2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Belissa

♡ Бизимки Масалди ♡
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
28.691
7.349
Merhaba arkadaşlar.:KK3:

2013 KPSS'ye çok çalıştık,çok emek verdik ama olmadı.:KK14: Ben hala atlatamadım bu acıyı,atamaların yapılacağı gün,okulların açılacağı gün çok daha fazla içimiz yanacak ama ne yazık ki üzülmek,ağlayıp sızlamak bu gerçeği değiştirmeyecek.:KK50::KK34:

Bu yüzden ben Ağustos'un 3.haftasından itibaren çalışmaya başlıyorum.:KK55: Umutsuzluk yok.:KK20:

Bölümüm Edebiyat Öğretmenliği.Bu yolda bana eşlik edecek öğretmen arkadaşlarımı bekliyorum.:KK31:İnşallah farklı bölümlerden birçok arkadaşımız katılır aramıza.:KK19:

Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.:nazar:

Nazar duamızı da ekliyorum :KK14:

Bismillâhirrahmânirrahîm

bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz- zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme.

:KK42: Dua listemiz :KK42:

1.tuğba00..
2._BADE_ ..
3.SevdaLinka ..
4.Rengina ..
5.clamentaine..
6.sedefonur ..
7.ekinezya1..
8.
9.25kIrIkkale71..
10.mantarkaya ..
11.morisi ..
12.holofira ..
13.
14.
15.
16.
17.
18.

morisi :Öncelikle babamın alkol alışkanlığından kurtulmasını sonra kardeşimin hyırlısı ile atanmasını , sevdiğimin ve benim hayırlısıyla aynı yere atanmamızı ve hayırlısı sevdiğimle evlenmek istiyorum."
Rengina: ruh sağlığımın düzelmesi, kpss.ye rahat bir şekilde verimli çalışabilmek, hayırlısıyla erzuruma atanabilmek ve hayırlısıyla sevgilimle kolayca evlenebilmek için dua istiyorum..
SevdaLinka: Ben de 4001 kadrosundan memur olmak istiyom hayırlısıyla. İçinizden ne geçiyosa ekleyebilirsiniz benim için ayrıca.
_BADE_:ben hakkımda olacaklar için herşeyin hayırlısı olmasını istiyorum. hayırlı iş, hayırlı yuva, hayırlı ömür..
tugba00: hayırlısıyla kadroya geçmek ve gönül ferahlığı için.
sarfansarı: Ben, yuvamdaki huzurun devamı, hayırlı bir evlat ve hayırlı bir iş kapısı için dua istiyorum.
nilkon: ben oncelikle cok saglikli bi hamilelik ve kolay dogum istiyorum rabbimden.sonrasinde kpss ye bikmadan verimli bi sekilde hazirlanmak,hayirli bir yerede atanmak istiyorum .bide oksurugum gecsin istiyorum .
clamentaine: hayırlısıyla biran önce atanmak, sağlıklı ve huzurlu bir ömür,bir de (şuan oturduğum evimden çok şikayetçiyim )issiz tozsuz pırıl pırıl hayırlı komşuları olan bi ev almak hayalim..
sedefonur: benim istediğim de ruh sağlığımın düzelmesi, atanmak ve evdeki huzur kızlar.
mantarkaya: .Ben de ailemle sağlıklı ve huzurlu bir hayat,hayırlısıyla memuriyet veya öğretmenliğe atanmak,abdestinde namazında hayırlı bir eş ve kardeşimin aklını başına toplaması için sizlerden dua istiyorum.
cupkek: bu sene hayırlı bir yere atanmak,günahlarımın affı ve hayırlı huzurlu bir yuva kurmak sevdivceğimle
nazife_fth:canım ben de nişanlımla birlikte atanıp hayırlı bir yuva kurmak ve yetim olan yğenlerimi maddi manevi herşekilde destekleyebilecek bir güç için dua istiyorum. bir de geçen yıl vefat eden abim için dua istiyorum.
asgulll: bende evlenip eşimle sağlık ve huzur dolu bir hayat ve nişanlımın yanına atanmak için istiyorum ..
su2222: benim başımdan hiç dertler eksik olmuyor bu bir isyan değil ama birşeyler yapmak istiyorum kpss adına ya da çok istediğim bir şey adına ya bir hastalık ya bi raile huzursuzluk ya da iş yerinde huzursuzluk mutsuzum hep 1 gün mutlu on gün mutsuz başım hastalıktan hiç kurtulamıyorum..
hasrettt: allahım oncelıkle saglık
hayırlısıyla esıme ve bana kpss yı kazanmayı
22 yasında kı felclı kuzenıme sıfa
abıme bebek
babama kotu huylarından arınmasına duacıyım kızlar..
25kIrIkkale71:öncelikle prensesimi sağlıkla büyütmek, yuvamın mutluluğunun daim olmasıı ve tabikii kpss yi kazanmak
ferideii:Bende rabbimden, tez elden..HAYIRLI sağlıklı sıhhatli bir evlat istiyorum(kızlar bu bnm için çok onmli ..çift rahimliyim vede polikistik over var bnde 2 yıldır olmadı bir türlü bebeğim :KK43:çok üzgünüm ) ..birde hayırlısı ile atanmak ..RABBİM ZİHİN AÇIKLIĞI VERSİN İSTİYORUM ...:)birde sizde hayırlısı ile atanın istiyorum :)
ekinezya1:Günahlarımın örtülmesi ve günahlarımın affı için,hem dünyada hem ahirette mutluluk ve huzur için,hem bedensel hem de ruhsal şifa için,kpss yi kazanmak için istiyorum.
holofira:şu an için hayırlısıyla atanmaktan ve sevdiceğime kavuşmaktan başka bir duam yok

(Bir kişiye 1gün dua ediyoruz. istediğiniz şekilde esmaül hüsna çekebilir, Kur'an okuyabilir veya normal dua edebilirsiniz.

dua sırası gelenler ne için istediklerini söylesinler...)

Son düzenleme:
selamlarr monam:KK54:hayırlı olsun topiğin.
ben bugün matematik kitaplarımı çıkardım yavaştan çözeceğim. flashımda videoları da var onlardan bakarım artık ağustosu matematikle geçireyim diyorum.:44: çünkü henüz sözel çalışacak kadar atlatamadım 2013ü:KK5:kafam almaz yani.

haydi o zaman durmak yok kpss bu kez bizim inşallah ! En Büyük KK

selamlarr monam:KK54:hayırlı olsun topiğin.
ben bugün matematik kitaplarımı çıkardım yavaştan çözeceğim. flashımda videoları da var onlardan bakarım artık ağustosu matematikle geçireyim diyorum.:44: çünkü henüz sözel çalışacak kadar atlatamadım 2013ü:KK5:kafam almaz yani.

haydi o zaman durmak yok kpss bu kez bizim inşallah ! En Büyük KK

Teşekkür ederim fıstığım,hoş geldin.:KK19::KK6: Biz de bayramdan sonra denize gideceğiz 1 haftalığına,orada kendimi iyice toparlayacağım ve dönüşte de bomba gibi başlayacağım.:KK55: Atlatamadık henüz ama atlatacağız inşallah.:KK14::KK16:

Teşekkür ederim fıstığım,hoş geldin.:KK19::KK6: Biz de bayramdan sonra denize gideceğiz 1 haftalığına,orada kendimi iyice toparlayacağım ve dönüşte de bomba gibi başlayacağım.:KK55: Atlatamadık henüz ama atlatacağız inşallah.:KK14::KK16:

hoşbuldum tatlım:KK19:
aynen öyle mecburen atlatacağız:KK31:

Mrb cnm hayirli olsun topik ben de bu sene mezun oldum bolumum sinif ogretmenligi 81 aldim ve muhtemelenyetmeyecek ve sanirim 2014kpssye ben de hazirlancam hayirlisi napalim :) senin bolumun ne bide belki subatta olabilir atama erken baslamasak mi calismaya :26:

Eve t kızlar B'nde varım bu yılda atanamayacağım malesef ama yılmak yok ,bayramdan sonra çalışmaya başlayacağım ..giyim öğretmeniyim bende ..

Mrb cnm hayirli olsun topik ben de bu sene mezun oldum bolumum sinif ogretmenligi 81 aldim ve muhtemelenyetmeyecek ve sanirim 2014kpssye ben de hazirlancam hayirlisi napalim :) senin bolumun ne bide belki subatta olabilir atama erken baslamasak mi calismaya :26:

Eve t kızlar B'nde varım bu yılda atanamayacağım malesef ama yılmak yok ,bayramdan sonra çalışmaya başlayacağım ..giyim öğretmeniyim bende ..

Hocalarım hoş geldiniz.:KK19::KK19::KK19: Benim bölümüm Türkçe,p10 86 geldi ama alan mahvetti canım p121 dedikleri 70'i bile bulmadı,yapamadım alanı;umutlar başka bahara kaldı.:KK31:

Ben de bu ayın 3.haftası başlıyorum inşallah.:KK14: Şubat falan kurtaramaz beni.:KK50:

Hocalarım hoş geldiniz.:KK19::KK19::KK19: Benim bölümüm Türkçe,p10 86 geldi ama alan mahvetti canım p121 dedikleri 70'i bile bulmadı,yapamadım alanı;umutlar başka bahara kaldı.:KK31:

Ben de bu ayın 3.haftası başlıyorum inşallah.:KK14: Şubat falan kurtaramaz beni.:KK50:

Hosbulduk canim:13: benim bu ayin 17sinde dugunum var toparlanmam felan eylulun ortasini bulur siz baslayin ben yetisirim size :KK1: bu arada baska sinifcilar var mi :)

Hosbulduk canim:13: benim bu ayin 17sinde dugunum var toparlanmam felan eylulun ortasini bulur siz baslayin ben yetisirim size :KK1: bu arada baska sinifcilar var mi :)

Allah bir yastıkta kocatsın canım,mutluluklar dilerim.:KK16::nazar: Sedefimiz sınıfçıdır üstteki mesajın sahibi.:KK16:

Merhaba hocalarim.Ben de bu yılın kpss magdurlarindanim :-( 73 aldim ve atanmam mümkün değil. Makine resim konstrüksiyon öğretmeniyim. Tef çilekesiyim yani.Tekrar başlıyorum bu yil ve sizlerle baslarsam iyi motive olacagimi düşünüyorum.

temel kavramlardan giriş yaptım bugün:KK51:
çalışırken eski çalıştıklarım aklıma geldi 1 yıl daha bu çileyi nasıl çekeriz, nasıl geçer bu 11 ay diye düşündüm durdum:97:
ve mecbur olmak da ne kadar kötü değil mi? okuduğumuz 4 yılın göstergesinin bu saçma sınavda olması ne kadar kötü..
mecburiyet ahh mecburiyet...

temel kavramlardan giriş yaptım bugün:KK51:
çalışırken eski çalıştıklarım aklıma geldi 1 yıl daha bu çileyi nasıl çekeriz, nasıl geçer bu 11 ay diye düşündüm durdum:97:
ve mecbur olmak da ne kadar kötü değil mi? okuduğumuz 4 yılın göstergesinin bu saçma sınavda olması ne kadar kötü..
mecburiyet ahh mecburiyet...

Ve geleceğimizin buna bağlı olmasi da çok kötü hocam :-( sinava daha iyi hazirlanmak için işten çıktım ve herkes gibi kendimi adadim ama sonuç hüsran.

Ve geleceğimizin buna bağlı olmasi da çok kötü hocam :-( sinava daha iyi hazirlanmak için işten çıktım ve herkes gibi kendimi adadim ama sonuç hüsran.

maalesef hocam maalesef... gelecek yıl bu zamanları düşünüp tekrar şevkle başlamak lazım işte:KK14:

X