görüşmek isteyen eski sevgili

bittiyse bitmiştir son kez görüşmek istemesinin sebebi barışmak istediği içindir bana göre :))

Son düzenleme:
ilişkin yenimi bitti yada biterken vedalaşmamışmıydınız?:44:
yok canım vedalaşmadık ciddi ciddi helalleşmek istiyorum ben o ise normal görüşecekmişiz gibi görüşelim diye mesaj atıyor,ben de görüşelim vedalaşalım dedikçe,yok şimdiye sıkıştırmayalım başka zaman diyor.

Ahahahaaha köpek gibi burnu sürtülmüş işte bi göreyim istiyor özlemiş bunu anlamayacak ne var :KK60: vedalaşmakta istemiyor muhtemelen görüştüğünüzde senden ona geri dönmeni isteyecek söyliyim :KK34::KK9:

beni aramıyor sormuyor,sonra mesaj atıyor görüşelim diye... tuhaf şey,dışarda oturup kahve içince ne olacak acaba...ne bekliyorsa..ben tamam o zaman vedalaşma görüşmemiz olsun deyince,sonra vedealaşırız,sonra konuşuruz diyor.

Ben de 1 ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldım. Vedalaşmak şöyle dursun,attığım ayrılık mesajına cevap bile yazmadan bitti her şey. Onlar bizim gibi değil kafalarında ilişkiyi bitirmişlerse veda falan hak getire. Demek ki erkek arkadaşında bitmeyen bir şeyler var ki görüşmek istiyor. Ben bu anlamı çıkardım durumdan. Bitseydi umrunda bile olmazdı çünkü.

En azindan sana ve paylastiklariniza saygisi varmis ki ozellikle vedalasmak ve konusmak istemis. Keske butun erkekler bu kadar onem verse bu duruma.

En azindan sana ve paylastiklariniza saygisi varmis ki ozellikle vedalasmak ve konusmak istemis. Keske butun erkekler bu kadar onem verse bu duruma.[/QUOben onu terk ettim ,sonra dönmek istedim,o da ılımlıydı...barışırız zannediyordum.oturduk,uzunca bir süre konuşamadık,sonra ailemi,onsuz nasıl olduğumu,bundan sonra ne yapacağımı filan sordu...ben şakasına rahat ettim filan dedim,o ben de yapayalnızım artık aşk için çabalamayacağım filan dedi...bana öğütler,güzel sözler...sanki hiç ayrılmamışız gibi muhabbet ettik,sonra kalktık yolda ilşkimizin yara aldığını toparlamanın zor olduğunu söyledi,haklısın dedim.yol ayrımına geldik,elini uzattı, hoşça kal dedi...hüzünlü bir bakış attı yüzüme...ayrıldım...dakikalarca yürüdüm...ağlamak istedim ağlayamadım...onu aradım...ne olur bitti de dedim,e bensiz mutluymuşun konuştuk,olmuycak dedik ya dedi...ben olsam affederdim seni dedim...affetmekle ilgisi yok ilşkimiz yıprandı dedi,arama beni bitti de bana dedim,öyle söyleyemem dedi,dakikalarca şöyle yap böyle yap sakinleş diye öğüt verdi...bitti de dedim,bitti dedi...tamam deyip kapattım...ağzımın içi kurumuş,sesim çıkmıyor...su aldım marketten,bitirdim şişeyi bir damla ıslatmadı ağzımı...içimin ateşi vurmuş sanki...günlerdir de uyuşmuş gibiyim...ve en acısı bu ilişki benim hatalarımla bitti...ailem yüzünden sahip çıkamadım,ilşkimize,o da bıktı...sonra pişman oldum,dönmek istedim,kapı kapalıydı...

daha birkaç ay öncesinde ne kadar da üzülmüşüm...değmezmiş...şimdi kıymetimi bilen adam gibi bir adam var hayatımda...darısı tüm kızlara

X