Cam Kesigi

dermanara

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2013
25
0
Eminim bu konuda yazan arkadaslar vardir ama denize dusen yilana sarilir misali deneyimlerinize ihtiyacim var. Bulasik yikarken cay bardagi kirildi ve sol yuzuk parmagimi kesti.Cok derin gibi durmuyor ama hemen yikadim pecete ile sardim. V seklinde bir kesi oldu. acaba iyilesince izi kalir mi, kalirsa da cok belli olur mu? tam da yuzuk parmagi bir omur takinti halien gelir bende o :KK43: boyle birsey yasayan varsa bana deneyimlerini aktarabilir mi? simdiden herkese tesekkurler.

Son düzenleme:
arkadaşım denize düşen yılana sarılır ifaden doğru olmamış bence,
bunun dışında aynı şey geçen gün başıma geldi tütün bastım tütün kanı durdurdu, bir hafta kadar izi kaldı ama sonra kabuk bağlayıp düştü, ayrıca bu kadar kafaya takmayın derim, sakınan göze çöp batar derler

denize dusen yilana sariliri arastirmadan yeni konu actim diye yazmistim ama bir an once konuya baslamak icin bunu yazmayi unutmusum :KK43:

Oncelikle cok gecmis olsun.. yapmaniz gereken tek sey orayi temiz tutmaniz su degdirmemeniz ve hergun duzenli olarak pansuman yapmaniz. Pansumaninizi steril olan sargi bezleriyle ve baticonla yapmanizi oneririm. Enfeksiyon kaptirmadiginiz surece iz kalacagini zannetmiyorum.

Eminim bu konuda yazan arkadaslar vardir ama denize dusen yilana sarilir misali deneyimlerinize ihtiyacim var. Bulasik yikarken cay bardagi kirildi ve sol yuzuk parmagimi kesti.Cok derin gibi durmuyor ama hemen yikadim pecete ile sardim. V seklinde bir kesi oldu. acaba iyilesince izi kalir mi, kalirsa da cok belli olur mu? tam da yuzuk parmagi bir omur takinti halien gelir bende o :KK43: boyle birsey yasayan varsa bana deneyimlerini aktarabilir mi? simdiden herkese tesekkurler.

iz kalmaz canım antibiyotikli merhem kullanmanı tavsiye ederim oda yoksa bephanten sür ve yara bandı ile sar kuzum hergün pansuman et sonra yaran az gecince acık bırak ve krem sürmeye devam et canım.fazla suyada sokma elini bulasıkta eldiven kullan yaranın derinliğine göre iz kalma degişir ama bir yıla gecer izi.gecmiş olsun

X