kendini 8 saat diye koşullandırma. akışına bırak. sabah işlerini hallettiğin gibi otur masaya, kalkmamaya bırakmamaya çalış. arada kahve molaları falan verirsin. sonra çok geçmeden gene masana geçersin. artık Allah ne verdiyse ne kadara kadar dayanabilirsen o kadar çalış derim ben :KK34:

ahh o anneler olmasa, değil o şehirde yaşamak, başka yerde bile yaşanmaz monam :KK14:
hoşgeldin sefalar getirdin balım. üzme artık kendini. biz o yatanlardan daha gerizekalı değiliz. ben ister istemez kendimi onlarla kıyaslıyodum ve moralim bozuluyodu. ama biz zaten bu sınavın artık çok çalışma sınavı olmadığını, taa ağustosta görmüştük. biz de bu yıl atanıcaz inşallah kuzum. :13:
öyle tabi ki canım. hayırlısıyla atamamız olsun düğün olsun da gerisini nişanlımla birlikte hallederiz inş.

badem az önce babam da, annemle bana dedi ki ''siz ikiniz balkonda fısır fısır konuşuyosunuz, içeri girince susuyosunuz, s. gidin bu evden, rahat rahat konuşun'' dedi. kovmaya bahane arıyo zaten, şimdi de buna taktı. annemle konuşmamızı istemiyo. illa o da olucakmış yanımızda. çünkü ona göre biz annemle gizli işler konuşuyomuşuz
bizse annemle balkonda sigara içerken havadan, hatta gerçekten havanın soğukluğundan konuşuyoduk. balkonda dikkat çekmemek adına da sessiz konuşuyoruz.
bu gerçeği daha az önce yaşadım, sana söyleme sebebim de, kendini yalnız hissetme, bir çoğumuz bu lanet atama yüzünden sıkıntılar yaşıyoruz. haa ben de ağlamadım mı, valla bu sefer ağlamadım. girdim odama, açtım mat videomu, ders dinledim. çok da iyi geldi. ve video bitince dedim ki kendi kendime, şimdi bu videoyu izlemeseydim 1 saatim boşa gidicekti, ama ben umutlarıma 1 adım daha yaklaşmış oldum. bize bu süreçte en iyi gelen şey ders çalışmak. haa bi de bunda sevdiğin dersin etkisi de var. canın sıkkın olduğunda kendini sevdiğin derse ver canım, hem işe yarıyo, hem kafan daha iyi dağılıyo inan bana

bunu bu aralar başaramıyorum sedefim üstüme üstüme geliyorlar. ben sıcak davrandıkça, sustukça eziliyorum
altında kalıyorum tüm yükün
maalesef sınavı kazanana kadar mecburuz katlanmaya ne kadar zor olsa da..
babana dicek lafım yok Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın o ve onun gibileri

badem az önce babam da, annemle bana dedi ki ''siz ikiniz balkonda fısır fısır konuşuyosunuz, içeri girince susuyosunuz, s. gidin bu evden, rahat rahat konuşun'' dedi. kovmaya bahane arıyo zaten, şimdi de buna taktı. annemle konuşmamızı istemiyo. illa o da olucakmış yanımızda. çünkü ona göre biz annemle gizli işler konuşuyomuşuz
bizse annemle balkonda sigara içerken havadan, hatta gerçekten havanın soğukluğundan konuşuyoduk. balkonda dikkat çekmemek adına da sessiz konuşuyoruz.
bu gerçeği daha az önce yaşadım, sana söyleme sebebim de, kendini yalnız hissetme, bir çoğumuz bu lanet atama yüzünden sıkıntılar yaşıyoruz. haa ben de ağlamadım mı, valla bu sefer ağlamadım. girdim odama, açtım mat videomu, ders dinledim. çok da iyi geldi. ve video bitince dedim ki kendi kendime, şimdi bu videoyu izlemeseydim 1 saatim boşa gidicekti, ama ben umutlarıma 1 adım daha yaklaşmış oldum. bize bu süreçte en iyi gelen şey ders çalışmak. haa bi de bunda sevdiğin dersin etkisi de var. canın sıkkın olduğunda kendini sevdiğin derse ver canım, hem işe yarıyo, hem kafan daha iyi dağılıyo inan bana

konuya paat diye daldım ama k.bakmayın kızlar. :KK43: ben de size derdimi anlatmak istiyorum. benim kardeşim evlendi 1.5 sene önce. ve gelin geldikten sonra ailem bana karşı çok değişti. hele ben nişanlandıktan sonra iyice değiştiler. sanki beni gözden çıkarmış gibiler. herhangi birşeyde gelinimizle sorun olsa ve ben yorum yapsam ki benle ilgili konularda yapıyorum yorumları ben suçlu o haklı oluyor. halbuki benim hiç suçum yok. babam önceden beni herkesten çok severken şimdi beni gözden çıkarmış durumda. halbuki evlat acısını da gayet iyi biliyorlar.

bunu bu aralar başaramıyorum sedefim üstüme üstüme geliyorlar. ben sıcak davrandıkça, sustukça eziliyorum

Bana özelden özet geçsene.:KK50::KK50:

Selam canlarım
hiç iyi değilim. gecen gün panik atak geçirdim. o an öleceğim sandım cok kötüydü.
tarif edilemez yani. sınav stresinden tabi başka ne sebebi olacak?
o gün sabah şubat programı yaptım kendime biraz da canım sıkıldı alan yetişmicek diye akşama da böyle oldum.
yani bildiğiniz mahvoldu hayatım.
şimdi ders çalışmaya otursam yine kalbim çarpmaya başlıyor, çalışamıyorum artık...

şuan çalışabiliyorsanız hiçbir şeyi takmayın kafanıza, bu hali yaşamanızı asla istemem.. insanların dediklerini de takmayın.
beterin beterini de yaşadım sonunda
ve sınavı bırakmayı düşündüm ciddi ciddi hala daha düşünüyorum, çünkü çalışamıyorum

bilmiyorum bende vaziyet bu. Allah yardımcımız olsun...

beni merak edip soranlar sizi çok seviyorum :KK19:tek tek alıntılayamadım
çok cok özledim hepinizi benim canlarım :KK16::KK16:

Rengoomm.:KK16::KK16: Badiş söylemişti bana da rahatsızlandığını.:KK50: Hoş geldin...:KK19:

Kuzum haklısın hem de çok.İnsan sağlıklıyken çok nankör.Ama grip bile olsa anlıyor bazı şeylerin kıymetini.Bu sebepten bırakma konusunda yorum yapmayacağım.Sen zaten en doğru kararı verirsin.

Ooo Rengo hosgeldin. Ben Badeyle birlikte banlandim. Benim bandasim o :) Mona,Bade sizde hosgeldiniz. Uc silahsorler yine toplandi.:KK53:

Rengo gecmis olsun.

Son düzenleme:
Rengoomm.:KK16::KK16: Badiş söylemişti bana da rahatsızlandığını.:KK50: Hoş geldin...:KK19:

Kuzum haklısın hem de çok.İnsan sağlıklıyken çok nankör.Ama grip bile olsa anlıyor bazı şeylerin kıymetini.Bu sebepten bırakma konusunda yorum yapmayacağım.Sen zaten en doğru kararı verirsin.
hoş buldum kuzum :KK16:
inşallah calısma gücüm olur yoksa böyle zaten calısamıyorum :KK50:

Ooo Rengo hosgeldin. Ben Badeyle birlikte banlandim. Benim bandasim o :) Mona,Bade sizde hosgeldiniz. Uc silahsorler yine toplandi.:KK53:

Rengo gecmis olsun.
hoşbuldum kuzum cok sağol :KK16:

Hoş geldim renginam :KK48::KK48:

hoşbuldum fındıgıım :KK16:

kıyamam ben size ana-kız kumrular..çekemiyorlar sizin bağlılığınızı...babnın şimdi oğlu derdi ya onu konuşuyorsunuz sanıyodur..üzmesin sizi ya..

Beyaz Show'u bi açın.Mustafa Ceceli yeşil başlı gövel ördeğe dönmüş.:KK53::KK53:

merak ettim bakıcam..çok da severim kendilerini..cnm inş atanırız ama hep görüşelim yinede..

badem salla cnm..bazen rahat olmak iyidir..müzikte iyi gelir böyle durumlarda ama neşeli..

Selam canlarım
hiç iyi değilim. gecen gün panik atak geçirdim. o an öleceğim sandım cok kötüydü.
tarif edilemez yani. sınav stresinden tabi başka ne sebebi olacak?
o gün sabah şubat programı yaptım kendime biraz da canım sıkıldı alan yetişmicek diye akşama da böyle oldum.
yani bildiğiniz mahvoldu hayatım.
şimdi ders çalışmaya otursam yine kalbim çarpmaya başlıyor, çalışamıyorum artık...

şuan çalışabiliyorsanız hiçbir şeyi takmayın kafanıza, bu hali yaşamanızı asla istemem.. insanların dediklerini de takmayın.
beterin beterini de yaşadım sonunda
ve sınavı bırakmayı düşündüm ciddi ciddi hala daha düşünüyorum, çünkü çalışamıyorum

bilmiyorum bende vaziyet bu. Allah yardımcımız olsun...

beni merak edip soranlar sizi çok seviyorum :KK19:tek tek alıntılayamadım
çok cok özledim hepinizi benim canlarım :KK16::KK16:

cnm hoşgeldin..üzüldüm cnm sana.. ne olur kendine çook dikkat et...sen sağlıkla ol da ders falan hepsi olur..bunları düşünmemeye çalış kendini rahatlatacak şeylerle ilgilenmeye çalış dinlen tatlım öpüyorum

hoş buldum kuzum :KK16:
inşallah calısma gücüm olur yoksa böyle zaten calısamıyorum :KK50:

hoşbuldum kuzum cok sağol :KK16:

hoşbuldum fındıgıım :KK16:

Ne yaptin calistin mi. Panik atak mi geciriyorsun. Doktora gorunsene bir.

Beğenemiyom seni,beğendim say...:KK19::KK19:

İvit de ekşınlı konu yok bugün sarmadı bdv.:KK53:

Me too sweety me too. Yaraticilik sifir. Nerde o eski fake konular , simdi sarmiyor. :KK23:

Ne yaptin calistin mi. Panik atak mi geciriyorsun. Doktora gorunsene bir.

Me too sweety me too. Yaraticilik sifir. Nerde o eski fake konular , simdi sarmiyor. :KK23:

hayır çalışamadım
doktor antidepresanla uyku ilacı verdi

X