2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Selam kızlar:KK16:

Bugün dershanedeki bir arkadaşımla çarşı pazar gezip aşurelik malzemeler aldık.Aşeren kadınlar gibiyim yahu:KK17: Hafta sonu yapmayı düşünüyorum:21:Dershaneden geldikten sonra hiç çalışamadım.Ama nedense vicdanım rahat.Sanırım bu,daha önceden düzenli bir şekilde çalışmamdan kaynaklanıyor.Saat 7 gibi gidip vatandaşlığı bitiricem inşAllah:KK55:

Sedefim tatlın çok güzel görünüyor canım ,sen de benim kafadansın sanırım.Ben tatlı canavarıyım da:KK1:Çok kilo aldım zaten.
Monacım katılıyorum sana canım.Sanırım ziyaretçiler üye olup soru soruyorlar ve sonra geri dönmemek üzere gidiyorlar:KK20:
Heys,kendi programını kendin yap canım.Kimse seni senden iyi bilemez.Otur biraz düşün nasıl çalışman gerektiğini..:KK16:
Rengina kayınvaliden beni güldürdü.Oğlunu ne kadar seviyor öyle:KK52:

Ayy benimde canim asure cekti, bende aserenler grubundayim galiba:-)
Bende tatliya bayiliyorum ya, gune baklavayla basliyorum gerisini siz dusunun artik:-D
Programi kendime gore yaptim bakalim canim, insallah sorunsuz aksatmadan drvam.edebilirim. Sen masallah baya guzel calisiyosun canim, senin nasil bi programin var?

çalışmalara maşallah diyorum kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

ben gündüz iki dgs sınavı çözdüm sadece, o kadar.

bazen o kadar bıkıyorum ki etrafımda kitap görmekten, şu an da öyleyim. resmen odamda zor duruyorum.

28 yaşına girecekseniz ve hala bir baltaya sap olamamışsanız hayat gerçekten çok zor (kendim için söyledim bunu lütfen yanlış anlaşılmasın, zaten en büyüğünüz benimdir büyük ihtimalle).

aynen nathalim bir süre sonra gına geliyor kitaplardan:KK14:

çalışmalara maşallah diyorum kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

ben gündüz iki dgs sınavı çözdüm sadece, o kadar.

bazen o kadar bıkıyorum ki etrafımda kitap görmekten, şu an da öyleyim. resmen odamda zor duruyorum.

28 yaşına girecekseniz ve hala bir baltaya sap olamamışsanız hayat gerçekten çok zor (kendim için söyledim bunu lütfen yanlış anlaşılmasın, zaten en büyüğünüz benimdir büyük ihtimalle).

Ah natalie yarama tuz bastin valla. Ben 29 oldum bide=-O ama olumsuz dusunmemeye calis, kanini emiyo resmen insanin olumsuz dusunceler.

Ah natalie yarama tuz bastin valla. Ben 29 oldum bide=-O ama olumsuz dusunmemeye calis, kanini emiyo resmen insanin olumsuz dusunceler.

aslında yaşla ilgili değil de canım, her işim ters gitti benim. yükseğe başladım o ters gitti. her şeyde bir hayır vardır diyorum ama sıkıntı yapıyorum elimde değil :KK31:

tamam canım böyle bir dene bakalım verımlı olursa bu şekilde gidersin:KK34:
gün içinde uyumak kendini öyle alıştırmış olmandandır ama kuzum
ben de bir ara saat 7 olunca feci uykum geliyordu, uyuyordum uyandığımda sersem gibi oluyordum:KK1:
sonra baktım olmuyor zorladım yüzümü yıkadım falan artık uykum gelmiyor gündüz. ne bıleyım uyuyacagıma calısırım diyorm.
monam bir kere uyumanın kimseye faydası yok demişti de o söz beynimde cok yer etti odur budur az uyumaya calısıyorum
sen de dene olmazsa uyarsa yani sana canım :KK34:

Evet ya ben alistirdim kendimi. Uyku cok iyi bi kacis noktasi benim icin, moralim bozuksa hemen uyumaya calisiyodum ve yapisti kaldi uyku bana:-)
Mona ne guzel demis, bende uyumamaya calisicam bundan sonra bakalim insallah basarabilirim.
Bu konusmanin ustune pek olmicak ama cok uykum geldi yatayim ben artik:-)

hımm bi dene bakalım kuzum bi ay boyunca. baktın gördün olmuyor, uymuyor sana. o zaman tekrar hocanla konuşup üzerinde oynamalar yaparsın. önemli olan güzel bi program olmasından çok uyabileceğin program olması. yoksa bi işe yaramaz.

Deneyeyim bakalim canim. Olur insallah. Hocaninkini sevmemistim ama kendi yaptigim program fena deil gibi sanki, hayirlisi diyelim artik.
Bu arada calismalara masallah:-)

aslında yaşla ilgili değil de canım, her işim ters gitti benim. yükseğe başladım o ters gitti. her şeyde bir hayır vardır diyorum ama sıkıntı yapıyorum elimde değil :KK31:

Aynen canim ama yasamak gerekiyomus onlari da diye dusunuyorum artik. bundan sonrasi icin iyi seyler dusunelim iyi olsun insallah.
Gozlerim kapaniyo artik uyuyayim ben optum hepinizi iyi geceler:-)

jokercim gerçek bi şey anlatayım sana. geçen yıl bi kızla hem aynı okulda hem dershanede aynı sınıftaydık. kızın okul dersleri ehh idare ederdi. dershanedeki denemelerde de iyi çıkarmazdı. ben ve bi kaç arkadaşım onun önünde olurduk denemelerde. kızı etütlerde hiç görmedim, hocaların yanında hiç görmedim. bu kız 87 aldı. ama atanamamış, şimdi günahını almıyayım ama ya 26 yı açmadı, ya da bize yalan söledi. ama bu kız 87 almamış olsa bile, bu tarz örnekler çok gördüm. çok emek vermeden atanan da var. kendini kpssye adasa da atanamayan da var. yani demek istediğim renginanın dediği gibi nasip bu işler. benim sıra arkadaşım aynı zamanda 30 yaşında evli çocuklu ve işe gidiyodu ve özel ders veriyodu. ama sürekli de dershaneye gidiyodu. her şeyi not alıyodu. çok çalışıyodu. fenciydi atanamadı. sen dershanedekilerin uçmasına hiç takma. nasip kısmet. elinden geleni yapmaya çalış, kimseyi takma. nasibinde varsa olur canım

Öyle canım gerçekten nasibinde yoksa istediğin kadar çalış olmuyor inşallah bizim nasibimizde vardır bu sene atanmak elimizden geleni yapıp gerisini Allaha bırakmak lazım ama işte insan bazen kötü hissediyor kendini yetersiz görüyor ama ben de yetişicem şu sunumu da atlatayım bomba gibi dönücem inşallah:KK34:

dediğin gibi canım her şerde vardır bir hayır
düşünmemeye calışmak lazım:KK31:

Evet ya ben alistirdim kendimi. Uyku cok iyi bi kacis noktasi benim icin, moralim bozuksa hemen uyumaya calisiyodum ve yapisti kaldi uyku bana:-)
Mona ne guzel demis, bende uyumamaya calisicam bundan sonra bakalim insallah basarabilirim.
Bu konusmanin ustune pek olmicak ama cok uykum geldi yatayim ben artik:-)

iyi geceler canım :KK16:

Günaydın kızlar hafta sonu giremedim evde internet yok pazartesi dişçideydim kanal tamam dünde işler çok yoğundu bakamadım kızlar yaa..Bu siteyi iyi ki kurmuşlar:KK16:iki gündür ders çalışamıyorum inş bugün işten çıkınca çalışacağım.Hem iş hem dersane hem ev çok yoruyor beni yaaa...ocakta işi bırakıp dersane odaklı çalışayım diyorum sonrada diyorum ki ya kazanamazsam rabbim yar ve yardımcımız olsun iyiki varsınız:KK9::KK9::KK54:

Tarihten daha ayrıntılı coğrafya bence ya:KK25:

benim coğrafya bilgim sıfırdı, meridyen nedir paralel nedir onları bile bilmiyordum, taki arkadaslarımdan biri bana 2010 ihtiyaç videolarını verene kadar. her ders 2-2,5 saat sürüyor ama kesinlikle çok iyi kavrıyorsun konuyu.

benimde sorunum tarih, dershaneye sırf tarih için yazıldım diyebilirim, tarih hocası da kendini çok övmüştü ama ben hiçbirşey anlayamıyorum :KK50:

Bana özet şeklinde anlatıyor gibime geliyor tahtaya hep kısa kısa notlar yazıyor, bana sanki fransızca dersindeymişim gibi gelıyor, tarih bilgim de sıfırfır.

eşime yeni datanın konu anlatımlı tarih kitabını aldırdım, ondan çalışmaya başlayacagım, inşallah verimli olur.

Günaydın kızlar hafta sonu giremedim evde internet yok pazartesi dişçideydim kanal tamam dünde işler çok yoğundu bakamadım kızlar yaa..Bu siteyi iyi ki kurmuşlar:KK16:iki gündür ders çalışamıyorum inş bugün işten çıkınca çalışacağım.Hem iş hem dersane hem ev çok yoruyor beni yaaa...ocakta işi bırakıp dersane odaklı çalışayım diyorum sonrada diyorum ki ya kazanamazsam rabbim yar ve yardımcımız olsun iyiki varsınız:KK9::KK9::KK54:

NİÇİN KİMSE BANA CEVAP YAZMIYOR bugün çok kötü zaman geçirdim iş yerinde hayatta ailenizden başka kimseye güvenmeyin acıyıp savunup arkasında durduğum insanlardan hep darbe yemekten bunaldım artık :KK14:

X