2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

çok kötüsün :)) akşam akşam bir taraflarımız şişmesinde :KK60:
bırak şişsin yav az kilo yapar hem :KK9: senin şişleri de bana yollarsın ancak meydana gelirim :KK60:
Ben de bugün bi nane yemedim.:KK14: Öğleye kadar dersim vardı zati...Geldim spor yaptım,sızıp kalmışım yorgunluktan.:KK50:

Bu saatten sonra ne çalışsam bilmiyom.:44: Zati akşam da dizim var.:KK53: Beni bi şu listeye bakim ne var ne yok.:KK16:

Benim canım çekmedi,rejimdeyim ben.:KK14:

Kuzularım benim,demek tek çalışamayan ben değilim.:KK9:
olsun, az kardeşcezinize eşlik ediyorsunuz çalışmamakla hem ne var :63:
dersten geldim yavrular tatilimiz başladı iki hafta:KK76:niye bu kadar sevindim anlmadım:KK9: her hoca bir sürü soru verdi onlar bitecek onun acelesi var sanırım:KK9:

dinlendim...odamı toplayım bulaşık yıkanacak sonra kahvemi alır masama geçerim:KK15:

dua denmiş ne derseniz ben uyarım kızlar

bu gün yürüyüş gitti:KK17:

seni de ekledim listeye pikaçu :KK55: :KK9:

Son düzenleme:
merakla bekliyorum:26:

Subattan sonra kilo verimi artacakmis. Bende diyet icin subati bekliyorum. :KK76:

selam canım :KK3: kilo almak için de önerin va mı :KK53:

öyle bir çıkolata mı vardı ne :44: içinde pirinç patlağı vardı :KK39:
piko muydu neydi pek severdim :KK53:

Selam canim, sen bekleme subati . 5 gunde kilo aldin aldin alamadin gider yani.

Kilo almak icin benim yaptiklarimi yap. Mesela kekle kahvalti yap. Borek ye, hamur isinden kacinma. Bol sekerli cay ic. Findik fistik ye. Bol ekmek birde gece yatmadan ye. Kilo alirsin ama ne kadar saglikli bilemem. :KK53:

Subattan sonra kilo verimi artacakmis. Bende diyet icin subati bekliyorum. :KK76:

Kilo almak icin benim yaptiklarimi yap. Mesela kekle kahvalti yap. Borek ye, hamur isinden kacinma. Bol sekerli cay ic. Findik fistik ye. Bol ekmek birde gece yatmadan ye. Kilo alirsin ama ne kadar saglikli bilemem. :KK53:

ne alaka kız 5 günde :KK53:
isteyince alıyorum da cabuk veriyorum namıssızı :26:

evet sonrada dahiliyenin önünde bekler durursunuz rapora insülin yazdırcam diye :KK14:

evet sonrada dahiliyenin önünde bekler durursunuz rapora insülin yazdırcam diye :KK14:

Insulin sorunum yok benim. :KK53: Sen kac kilosun.

yok anam bu ışık hızı metabolizmayla 50me gelsem iflah olmam ben :KK53:
burca dolunaya falan da inanmam pek :KK25:

Ben iki senedir baya inaniyorum. Hatta dogum haritami cikartirdim o kadar dogru seyler vardi ki hayatima yeni bir anlam kazandirdi. :KK23:

hmm şimdi anladım:KK28: ben diyet spor yapıyorum zaten,şubatta hızlanırsa güzel olur:122:

X