Saç Rengi ve Saç Boyama Evde açtıgım sarı saçlarım

Linsyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2013
3.041
88
$393334_10150340343097315_1935686726_n.jpg $407426_10150467176402315_955581460_n.jpg $377063_10150447412147315_76025847_n.jpg $424817_10150573185367315_727512596_n.jpg $545354_10150907592527315_74122558_n.jpg $575769_10150894639957315_1724929754_n.jpg $407819_10151142531877315_1995097572_n.jpg $408887_10151018410252315_1931152616_n.jpg $431677_10151069349262315_480714046_n.jpg

$3838824187464.jpg

Saçlarımı koyu renkten platine kadar evde yaptım her rengi denedim sarı tonlarında hiç korkmadım SİZdE BAŞARABİLİRSİNİZ YETERKİ İSTEYİN :)

ARKdSLAR SAÇLARINIZI AÇMA İŞLEMİNdEN SONRA MUTLAKA BAdEM YAGI + GLİSERİNLİ SU İLE BAKIM YAPIN..

Son düzenleme:
saçlarınızı sarı yapmak istiyorsanız öncelikle 3-4 ton açıcı veya oreal (mavi toz) kullanmanız gerekiyor boyalarla saçlarınızı açamazsınız sadece rengini kırarsınız .... üst üste sarılara boyamak saçlarınızda dalga dalga yer yer turunculuga neden olur oncelikle bunu göze almanız gerekir..

saçlarınızı sarı yapmak istiyorsanız öncelikle 3-4 ton açıcı veya oreal (mavi toz) kullanmanız gerekiyor boyalarla saçlarınızı açamazsınız sadece rengini kırarsınız .... üst üste sarılara boyamak saçlarınızda dalga dalga yer yer turunculuga neden olur oncelikle bunu göze almanız gerekir..

benim saçım şuan senin 4üncü resmin gibi ama daha turunculuk var diplerinde saçımın renginden memnunum ama turunculuk beni sinir ediyo acaba bi ton koyu alıp sadece diplerinimi boyasam yoksa tamamınımı:S

benim saçım şuan senin 4üncü resmin gibi ama daha turunculuk var diplerinde saçımın renginden memnunum ama turunculuk beni sinir ediyo acaba bi ton koyu alıp sadece diplerinimi boyasam yoksa tamamınımı:S

diplerinde cig gibi turunculuk var ise dibini ne renge boyuyosan evet onun biton daha koyusunu vurman gerekli komple saçına sürersen koyultmuş olursn üzülürsün

diplerinde cig gibi turunculuk var ise dibini ne renge boyuyosan evet onun biton daha koyusunu vurman gerekli komple saçına sürersen koyultmuş olursn üzülürsün

peki teşekkür ederim bayramdan sonra boyıcam bakalım inşallah güzel olur aslında çok çiğ değil ama kaşlarım koyu olduğundan komik durdu sonra kaşımın rengini açtım şuan daha iyi gibi

Son renk güzel olmuş gerçekten. Sarı bana itici gelir ama bu rengi sevdim.

Bu aşamaların hepsini evde kendiniz mi yaptınız?

Son düzenleme:
Son renk güzel olmuş gerçekten. Sarı bana itici gelir ama bu rengi sevdim.

Bu aşamaların hepsini evde kendimiz mi yaptınız?

evet cnm daha cokrenk yaptımda onlarıkoymadım abartmayım die :KK1: daha bakırlar falanda yapmıştm ama yok ben sarı seviyorum hep aynı sona geldim

yeni topiğin hayırlı olsun tatlım.4. ve 5. resimdeki rengi nasıl elde ettin?

4. resim turuncu gibi olan saçlarımı zaten sıralama olarak koydm oreal ile 2 kez (1 hafta aralıkla) komple açtım 5. resimde ise o açtıgımm saçlarımı çok açık küllü sarıya boyadım uç dip yıkana yıkana bu hal aldı.

canım çok beğendim saç rengini daha öncede söylemiştim.peki açıcı olarak palette mi yoksa hair plus gibi mavi toz açıcılardan mı kullandın

canım çok beğendim saç rengini daha öncede söylemiştim.peki açıcı olarak palette mi yoksa hair plus gibi mavi toz açıcılardan mı kullandın

cnm cok tşkrler açıcıları ilk fotolardakiler koleston yogun açıcı ile kullanmıştım daha sonlaralarıda kuaför malzm satan yerden mavi toz aldım paket paket satılıyodu herhangi bi markası bile yoktu hatta paketi 6tl bişidi :)) öle marka toz açıcılarla yapmamştm sonraları paletteyi keşfettim açıcısı cok gzl ve tabi boyalarıda

cnm ben resmleri karıştırmışm :KK1: senin sordugun renkleri saçlarımı devamlı çikolata kahve kışkırtıcı kahveye boyuyordm ozamanlar üzerine yavaş yavaş paket atmaya başladım aralara balyaj gibi daha sonraları 5 ay falan hiç boyamadm koyu boya aktı haliyle bende 3 4 ton açıcısını almıştm kolestonun ozamanlar suan kolestonu sevmiyorm ozaman paletteyi keşfetmemiştm :) ve sonuc bu renk oldu aradaki balyajlarımda değişik hava katmştı

cnm cok tşkrler açıcıları ilk fotolardakiler koleston yogun açıcı ile kullanmıştım daha sonlaralarıda kuaför malzm satan yerden mavi toz aldım paket paket satılıyodu herhangi bi markası bile yoktu hatta paketi 6tl bişidi :)) öle marka toz açıcılarla yapmamştm sonraları paletteyi keşfettim açıcısı cok gzl ve tabi boyalarıda

anladım cnm peki son birşey daha sorcam :) saçını açtıktan sonra hep aynı renge mi boyadın çünkü hiçbir resminde çiğ bir sarılık farketmedim

anladım cnm peki son birşey daha sorcam :) saçını açtıktan sonra hep aynı renge mi boyadın çünkü hiçbir resminde çiğ bir sarılık farketmedim

saçlarımı açtıktan sonra boyaya gerek kalmadan bu renk oldu zaten cnm boya yapmadım o turunculu olan gzl rengi açıcı sonucunda ortaya cıkardm seninde zemininde ne renk var bilemiomki ne renk olur 3-4 ton açıcı yapsan

peki teşekkür ederim bayramdan sonra boyıcam bakalım inşallah güzel olur aslında çok çiğ değil ama kaşlarım koyu olduğundan komik durdu sonra kaşımın rengini açtım şuan daha iyi gibi

cnm ben kaşlarımı herzaman %6 oksidan katarak boyuyorm o turuncu yansıma kaşta bilirim berbat bi görüntü hele gunduz dışarda :KK1: oyuzden az küllü olan renkler kaş açma için ideal bilgn olsn

saçlarımı açtıktan sonra boyaya gerek kalmadan bu renk oldu zaten cnm boya yapmadım o turunculu olan gzl rengi açıcı sonucunda ortaya cıkardm seninde zemininde ne renk var bilemiomki ne renk olur 3-4 ton açıcı yapsan

garnierın kumral ve sarısını karıştırdım hemen hemen şu renk oldu.Eki Görüntüle 774513

boya yapmadan elde etmissin sanslısın

garnierın kumral ve sarısını karıştırdım hemen hemen şu renk oldu.Eki Görüntüle 774513

boya yapmadan elde etmissin sanslısın

evet cnm ben boya ile açmadım saçlarımı koyuydu bnm cok çunku senin eger suan bu renkse üzerine açıcılarla harika bi renk yakalarsn :KK66: ama kumral renklerde yeşil yansıma vardır bilgn olsn. sen 2 rengide karıştırsan yogun olarak kumrallı bi renk elde etmişsndir sarı boya yaptıgın işlemde sadece kumrala açması için araç olmuş senin saçın kumral tonda açılmştr cnku saça 2 renk karıştırıp sürüldüğünde her zmn koyu olan tonu elde edersn baskındır cunku.. dier açıkrenk olanlarda araçtır

evet cnm ben boya ile açmadım saçlarımı koyuydu bnm cok çunku senin eger suan bu renkse üzerine açıcılarla harika bi renk yakalarsn :KK66: ama kumral renklerde yeşil yansıma vardır bilgn olsn. sen 2 rengide karıştırsan yogun olarak kumrallı bi renk elde etmişsndir sarı boya yaptıgın işlemde sadece kumrala açması için araç olmuş senin saçın kumral tonda açılmştr cnku saça 2 renk karıştırıp sürüldüğünde her zmn koyu olan tonu elde edersn baskındır cunku.. dier açıkrenk olanlarda araçtır

evet kumral biraz daha baskın.açıcı olarak bende paletteyi kullanıcam sanırım.verdiğin bilgiler için çok teşekkürler cnm :KK9:

mesela ben çok buyuk bi hata yaptım o son resimdeki saçımı ne gzl kullanırken bi arkdsm saçlarını platin yaptırmş ben ona özendim dediki platin rengi saç boyası al sür harika beyaz elde edersn dedi bende gittim o igrenç marka NEVACOLOR 12 aldım :S saçlarım yandı lastikleşti kestirdm naısl üzüldüm agladm.. platin renk boyayı ve nevacolor 12 markayı kimseye tavsiye etmiyorm buyuzden.

evet kumral biraz daha baskın.açıcı olarak bende paletteyi kullanıcam sanırım.verdiğin bilgiler için çok teşekkürler cnm :KK9:

görceksin bak harika bir renk cıkıcak :KK9: palette süper yumuşacık yapıyor yıpratmıyor. koleston kullanıodum sertleştiriodu ama ozamanlarda paletteyle işim yoktu hep loreal koleston kullanıordm.. rica ederim cnm açınca resim atarsan sevinrim bakalım nasıl olcak bzmle paylaşırsn

X